Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Мрій, твори, домагайся високих цілей — Місяць дасть тобі сили для здійснення найсміливіших планів. Головне, не переоцініть свої можливості, не бери на себе зайвого.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Понеділок, 4.07

Сплеск ентузіазму на початку тижня може ввести тебе в оману. Захочеться згорнути гори. Не намагайся встигнути все й одразу — ти ризикуєш заплутатися у справах. Зараз слушний час для детального планування своєї діяльності. Особливо вдалими будуть різні кошториси: ти зможеш врахувати всі деталі.

Вівторок, 5.07

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Не ухиляйся від нудних, рутинних справ – саме з цим ти зараз впораєшся чудово. Саме час навести порядок на полицях і шафах, розсортувати речі, використовуючи зручні контейнери для зберігання. Застосуй на практиці поради про те, як найбільш ергономічно скласти одяг. Скористайся рекомендаціями блогерів.

Середа, 6.07

Зараз оточуючі тобі особливо цікаві, тож ти легко підеш на нові знайомства. Зроби спробу відновити зв'язки з тими приятелями, з якими колись розлучилася через несуттєву причину чи непорозуміння. Це гарний час, щоб вирішити найскладніші розбіжності мирними переговорами.

Четвер, 7.07

Сьогодні треба домовлятися про співпрацю, наприклад. Можна підписувати тривалі угоди, залучати на вирішення своїх проблем законодавчі органи. Також день підходить для оголошення заручин чи побачення з коханим. Якщо погода буде гарною, романтичну зустріч краще перенести на природу.

П'ятниця, 8.07

Ініціюй ретельне прибирання в будинку — особливо якщо хочеш знайти речі, які кудись зникли. Це ефективніше і дешевше, ніж звертатися до екстрасенсу або просто перевертати все догори дном. До того ж, позбавившись бруду та зайвих речей, ти явно покращиш енергетику будинку. Не чіпляйся за старе і віджило себе.

Субота, 9.07

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Тобі варто більше довіряти близьким, не потрібно чіплятися до них по дрібницях. Постарайся бути поблажливою, навіть якщо вони часто помиляються. А не дуже близьких перевіряти ще раз треба на кожному кроці — можуть не тільки підвести, а й підставити. І не переплутай ці дії: своїм – повна довіра, чужим – тотальний контроль!

Неділя, 10.07

Вирушай у подорож, навіть якщо плануєш відвідати лише околиці рідного міста. Головне, щоб ти отримала нову інформацію про ці місця. Сходи на екскурсію, прослухай якусь цікаву лекцію. А ще краще – розкажи іншим про те, що знаєш лише ти. Стань гідом для своїх друзів та рідних.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua