Вірменин, грузин, а може, болгарин? Чоловік якоїсь національності підходить тобі за знаком зодіаку

Про кожну націю є свої байки та стереотипи, у тому числі про темперамент місцевих мешканців. Їх ми взяли за основу нашого розважального гороскопу.

Вірменин, грузин, а може, болгарин? Чоловік якоїсь національності підходить тобі за знаком зодіаку

Якщо тебе не бентежать територіальні рамки та чужий менталітет, зазирни в гороскоп, щоб дізнатися, чоловік якоїсь національності стане для тебе ідеальним супутником життя.

Овен – американець

Для тебе, яка мріє про рівність прав та можливості реалізуватися в житті, ідеальним варіантом стане американський кар'єрист, який багато працюватиме і мало відпочиватиме. Такий партнер не дорікне обраниці за відсутності любові до приготування, якщо та теж зайнята своїми справами. Натомість він спокійно замовить їжу на будинок або столик у ресторані. Разом з таким чоловіком можна побудувати гармонійний та рівноцінний союз. Що відповідає твоїм поглядам на життя та амбіціям.

Тілець – вірменин

Тобі потрібний чоловік, орієнтований на традиції. Тільки він гідно оцінить твої кулінарні таланти, буде красиво доглядати і забезпечить матеріальний комфорт, оскільки вважає, що головним здобувачем у сім'ї
має бути чоловік. Який такий фемінізм і взагалі, що це таке? Зізнайся, що тобі подобається варіант, в якому можна побути гарною і доглянутою домогосподаркою, яка виховує трьох дітей. Твоє особисте
щастя знаходиться зовсім поряд, і його не потрібно шукати десь далеко.

Близнюки – австралієць

Шукаєш цікавого, веселого та легкого хлопця, з яким відчуєш єдність душ? Засмажений і спортивний австралієць стане тобі ідеальним чоловіком. Він не любить драм та скандалів, зате обожнює вечірки та нові
знайомства. Австралієць нічого не ускладнюватиме і обов'язково познайомить тебе зі своїми друзями. З ним ти відчуєш себе на одній хвилі і зможеш подорожувати по всьому світу.

Рак – англієць

Вірменин, грузин, а може, болгарин? Чоловік якоїсь національності підходить тобі за знаком зодіаку Джерело: кадр з фільму «Відплата»

Ти ставиш традиції найвище, тому шукаєш надійного та постійного супутника, якому потрібна проста земна дівчина, а не міс Досконалість. Зверни увагу на потомственого англійця — такого манірного, стриманого і солідного чоловіка, який рано досяг успіху в житті, поки інші тусувалися на студентських вечірках. Англієць не вимагатиме від тебе підборів та макіяжу в режимі 24/7, оскільки цінує природність. Ось тільки всі рахунки та кредити ви платитимете навпіл. Якщо тебе не бентежать такі дрібниці, наперед за мрією.

Лев – француз

Ти завжди шукаєш від життя все найкраще і в питанні вибору чоловіків не розмінюєшся на дрібниці. З французом можливо все – він поважає жіночі права, легко допомагає по дому і з дітьми, галантен і вишуканий
спілкуванні та оцінить твоє прагнення до розкоші. Такий обранець буде надійним та вірним у всьому, а ще він смачно готує. З таким унікальним хлопцем можна регулярно викликати заздрість у подруг.

Діва – фін

Вірменин, грузин, а може, болгарин? Чоловік якоїсь національності підходить тобі за знаком зодіаку Джерело: кадр з фільму «Серце лева»

Надійний, як швейцарський сейф, у міру мовчазний і суворий фін вмить розтопить твоє серце. Він відрізняється вірністю, небагатослівністю та практичністю, що ти дуже цінуєш у чоловіках. Говорить тільки тоді, коли є що сказати, і ніколи не назве тебе буркотливою занудою. Що ще потрібне для сімейної ідилії?

Ваги – турків

Ти знайдеш особисте щастя з турком. Він, як і ти, цінує традиції, красу і ніколи не запропонує розділити рахунок у ресторані навпіл. Турецький чоловік постарається створити для своєї коханої атмосферу затишку та тепла та
красиво доглядатиме навіть після шлюбу. Єдиний момент — доклади максимум зусиль, щоби сподобатися його родині. Без цього не обійтися.

Вірменин, грузин, а може, болгарин? Чоловік якоїсь національності підходить тобі за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@heftiba)

Не такий вибуховий, як італієць, але дуже доброзичливий і відкритий іспанець стане тобі чудовою партією. Цей чоловік підтримає легке ставлення до життя та буде не просто обранцем, а й вірним другом. Разом з ним ти зможеш втілити свої грандіозні плани та відчуєш сильне плече поряд у будь-якому починанні.

Козеріг – японець

Ти цінуєш чоловіків, які виражають кохання не словами, а справами. Придивись до японця. Так, він не буде дарувати цукерки та ведмедиків із серцями, але тобі це й не треба. Японські чоловіки відрізняються працьовитістю, гострим розумом та розважливістю. Такий обранець стане для тебе справжньою опорою та підтримкою – це найголовніше.

Водолій — російська

Добрий і чуйний російський чоловік зможе винести твою непросту вдачу. Він не вимагатиме вечерю з трьох страв і з легкістю приготує її сам. Російський чоловік відрізняється досить простою і невибагливою вдачею, але в той же час може дивувати несподіваною домашньою вечіркою або незапланованою подорожжю. Цей чоловік позбавить сумних днів і наповнить життя яскравими фарбами.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua