Молодик в серпні 2021 – задаємо програму на місяць

Молодик в серпні 2021 - задаємо програму на місяць

У період Нового місяця проходить оновлення нашої енергії. Це відбувається через те, що енергетика Місяця налаштовується на нову хвилю і впливає на нас. Коли зійде нова Місяць в серпні 2021 року і чим зайнятися в цей час читайте на Zmorshki.in.ua.

Коли буде Молодик в серпні 2021: дата і час

Молодик в серпні 2021 - задаємо програму на місяць

Нова Місяць настане 8 серпня о 16:50, небесне світило буде перебувати в зодіакальному сузір’ї Лева. За місячним календарем це буде 29 місячний день. В цей час посилиться чутливість, інтуїція, натхнення. Пориньте повністю в свій внутрішній світ, складіть плани на наступний місяць, спробуйте візуалізувати свої мрії і бажання. Для цього можете скласти карту бажань і зробити уявне відчутним. Початок важливих справ, які вимагають розвитку і зростання, заплануйте після 9 серпня, на зростаючу Місяць. Ідеальний час для позбавлення від згубних пристрастей і формування здорових звичок. Уникайте натовпу і великого скупчення людей, побудьте на самоті, присвятіть себе нових починань.

Сприятливі і несприятливі дні в серпні

Молодик в серпні 2021 - задаємо програму на місяць

Кожне Молодик задає програму на місяць. Розплануйте свої справи, спираючись на вдалі дати.

Сприятливі дні в серпні 2021 року: 3, 8, 9, 12, 15, 19, 23, 28.

У зазначені дні добре б підвести підсумки, і, якщо буде потрібно, провести роботу над помилками. З 9 серпня – час активних дій. Наведіть порядок у справах, займіться рутинними питаннями, влаштуйте собі активний відпочинок, реалізуйте нові плани.

Несприятливі дні в серпні 2021 року: 5, 11, 17, 21, 24, 30.

Дні чреваті аварійними випадками, ризиком затримок, зриву планів, неприємними ситуаціями. Може спостерігатися занепад сил, апатія, небажання що-небудь робити. Сварки і конфлікти, що виникають на порожньому місці, можуть вивести з рівноваги. Не піддавайтеся в ці дні емоціям, зберігайте здоровий глузд, холоднокровність і спокій.

Молодик в серпні 2021 - задаємо програму на місяць

Чого не можна робити в Молодик?

  • Такі фінансові операції як позику і кредит приречені на провал. Не рекомендується також брати в борг. Якщо позичити гроші все-таки вдасться, це обернеться для вас борговою ямою, так як повернути гроші стане проблематично в силу обставин.
  • Чи не укладайте сумнівних угод і не підписуйте важливі документи – існує загроза шахрайства. Щоб не стати жертвою, перенесіть на інший час.
  • Якщо ваша робота пов’язана з цифрами, в розрахунках можуть виявитися помилки або невідповідності. Неуважність пов’язана з несприятливим часом для розумової діяльності.
  • Не давайте волю поганим емоціям, це може вибити з колії, а не дати бажану розрядку.
Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua