Улюбленці долі: 5 найкращих знаків зодіаку на думку астрологів (і чому)

У всіх знаків зодіаку свої переваги та мінуси, але ці виявилися у трохи виграшнішій позиції. Про кого саме мова, розповідаємо у статті.

Улюбленці долі: 5 найкращих знаків зодіаку на думку астрологів (і чому)

Дискусії про найкращого представника астрологічного циклу не припиняться ніколи, адже кожен знак має свої переваги. Наприклад, Овни відрізняються рішучістю та завзятістю, Тельці та Козероги — люблячі чоловіки, а серед Водоліїв повно геніальних особистостей. Поступатися пальмою першості ніхто нікому не збирається. Як тоді бути? Як довести іншим незаперечну перевагу?

А нічого доводити не треба. Астрологи вирішили не зупинятися тільки на одному сузір'ї і виділили відразу 5 кращих знаків зодіаку – їх вони визнали трохи кращими за інших. У нашій статті ти дізнаєшся, хто із знаків зодіаку і чому потрапив до «білого списку» астрологів.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Телець

Представники земної стихії потрапили до списку астрологів цілком заслужено. Адже люди цього знака віддані та надійні. Вони можуть пожертвувати особистими інтересами заради близьких. Також вони непоправні однолюби — розшибуться в коржик, але відшукають ту саму ідеальну половинку, з якою будуть жити щасливо, обминаючи всі спокуси. З цієї ж причини люди цього знака високо цінують сім'ю та домашній затишок. Турботі про «сімейне гніздечко» вони приділяють особливу увагу — Тельцям важливо, щоб простір довкола відповідав його уявленням про красу.

У Тельців стриманий характер — вони не зіпсують через нісенітницю, не з'ясовують стосунки трохи. Розважливість представників знака відбивається також на роботі — працьовитість та відповідальність допомагають Тельцям підвищити свою цінність у індустрії, де вони розвиваються. Тому до їхніх слів дослухаються. З одного боку, це добре, але з іншого — емпатія та совість Тельців іноді заважають їм вибудовувати графік відпочинку. Наприклад, вони можуть погодитися на кілька проектів і нізащо не покинуть їх, навіть якщо помиратимуть від втоми.

2 Рак

Улюбленці долі: 5 найкращих знаків зодіаку на думку астрологів (і чому) Джерело: Unsplash (@miteneva)

Суперечливість Рака не завадила йому опинитися у списку найкращих знаків зодіаку. Переваги все ж таки переважили його мінуси. Сузір'я Рака наділило своїх власників не тільки недовірливістю, а й масою цінних якостей. Серед них: розум, чуйність, емоційність. Тому Раки ніколи не проігнорують лихо близьких і навіть малознайомих людей. Вони обов'язково допоможуть, якщо не ділом, то хоч би добрим словом. Така якість притаманна далеко не всім знакам зодіаку.

Також душевні та добрі Раки готові покласти своє життя на вівтар сім'ї, якщо це буде потрібно. У коханні вони пристрасні та ніжні, у роботі — чуйні колеги, а у дружбі — надійні товариші. Ракам вдається вибудовувати прекрасні стосунки з оточуючими, тому що вони щиро фокусуються на людині, з якою взаємодіють. Їм не байдуже. Іноді навіть надто — несвідомо Раки можуть почати «душити» своєю турботою та любов'ю.

Але вони швидко смикають свої пориви, бо вміють зчитувати настрій людей, навіть якщо ті замовчують почуття. Інтуїція Раків – одна з найпотужніших у всьому астрологічному циклі. Тому миттєво розпізнають обман і нещирість.

3 Лев

Лев вважає за краще триматися подалі від дурних, на його думку, розмов. Представники знака рідко вважають думку опонента рівною своєму, тому питання: «Який знак найкращий» їх не турбує. Левам зрозуміло, хто тут «номер один». Хоча це дуже самовпевнено, але астрологи так вважають.

Представники знака, здається, вже народжуються з непохитною впевненістю у своїй винятковості. Вони артистичні, люблять у всьому бути першими, тому в школі найчастіше відмінники чи активісти. Леви впевнені у своїх силах, тому часто захоплюють і вражають потужною енергетикою. Ті, кого Леви не дратують, готові схилятися перед ними та йти слідом. Леви, у свою чергу, лише за такий розклад, адже вони вміють вести за собою і не бояться ризикувати.

Практично завжди представники цього знака досягають успіхів у всіх справах: роботі, особистому житті чи створенні сім'ї. Леви егоїстичні, але справедливі і великодушні, плюс відрізняються завидним розумом і діловою сутичкою. У дружбі/любові люди цього знака виявляються дуже відданими, надійними і чуйними натурами, але щосили прикидаються незворушними.

4 Ваги

Улюбленці долі: 5 найкращих знаків зодіаку на думку астрологів (і чому) Джерело: Unsplash (@m_malkovich)

Можливо, навіть самих представників знака здивувало, що Терези опинилися у списку найкращих, адже люди цього знака дуже самокритичні та знають усі свої недоліки. Така поінформованість виключила їхні амбіції у контексті цієї теми. Проте астрологи вважають інакше. Вони включили Терезів у свій «білий список», бо ті вміють бачити прекрасне у всьому. У тому числі у представників знака гарний смак, тому вони готові перетворювати, творити та наводити красу всюди. При цьому Терези не нахабнітимуть і чіплятимуться до інших зі своєю думкою. Не дадуть уроджена інтелігентність та дипломатичність.

Якщо часто і близько спілкуєшся з Терезами, іноді здається, що люди цього знака наче зійшли з екранів старої кінокартини. Настільки в хорошому сенсі дивовижні їхні звички. Наприклад, запобігливість, з якою вони вибудовують стосунки з іншими. Терези завжди врахують можливі реакції і ввічливо згладять кути, якщо їхня думка не співпадатиме з позицією співрозмовника. Вони можуть розрулити навіть дуже образливу ситуацію на роботі.

За це вміння їх іноді називають «хамелеонами» — нібито вони змінюють думку залежно від ситуації. Але це не так. Астрологи впевнені, що справа не в бажанні пристосуватися, а у вродженій здатності знаходити компроміс. І це, навпаки, добре, бо така якість дуже важлива у світі, де більшість тільки й роблять, що загострюють та нагнітають. Терези не люблять конфлікти і намагаються розглянути ситуацію з різних кутів. У особистих прагненнях вони відрізняються завидною силою волі та вмінням йти до мети без скарг та претензій до навколишнього світу. При цьому вони чуйні, сентиментальні та дуже добрі.

5 Козеріг

Улюбленці долі: 5 найкращих знаків зодіаку на думку астрологів (і чому) Джерело: Unsplash (@miteneva)

Суворі зовні, але такі милі всередині Козеріг теж опинився серед найкращих знаків зодіаку, на думку астрологів. Визнання вони отримали за неймовірну працездатність та сталеву хватку. Діяльність і наполегливість Козерогів заслуговують на повагу — ці роботяги готові працювати на благо сім'ї 24 години на добу. Саме заповзятливість та упертість лежать в основі успіху представників знака.

Найчастіше Козероги приховують свої емоції під маскою холодності та байдужості, оскільки бояться здатися слабкими. Однак найближчі знають, наскільки чутливими вони бувають. У коло друзів Козерогів входять лише перевірені люди, яким вони повністю довіряють і можуть поряд з ними бути собою. За відданість у дружбі та коханні представники знака платять із подвійною силою. Вони стають справжнім кам'яним муром для своєї сім'ї та друзів.

Стійкі, чесні та небагатослівні Козерога швидко викликають повагу навіть у нових знайомих. Іноді люди цього знака можуть відштовхнути байдужим та холодним виглядом, але це не означає, що вони погано ставляться до інших. Просто Козероги — недовірливі та обережні натури, одразу до себе вони нікого не підпустять.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua