Закохаєшся і одружишся: любовний гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків

Кохання непередбачуване — може увірватися у твоє життя будь-якої миті. Розповідаємо, які прогнози на особистому фронті чекають на твій знак у грудні.

Закохаєшся і одружишся: любовний гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків

Настала пора року, коли більшість людей починають вірити в чудеса і поринають у передсвяткову метушню. Готуючись до Нового року, багато хто мріє зустріти кохання, знайти гармонію у стосунках або створити сім'ю.

Останній місяць року виявиться багатим на події. У тому числі, грудень підготував представникам кожного знаку зодіаку насичене особисте життя. Долеві знайомства, знакові події, повернення минулих уподобань — любовний гороскоп на грудень 2022 року виявиться неспокійним та емоційним.

З нашої статті ти дізнаєшся, що чекає на твій знак — які події притягнуть романтику у стосунки або стануть причиною нового перспективного захоплення.

Овен

На початку грудня 2022 року Овни різко змінять пріоритети та почнуть активно налагоджувати особисте життя. Ті, що без пари, бо не хочуть зустрічати Новий рік на самоті, а ті, що у стосунках — щоб на свято все було ідеально. Можливо, що вільні представники знака закрутять роман із кимось із давніх друзів. Це рішення у твоєму оточенні можуть не зрозуміти, але в результаті союз виявиться міцним та перспективним.

Тим часом зайняті у відносинах Овни переживуть разом із партнером якусь подію, яка може ще більше згуртувати союз. Особливо потрібно бути уважними один до одного у першій декаді місяця. Девізом цього періоду стане фраза: “Працюючи в команді, можна подолати все”.

Телець

Закохаєшся і одружишся: любовний гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків Джерело: freepik.com

Грудень переверне життя Тельців із ніг на голову. На обрії з'явиться людина з минулого, яка може сплутати усі плани. Велика ймовірність, що він захоче повернути колишні стосунки. Якщо в тебе немає другої половинки та образ на екс-коханого, можеш сміливо піддатися забутим почуттям та відновити роман. Це буде той самий виняток — коли колишній зумів зробити висновки і позбувся спірних моментів у своїй поведінці. Принаймні, ти точно помітиш його щирі пориви не повторюйте минулого сценарію.

Якщо перебуваєш у щасливому союзі, уникай спокуси, що виникла, за будь-яку ціну і в жодному разі не погоджуйся навіть на дружню зустріч. Колишні почуття можуть спалахнути проти твоєї волі та спровокувати розрив із партнером із сьогодення. У цьому випадку ти шкодуватимеш про возз'єднання.

Близнюки

У перших числах грудня 2022 року Близнюки ризикують без відповіді закохатися. Що зовсім нехарактерно цього знака. Об'єктом твоїх зітхань стане людина, з якою познайомишся або у відрядженні, або в іншій поїздці. Любовний гороскоп не радить Близнюкам покладати на короткочасний роман великі надії і, наскільки можна, відмовитися від флірту з симпатичним попутником. Якщо піддасися поривам, зазнаєш розчарування, тому що ви не зможете бути разом із цією людиною.

Сімейним та Близнюкам у стосунках доведеться проявити обережність у висловлюваннях у період з 21 грудня до кінця місяця. Різкі слова та сумнівні гостроти на адресу коханої людини можуть роздратувати партнера та стати основною причиною для великого скандалу.

Закохаєшся і одружишся: любовний гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків Джерело: Unsplash (@marvelous)

У третій декаді грудень обіцяє самотнім Терезам зустріч із людиною, яка докорінно змінить їхнє життя — новий знайомий спровокує зміни у світогляді, планах на майбутнє або навіть підштовхне до зміни іміджу. Також любовний гороскоп на грудень жінкам цього знака обіцяє справжні американські гірки у стосунках із протилежною статтю. Якщо не боїшся втратити контроль над собою, вирушай у захоплюючу любовну пригоду.

Щасливим Терезам, що перебувають у парі, зірки гарантують стабільність та позитивні емоції.

Скорпіон

Наприкінці грудня Скорпіони не встоять перед спокусою завести інтрижку з ледь знайомою людиною. Під приціл може потрапити інструктор із фітнесу або симпатичний водій таксі. Так чи інакше, бурхливому, але короткостроковому роману бути. Якщо зважишся на таку авантюру, постарайся не вводити нікого в оману і пояснити, що не плануєш серйозних та тривалих стосунків. Інакше ризикуєш стати жертвою переслідувань із боку закоханої людини.

Тих, хто перебуває у відносинах Скорпіонів, чекає неабияке випробування ревнощами в середині грудня. Ти з якоїсь причини втратиш довіру до партнера та захочеш влаштувати сцену. Але перед тим, як рвати і метати, збери докази, які підтвердять, що твої сумніви не марні.

Стрілець

Закохаєшся і одружишся: любовний гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків Джерело: Unsplash (@estherann)

У десятих числах грудня на Стрільців чекає серйозне відкриття. Знайомий, який був поряд з тобою довгий час, раптово стане дуже важливою та значущою фігурою у твоїм житті. Причому роман із ним ти закрутиш спочатку з нудьги, а потім зрозумієш, що цією людиною хочеш зустріти не лише Новий рік, а й провести якнайдовше часу. Несподіване відкриття змусить берегти стосунки та по-справжньому цінувати турботу партнера.

Якщо не знайдеш правильне рішення до кінця року, яке влаштовує обидві сторони, може статися розрив. Компроміс у цій ситуації буде найкращим виходом із конфлікту.

Козеріг

Категоричним Козерогам доведеться утихомирювати свою жорстку натуру, щоб досягти любовного успіху. Якщо відмовишся від частини своїх принципів у відносинах, отримаєш позитивну реакцію людини, яка тобі подобається. Якщо ж піти назустріч тобі виявиться неприйнятним, побудувати взаєморозуміння не вдасться. При цьому не варто йти на жертви, якщо відчуваєш, що не готова відмовлятися від певних установок. Щоб не загострювати, вияви мудрий підхід. Наприклад, організуй романтичну вечерю та чесно посвяти потенційного партнера у свої думки.

Сімейні Козерога будуть захоплені пошуком недоліків у рідних людях майже весь грудень. Постарайся не занурюватися в цей стан, виходь з нього якнайшвидше, інакше зіпсуєш стосунки.

Водолій

Закохаєшся і одружишся: любовний гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків Джерело: freepik.com

Свій любовний гороскоп на грудень Водолій може передбачити й сам. Представники знаку без пари вже давно ходять навкруги — не наважуються зізнатися собі, що відчувають почуття до конкретної людини. Але до кінця місяця вони дозріють і скажуть заповітні слова тому, хто подобається. Причому зважитись на це тобі було складно не через незручність, а тому від страху втрати волі. Однак після з'ясується, що в чомусь втрачати особисту незалежність не так уже й страшно, особливо якщо йдеться про правильних людей та щирі почуття. Зроби свій жест ще романтичнішим — організуй побачення або запроси кохану людину в невелику подорож.

Тим часом зайняті Водолії відчують, що для вирішення особистих проблем їм потрібна допомога другої половинки. Не думай, що, звернувшись за порадою, виявиш свою слабкість. Кохана людина здивує тебе підтримкою і підкаже вихід із становища.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua