Чому тобі не щастить – розповість номер будинку

Відповідно до нумерології, числа, які оточують нас усюди, мають вплив на події нашого життя. У тому числі це стосується номера будинку чи квартири.

Чому тобі не щастить — розповість номер будинку

Як порахувати код свого будинку

Щоб визначити нумерологічний код свого житла, потрібно скласти усі цифри у номерах будинку та квартири. Наприклад, людина живе у будинку 48 Б, у квартирі №61. Що потрібно зробити:

  1. Скласти 4+8+2=14.
  2. Літеру “Б” перевести в числове значення. Якщо вона друга в алфавіті, значить, буде 2.
  3. Скласти номер квартири – 6+1=7.
  4. Підсумовувати всі цифри – 14+2+7=23; і призвести до однозначного – 2+3=5.

Енергія цієї квартири виражена числом 5. Що означає цей нумерологічний код житла, розповідаємо у розшифровці значень.

Розшифрування значень

Чому тобі не щастить — розповість номер будинку Джерело: Unsplash (@surface)

1. Індивідуальність, відокремленість

Людина, яка живе у квартирі з таким кодом, навчається на власному досвіді. У такому будинку добре тим, хто хоче слідувати своїм ідеям та виражати індивідуальність у творчості.

Порада: Щоб посилити позитивну енергію свого житла, зважай на думку оточуючих, не будь егоїстом. Підсилити ауру будинку допоможе талісман із зображенням Сонця.

2. Взаємодія

У такій квартирі розвивається чутливість до тонких енергій природи, мистецтва, музики, психології.

Порада: Щоб у будинку все було добре, треба придбати кімнатні рослини. Оберігом квартири або будинку з таким кодом можуть стати два однакові предмети біля входу. Бажано, щоб це було декоративне. Наприклад, невеликі фігурки будинкових.

3. Пластичність

Чому тобі не щастить — розповість номер будинку Джерело: Unsplash (@rpnickson)

Такий будинок легко переносить будь-які реконструкції та перепланування. Але з ремонтом не варто затягувати, інакше він може зруйнувати цільну енергетику приміщення.

Порада: Щоб уникнути формування тенденції сильного розпилення енергії, потрібно контролювати свої витрати – нумерологічний код 3 часто провокує мешканців смітити грошима. Зробити це можна, наприклад, якщо почати вести таблицю витрат або відкладати гроші на рахунок, з якого їх можна зняти тільки після якогось часу, а не коли захочеться. Талісман такого житла – рівнобедрений трикутник з будь-якого матеріалу або предмет інтер'єру. Це може бути журнальний столик або килимок трикутної форми.

4. Надійність

У такому житлі є потужна вібрація, що несе в собі енергію захисту. Вона дає впевненість у завтрашньому дні. Це надійний будинок.

Порада: Щоб стіни твого будинку продовжували захищати від негараздів, не проводи часто перестановку чи перепланування. Такі експерименти можуть посилити негативну енергетику. Талісман у цьому випадку – квадрат. Також буде добре, якщо в квартирі де-небудь на видному місці буде зображення черепахи.

5. Готовність до змін

У цьому приміщенні домінує енергія руху. Вона сприяє комунікації, розвитку навичок спілкування.

Порада: Підтримувати позитивний настрій будинку через порядок та своєчасне очищення квартири – не потрібно накопичувати неактуальні чи старі речі. Якщо щось дратує або не влаштовує, краще відразу позбутися. Талісман п'ятірок – п'ятикутна зірка. Це може бути підвіска біля входу чи малюнок зірки у будь-якій кімнаті.

6. Альтруїзм

Чому тобі не щастить — розповість номер будинку Джерело: Unsplash (@soroushkarimi)

Такий будинок – центр гармонії та рівноваги. Він ідеально підходить для планування та розвитку сім'ї, особливо коли є діти. Тут панують кохання та взаєморозуміння.

Порада: зіпсувати атмосферу нумерологічного року 6 може нав'язлива поведінка — коли господарі квадратних метрів постійно подобаються іншим. Якщо є потреба давати пораді, важливо навчитися не переходити чужих особистих кордонів. Талісман, який захистить від помилок – будь-який шестигранний предмет інтер'єру. Наприклад, дзеркальце у формі шестикутника.

7. Інтелект та життєва мудрість

Будинок-сімка – ідеальне житло для людей, які прагнуть духовного зростання і завжди знаходяться в процесі вивчення себе, самоаналізу.

Порада: така квартира не підходить тим, хто прагне матеріального достатку та багатства. Тому, якщо у власника більш честолюбні наміри, йому буде не комфортно у такому приміщенні. У такій квартирі понизити почуття, що знаходишся не на своєму місці, допоможе талісман у вигляді або із зображенням орла.

8. Цілеспрямованість

Чому тобі не щастить — розповість номер будинку Джерело: Unsplash (@avinaim)

У житлі-вісімці надміру енергія достатку — це позитивно позначиться не тільки на фінансовій, а й на всіх інших сферах твого життя.

Порада: підтримати такий подарунок долі можна, якщо не виявляти скупість і при цьому розумно поводитися з грошима. Якщо робити все навпаки, людина постійно зіштовхуватиметься зі збитками. Талісман у такому будинку – це коло з будь-якого матеріалу. Символ нескінченності краще тримати вище, наприклад, на шафі.

9. Чуйність, співчуття

У будинку з нумерологічним кодом 9 панують кохання, теплі та душевні взаємини. Про такі будинки зазвичай кажуть «звідси не хочеться йти». Енергія в таких приміщеннях і справді дуже доброзичлива, проте і її можна злякати, якщо звертатися неправильно.

Порада: щоби все не зіпсувати, в такому будинку не можна піддаватися тривалим сумним настроям і не влаштовувати затяжні вечірки. Все це може виснажити енергію вдома. Врятувати ауру будинку допоможе талісман у вигляді декоративної композиції із натурального каменю.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua