Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

У центрі тижня – молодик, сприятливий період для будь-яких починань. Скористайтеся цим коротким моментом, щоб зрушити з місця застрягли справи або запустити новий проект.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

Понеділок, 27.06

Цього дня ти можеш постраждати через нерозумне планування сімейного чи особистого бюджету. Вчися рахувати гроші, інакше твоя марнотратність призведе до найнеприємніших наслідків. Причиною неадекватної поведінки, швидше за все, стане твоя підвищена імпульсивність, схильність до спонтанних вчинків.

Вівторок, 28.06

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

Доведеться присвятити багато часу складним переговорам із партнерами та керівництвом. Але можеш не переживати — зрештою, все складеться вдало, твої ідеї знайдуть схвалення. Можливо, на тебе чекає вигідна пропозиція, від якої буде складно відмовитися. Загальний тонус знизиться, намагайся менше нервувати.

Середа, 29.06

Є небезпека зіткнутися із проблемами на роботі. Якісь помилки та недоліки в документації можуть призвести до небажаних наслідків. Не варто вирішувати все самостійно, зверніся за допомогою до фахівців, які краще розуміються на проблемі Відмінний час, щоб позбутися якоїсь шкідливої звички.

Четвер, 30.06

Рекомендується серйозно зайнятися своїм здоров'ям. Спорт, правильне харчування, лікувальні процедури допоможуть уникнути несприятливих наслідків у майбутньому. Долучи до цього і свою сім'ю, буде набагато веселіше. Можна всім разом розписати графік здорового харчування на тиждень, розподіливши страви, обов'язки та покупки.

П'ятниця, 1.07

Не біжи попереду паровоза. Зараз ти можеш наламати купу дров і це зіпсує твою репутацію на роботі. Не пускай все на самоплив і займися нарешті справами. Старі проблеми не вирішаться самі собою. Остерігайся проявів агресії з боку оточуючих і сам тримай себе в руках — Місяць у Леві схильний провокувати конфлікти.

Субота, 2.07

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

У перший день вихідних стрес та домашні проблеми можуть вкрай зіпсувати настрій. Для зняття напруги чудово підійде тепле спілкування з друзями. Не відмовляйся і від романтичних пропозицій з боку протилежної статі, інакше упустиш добрий шанс. Не скупися на компліменти і добрі слова.

Неділя, 3.07

Через свою впертість ти можеш втратити багато часу, марнуючи його на постійні суперечки. Будь гнучкішою у всіх питаннях і покажи, що можеш не тільки говорити, а й робити. Місячна енергія у цей день сприяє догляду за собою, тому можна сходити до салону краси. Нова зачіска дуже порадує.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua