Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

Повне місячне затемнення, яке відбудеться у вівторок, закриє коридор затемнень цього року та розпочне період змін. Як потрібно провести цей доленосний тиждень?

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

Понеділок, 7.11

На роботі чекає непростий день. Справ виявиться багато, і вони поступово додаватимуться, зростатимуть як снігова куля. Водночас у багатьох з'явиться шанс зробити крок до нової посади, яку давно мріяли. При всій своїй зайнятості не відмовляй у допомозі тим, хто її потребує, особливо якщо йдеться про близьких людей.

Вівторок, 8.11

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

Сильне почуття відповідальності дасть тобі стимул шукати спосіб досягати більшої стабільності у своєму житті. Прийняття він нових зобов'язань допоможе тобі зростати. Багато хто цього дня зуміє нарешті завершити старий проект, щоб підготуватися до нового. Ти можеш розраховувати на підтримку членів своєї сім'ї.

Середа, 9.11

Обговорення та прийняття спільних рішень принесуть позитивні зміни у твоє сімейне життя. Чи буде це пов'язано з переїздом, народженням дитини або майбутньою подорожжю, не так вже й важливо. Головне, що ти готова наполегливо працювати і домовлятися з близькими, щоб забезпечити всім комфорт.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

У цей день багато хто відчуватиме прикрість через те, що побачення, зустріч або плани, на здійснення яких з нетерпінням чекали, зірвуться. Деякі обіцянки не будуть виконані. Іноді важко зрозуміти, наскільки безпечними можуть бути деякі люди, але постарайся не дратуватися. У всьому винен негативний вплив Місяця.

Субота, 12.11

Тобі вдасться дізнатися секрети, які дадуть ширше уявлення про те, що відбувалося останнім часом у твоєму особистому та професійному житті. Від тебе щось приховували, і коли ти дізнаєшся, що саме, події постануть у зовсім новому світлі. Ти побачиш, як можна обернути ситуацію собі на користь.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua