Гороскоп на грудень 2022: головні астрологічні події та прогноз для всіх знаків зодіаку

Що за перспективи чекають на тебе наприкінці року і які планети на це вплинуть.

Гороскоп на грудень 2022: головні астрологічні події та прогноз для всіх знаків зодіаку

Під завісу року хочеться дізнатися, які сюрпризи і новини принесе тобі перший місяць зими. У тому числі починаєш із цікавістю вивчати гороскоп на грудень 2022-го. Навіть скептики в такі моменти стають лояльнішими до передбачень за знаком зодіаку.

Грудневий прогноз багато в чому залежатиме від ключових астрологічних подій:

  • перехід Меркурія на знак Козерога,
  • міграція Юпітера до сузір'я Овна,
  • молодик 23 грудня,
  • повернення Нептуна у прямий рух 4 грудня,
  • ретроградний Меркурій.

З нашої статті ти дізнаєшся про основні астрологічні події грудня, а також, яким місяць буде для твого знака — що на тебе більше вплине і як краще поводитися в цей період.

Астрологічний прогноз на грудень 2022 року: головні події

1. Розворот Нептуна – 4 грудня

Перша астроподія, на яку треба звернути увагу, — повернення Нептуна з ретроградного руху до директного. Тобто він перестане задкувати і знову почне рухатися вперед. Так як Нептун вважається планетою таємниць та загадок, його прямий курс означає завершення періоду ілюзій. У багатьох розплющуться очі на ряд подій та оточуючих, з'явиться можливість вийти з незрозумілих ситуацій, побудувати відносини заново або розірвати їх.

Також у цей період зросте інтерес до езотерики, духовних практик та медитацій. З урахуванням характеру Нептуна, у першій половині грудня не варто довіряти першим коучам і окультистам, що трапилися, навіть якщо про них добре відгукуються. Якщо не хочеш опинитися в неприємній ситуації, перевіряти ще раз будь-яку інформацію — велика ймовірність обману і спекуляції на емоціях.

Особливо вразливою буде любовна сфера для прекрасної половини. Усьому провиною Венера, яка опиниться спочатку в опозиції Марсу, а потім — у квадратурі з Нептуном — в астрології це конфліктний аспект, який обіцяє самообман, самопожертву, а також неприємності в коханні та грошах.

Тому попередження для жінок усіх знаків: навіть якщо твій гороскоп на грудень не містить застережень, пов'язаних із особистим фронтом, тримай це в умі. Найяскравіші обіцянки партнера насправді можуть виявитися хитрощами — краще дочекатися реальних дій і не вірити авансом.

2. Перехід Меркурія на знак Козерога – 7 грудня

Гороскоп на грудень 2022: головні астрологічні події та прогноз для всіх знаків зодіаку Джерело: freepik.com

Меркурій — активна і жвава планета, але її переміщення у розважливий та стриманий знак Козерога говорить про охолодження емоцій. Тому якщо 7 числа або за кілька днів ти відчуєш, що втратила інтерес до чогось, що нещодавно хвилювало, або симпатична тобі людина вже не здається такою привабливою, дай собі час і не приймай жодних рішень під впливом цих почуттів. Найімовірніше, вони оманливі.

Натомість на справи, не пов'язані з емоціями, таке становище Меркурія вплине добре, адже Козеріг — працьовитий знак. У роботі з'явиться ясність і чіткіше окресляться перспективи — зрозумієш, у якому напрямку хочеш рухатись.

3. Перехід Юпітера в сузір'я Овна – 20 грудня

Юпітер в астрології має такі якості, як великодушність і доброта. Довгий час ця велика планета, покровитель Стрільців, знаходилася в знаку Риб. Міграція в сузір'я Овна віщує перехід із позиції спостерігача в активну фазу. Тобто в цей період захочеться не просто споглядати, але й робити дії. У тому числі з'явиться бажання позбутися старих установок, зробити крок до незвичного. З таких устремлінь у деяких може розпочатися новий життєвий цикл, адже енергія грудня органічно вписується у такі плани. Особливо пощастить вогненним знакам.

Гороскоп на грудень 2022: головні астрологічні події та прогноз для всіх знаків зодіаку Джерело: freepik.com

У представників вогненної стихії грудневий гороскоп вийшов надзвичайно насиченим. У першій декаді місяця вдасться у мирний спосіб врегулювати спірні питання на роботі. Перехід Меркурія на знак Козерога допоможе Овнам відкинути убік емоції та вдатися до раціонального підходу у справах. Тому початок грудня стане ідеальним часом для реалізації намічених планів. Якщо використовуєш такий важливий період з розумом, зможеш задати правильний орієнтир на весь місяць, що залишився.

На тлі переходу Юпітера на знак Овна постійно опинятимешся в епіцентрі скандалів і конфліктів, у тому числі в особистих відносинах. Напружена ситуація може вплинути на важливі ділові питання. Щоб потім не журитися через власну неуважність, дотримуйся обачності, коли підписуватимеш контракти та договори.

Гороскоп на грудень 2022: головні астрологічні події та прогноз для всіх знаків зодіаку Джерело: freepik.com

Протягом перших двох тижнів грудня буде помітний поступ у справах. Вийде визначитися з головними пріоритетами, провести межу між роботою та особистим життям. Це покращить стосунки з партнером. У середині місяця щосили намагатимешся підтримувати гармонію у відносинах, що запанувала. Зробиш ряд дій на користь коханої людини і переглянеш свою колишню поведінку. Така чуйність принесе свої приємні результати — стосунки стануть міцнішими. У третій декаді енергетичний потенціал піде на спад, тож зробити серйозні кар'єрні стрибки не вдасться. Через ретро Меркурія на швидке просування справ не варто розраховувати.

Гороскоп на грудень 2022: головні астрологічні події та прогноз для всіх знаків зодіаку Джерело: freepik.com

У першу декаду грудня у Козерога виникнуть складнощі у сімейних справах. Якщо приймеш рішення з огляду на думку близьких, вийде все швидко вирішити. Якщо ні, заробиш проблеми у стосунках. Також близькі можуть зробити тобі неприємний сюрприз або подати неприємні уроки. Наприклад, обнадіяти, а потім не стримати своїх обіцянок. Щоб не зазнати гіркоти від краху очікувань, намагайся думати на кілька кроків уперед.

З 29 грудня, під час ретрограду Меркурія, не розраховуй на швидке вирішення робочих справ. Незважаючи на відчайдушне бажання прискорити події, змінити хід речей не вдасться.

Водолій

Перша декада місяця задасть Водоліям курс на весь місяць, що залишився. Численні дрібні турботи не підірвуть твою впевненість — упораєшся з ними без зусиль. Астрологічний гороскоп на грудень жінкам цього знака обіцяє цікаве знайомство у середині грудня. Ти здивуєшся, наскільки сильна твоя сумісність із новим знайомим, тому побачення можуть швидко перетекти у довгостроковий та перспективний роман. Чоловікам-Водоліям любовні пригоди під кінець року не світять, бо їм доведеться терміново вирішувати питання з далекого минулого. Від того, як це вдасться зробити, залежатиме найближче майбутнє.

Риби

Грудень принесе Рибам зміни і бажання розквитатися з неприємною ситуацією, що тривала. Відповідним часом для цього завдання стане середина місяця. У цей період у тебе буде достатньо впевненості у собі для таких подвигів. Без складнощів не обійдеться, але вдасться звернути ситуацію на свою користь.

В особистих відносинах захочеться прозорості та відкритості, зникне страх відповідальності. Одиноким представникам знака Венера подарує шанс здобути кохання у період з 15 по 31 грудня. Якщо мрієш зустріти Новий рік із кимось цікавим та симпатичним тобі, не відмовляйся від знайомств у зазначений період.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua