Сонцю назустріч: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Тільцеві доведеться міняти звички, Діві – більше відпочивати, а Терезам пора зайнятися розхламленням.

Сонцю назустріч: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Радість . Тиждень буде приємним: ти шукатимеш нові форми спілкування з близькими. Стане в нагоді і вміння спонтанно організовувати свята, і перетворювати на сюрпризи звичайнісінькі речі. У спілкуванні з дітьми намагайся доводити все до логічного завершення, це спростить налагодження відносин майбутньому. Коханий може переконати тебе не займатися тим, що, на його думку, є марною тратою сил. Прислухайся до його думки.

Вдалі дні: 11.04, 16.04

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Телець

Сім'я . Тобі доведеться переглянути витрати на звичні товари, які ти купуєш регулярно — продукти, шампунь, зубну пасту, косметику тощо. Можливо, ти виявиш, що існують не менш ефективні, але дешевші кошти з розряду побутової хімії чи жіночої гігієни. В результаті пробного шопінгу за новим списком виявиться, що тобі вдалося заощадити пристойну суму. Проаналізуй та інші свої покупки – там також є резерви.

Вдалі дні: 13.04, 16.04

Близнюки

Сонцю назустріч: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Спілкування . Намагайся менше говорити – твої слова можуть бути неправильно сприйняті оточуючими, і тоді непорозуміння, а то й конфлікти із сусідами, знайомими та родичами гарантовані. Будь максимально стриманою, не треба намагатися донести до інших людей свою думку щодо того чи іншого приводу — сьогодні це лише створить тобі проблеми. Вільний час проводи на свіжому повітрі, прогулюйся в парку або бігай вранці.

Вдалі дні: 12.04, 15.04

Рак

Емоції . Не час капризувати і міняти свої плани сім разів на тижні. Це призведе до зайвих витрат, складнощів на роботі та в особистому спілкуванні. Тобі слід зараз зберігати емоційну стабільність. Якщо не справляєшся із цим самостійно, приймай заспокійливі засоби рослинного походження. Ефективними будуть також розслаблюючі ванни із трав'яними настоями, а для любителів духовних практик – медитації.

Вдалі дні: 13.04, 17.04

Лев

Амбіції . Завищена самооцінка зараз може завадити тобі досягти повного порозуміння у спілкуванні з начальством, а також прийняти допомогу від когось із колег у досягненні твоїх цілей. Постарайся тверезо поглянути на свої можливості та зважити потреби. Домашні обов'язки розподіли між усіма домочадцями. Так ти зможеш і будинок не запустити, і на роботі показати хороші результати, що зараз особливо важливе.

Вдалі дні: 11.04, 16.04

Діва

Тонус . Цього тижня тобі варто трохи знизити звичний ритм життя. Намагайся більше відпочивати, раніше лягай спати, уникай фізичних навантажень та нервового спілкування. Якщо тобі призначили лікування, не треба міняти ліки відповідно до своїх уподобань, суворо дотримуйся рекомендацій лікаря. Зараз гарний час, щоб за необхідності пролікуватись у стаціонарі. У другій половині тижня тримай під контролем емоції.

Вдалі дні: 12.04, 15.04

Терези

Сонцю назустріч: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Прибирання . Звільняйся від усього непотрібного, який виконав свою функцію. Це як речі у звичному розумінні цього слова — старий одяг, посуд, меблі, так і участь у якихось проектах, що зав'язали, або спілкування з людьми, в яких ти розчарувалася. Ні захаращенню в домі та в душі! Також на тижні варто знайти час для миття вікон, якщо погода дозволить. Впусти в свою квартиру тепле весняне сонечко – і настрій одразу зміниться на краще!

Вдалі дні: 11.04, 17.04

Скорпіон

Кар'єра . Обстановка у тебе на роботі може суттєво змінитись. З'являться нові працівники чи призначать іншого начальника. У зв'язку з цим зміниться і коло твоїх обов'язків. Твоє становище в компанії сьогодні не можна назвати стійким, тому є сенс проявити трудову запопадливість, раніше приходити на роботу і йти пізніше. Ти зараз дуже залежна від своїх колег, намагайся ні з ким не сваритись.

Вдалі дні: 13.04, 14.04

Стрілець

Поїздка . Тебе можуть відправити у відрядження до іншого міста. І хоча ти переживатимеш про своїх домашніх, їхати треба: ця подорож обіцяє тобі великі перспективи. Є можливість завести корисні ділові зв'язки, а для незаміжніх — зустріти свою долю. Не зациклюйся на справах, пов'язаних із нерухомістю. Якщо вони затягуються, нехай так і буде: все станеться у потрібний час. Наприкінці тижня можеш сміливо підписувати фінансові документи.

Вдалі дні: 12.04, 16.04

Козеріг

Імунітет . Ти зараз практично беззахисна перед вірусами, тому краще звести до мінімуму спілкування та відвідування багатолюдних місць. Більше спи і не нехтуй профілактикою застуди. У середині тижня доведеться обирати: або попросити грошей у когось із домочадців старшого віку, або відмовитись на якийсь час від звичного способу життя. Якщо є гостра потреба у фінансах, спробуй продати щось непотрібне у Мережі.

Вдалі дні: 13.04, 17.04

Водолій

Активність . Ти будеш дуже затребувана у найближчому колі, а також серед представників твоєї професії. Відзивайся на нові пропозиції щодо роботи, зав'язуй корисні знайомства. Чи не відмовляйся від відвідування публічних заходів. Особливо добре, якщо тобі запропонують виступити перед великою аудиторією. Ти зможеш справити враження. Будь обережною, є небезпека захворіти, причому так, що доведеться відмовлятися від своїх планів.

Вдалі дні: 15.04, 16.04

Риби

Сонцю назустріч: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Дієта . Наразі можна сміливо переходити на новий раціон харчування. Особливо якщо ти підбирала його не так для схуднення, як для поліпшення здоров'я. Це хороші дні і у фінансовому плані — гроші можуть прийти, звідки не чекаєш, а потреба деяких платежів відпаде сама собою. Переглянь бюджет. Зайві гроші краще витрачати не модний одяг чи косметику, але в відновлення корисних зв'язків. Наприклад, влаштуй звану вечерю та запроси потрібних людей.

Вдалі дні: 14.04, 17.04

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua