Бачу мету – не бачу перешкод: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

Рак задумається про дитину, Діва активно робитиме кар'єру, а Водолію доведеться вчитися тайм-менеджменту.

Бачу мету – не бачу перешкод: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

Рішучість . Цього тижня в тебе можуть виникнути проблеми з прийняттям рішень. Тебе будуть долати сумніви передусім у самій собі правильності свого вибору. Ця невпевненість, недовірливість, ці коливання — те, чого потрібно терміново позбавлятися. Можливо, такий настрій породжений деякими невдачами, які спіткали тебе останнім часом. Найчастіше згадуй свої досягнення — і сміливості відразу додасться!

Вдалі дні: 27.06, 1.07

Телець

Робота . Незважаючи на деяку літню розслабленість, що панує в колективі, у цей період головною твою професійною якістю буде завзятість, яка часом переходить у впертість. Причому з будь-якого приводу. Тебе просто неможливо заперечити, і в деяких ситуаціях це навіть зіграє тобі на руку. Але постарайся, щоб уникнути проблем стримуватися, хоча б у спілкуванні з начальством. В особистому житті зірки також радять тобі пом'якшати.

Вдалі дні: 28.06, 29.06

Близнюки

Бачу мету – не бачу перешкод: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

Самооцінка . Ти трохи засумуєш, відчуєш деяке невдоволення своїм життям. Швидше за все, тобі захочеться підняти свій соціальний статус, щоб стати вищим в очах оточуючих. Займися якоюсь суспільно корисною справою — встановленням шлагбауму у дворі свого будинку, облаштуванням квітника у дворі чи дитячого майданчика. Це допоможе тобі не тільки підняти настрій, а й дасть змогу проводити багато часу серед близьких людей.

Вдалі дні: 1.07, 3.07

Рак

Шлюб . Ти замислишся про дітей. Навіть якщо в тебе вже є дитина, і не одна, можливо, захочеш знову стати мамою. Швидше за все, такі думки з'являться в тебе через те, що є потреба укріпити стосунки з другою половинкою. Зірки не радять приймати таке важливе рішення гаряче. Обов'язково зважай на думку партнера. Найкращий спосіб з'ясувати стосунки — з'їздити удвох у коротку подорож чи просто влаштувати романтичний вечір.

Вдалі дні: 28.06, 2.07

Лев

Контакти . У спілкуванні з оточуючими ти схильна швидше погоджуватися, ніж сперечатися. Знайомих здивує незвична поступливість твого вдачі, адже це зовсім не в твоєму характері. Ти, своєю чергою, відчуєш плюси від такої лінії поведінки і навіть візьмеш собі це на замітку. Виявляється, необов'язково з усіма постійно вступати в суперечки, часто дипломатією і м'якістю можна досягти свого набагато швидше.

Вдалі дні: 29.06, 3.07

Діва

Бачу мету – не бачу перешкод: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

Кар'єра . На роботі ти будеш наполегливо йти до своєї мети, особливо якщо вона обіцяє тобі помітне поліпшення фінансового стану. Ніхто не зіб'є тебе з наміченого курсу, такому прагненню вперед можна лише позаздрити. Начальство це помітить та схвалить. А ось колеги можуть позаздрити, і тоді закулісних інтриг та пліток не уникнути. Вдома ж, навпаки, ти будеш дуже розслабленою, спокійною та навіть податливою. Очевидно, вся енергія піде в роботу.

Вдалі дні: 30.06, 2.07

Терези

Агресія . Тобі варто навчитися справлятися зі своїми емоціями та внутрішньою дратівливістю. Інакше наступного тижня ти будеш з піною біля рота відстоювати свою точку зору, незважаючи на те, що для співрозмовника це питання не буде принципово важливим. Мабуть, у тобі накопичилося дуже багато зайвої енергії, яку просто потрібно виплеснути. Не переробляй її на негатив, постарайся направити свій бойовий настрій у позитивне русло.

Вдалі дні: 29.06, 2.07

Скорпіон

Сім'я . Вдома ти поводитимешся дуже м'яко і дипломатично. Близьким може здатися, що ти змінила свою звичайну прямолінійність і критичний настрій. Але насправді ти з усього вмієш користуватися, навіть зі своєї поступливості. Це теж може принести тобі особисту вигоду. Ймовірно, варто приготуватися до приїзду одного зі старших родичів. У цьому випадку дипломатичність і терпіння тобі особливо знадобляться.

Вдалі дні: 27.06, 28.06

Стрілець

Будинок . Облаштування житла та поліпшення сімейної атмосфери можуть стати для тебе сьогодні справжньою віддушиною. Постарайся цього тижня провести якнайбільше часу з рідними. Це саме те, що зараз тобі необхідно, і близькі також потребують тебе. Тому не затримуйся довго на роботі і швидше біжи додому, не забувши купити щось смачненьке до чаю. Домашні оцінять твою турботу, а ти зрозумієш, що такий відпочинок — найкращий у світі.

Вдалі дні: 27.06, 29.06

Козеріг

Бачу мету – не бачу перешкод: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 червня по 3 липня

Тонус . Цього тижня ти будеш сповнена енергії та бажання переробити якнайбільше справ. Особливо на роботі. Колеги при цьому здадуться тобі лінивими і недалекими, хоча вони, напевно, працюють, як завжди, не гірше і не краще. Швидше за все, твоя енергія, що б'є через край, — це своєрідне друге дихання. Отже зараз саме час подавати заяву на відпустку, інакше твоя активність може закінчитися вигорянням і нервовим зривом.

Вдалі дні: 2.06, 3.06

Водолій

Порядок . Як би не було важко, постарайся максимально ефективно організувати свій час. Ти занадто часто почала витрачати його марно. Звичайно, спонтанні прогулянки, несподівані поїздки та незапланований шопінг — це приємно, але надто б'є по кишені і заважає рухатися до мети. Насамперед потрібно скласти список справ на наступний тиждень і розподілити їх за ступенем важливості. Спочатку буде важко, але ти звикнеш.

Вдалі дні: 30.06, 1.07

Риби

Плани . В тобі раптом прокинеться великий стратег. Особливо у тому, що стосується сімейних турбот. На початку тижня ти не стільки робитимеш, скільки плануватимеш сімейний бюджет і майбутні справи, роздумуючи про те, як можна зробити їх скоріше і з максимальною вигодою. Це заняття корисне, але не зволікай з ним — можливо, до того моменту, як ти приступиш до виконання задуманого, деякі завдання вже втратить свою актуальність. Обов'язково радийся з близькими.

Вдалі дні: 27.06, 3.07

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua