Муріло Бенісіо чи Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку

Дізнайся, що поєднує тебе з акторами з улюблених бразильських серіалів.

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку

Дисклеймер: текст носить розважальний характер, якщо раптом не сподобається порівняння – не приймай близько до серця.

Овен – Джованна Антонеллі

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Клон»

Яскрава зовнішність – одна з відмінних рис усіх Овнів. Такою ж може похвалитися актриса Джованна Антонеллі. У житті вони така ж розкішна, як і її героїні. Персонажі Антонеллі – це зазвичай сміливі та пристрасні дівчата, які навмисне або випадково привертають до себе увагу. Те саме відбувається і з Овнами. Представникам знака важливо, щоб їхню думку враховували, вони не замовчуватимуть своїх емоцій. Амбітність та харизма Овнов часто допомагає домагатися їм цілей та знаходити однодумців.

Телець – Марсіу Гарсія

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр з фільму «Тропіканка»

Обличчя цього актора буде знайоме тим, хто дивився серіал «Повітряні замки». Зовні сам актор і його персонажі випромінюють спокій і не виглядають як людина, яка перша полізе на рожон. Таке ж враження справляють і Тельці, однак у образі себе представники знаку не дадуть і завжди постоять за тих, кого люблять. У свій час Гарсія входив до списку найбажаніших акторів Бразилії, так само Тельці можуть зачарувати співрозмовника своєю стриманою силою та сексуальністю.

Близнюки – Вівіан Пазмантер

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Повітряні замки»

Вівіан Пазмантер вважається однією з найкращих акторок Бразилії. Через свою одночасно милу і стервозну зовнішність у кіно часто грала підступних героїнь, чию справжню сутність довго не могли розгадати. Така якість є й у Близнюків — представники знаку загадкові і завжди мають на всю думку. Іноді буває складно передбачити, як люди цього знака поведуться у тій чи іншій ситуації. Але саме ця непередбачуваність часто й привертає до себе протилежну стать.

Рак – Муріло Бенісіо

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Клон»

Ось він — краш нашого дитинства та юності. Бенісіо, як і його герой у «Клоні», привабливий чоловік, у компанії з яким з великою ймовірністю почуватимешся комфортно. Раки також можуть розташовувати себе. Представники знака хоч і мають непростий характер, але вміло компенсують його романтичність і чуйність. Ще, як і Лукас із «Клону», Раки не бояться виявляти свої почуття, зокрема сльози. Люди цього знака без огляду розкривають свою душу і зберігають безпосередність. Цим і підкуповують.

Лев – Глорія Пірес

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Тропіканка»

Глорія Пірес зіграла у класиці бразильського кінематографа – серіалі «Тропіканка». Її героїня Даліла відрізнялася впевненістю та натиском. В інших своїх картинах Глорія також вживалася в ролі яскравих героїнь, які не йдуть наперекір своїм принципам. Леви, за аналогією з Пірес, також вміють піднести себе з кращого боку, переконати людей у своїй правоті, якщо поставлять таку мету, і залишатися вірними собі. Своєї слабкості Леви не показують — особисті проблеми вони долають поступово, без скарг на життя.

Діва – Кароліна Дікманн

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Сімейні узи»

Кароліна Дікманн розпочала кар'єру підлітком, але скажений графік серіалів — коли потрібно знімати по кілька епізодів за раз — переносила не гірше за своїх дорослих колег. У серіалах їй діставалися ролі дівчат, які могли б 100 разів зірватись і махнути на своє життя рукою, але не здавалися. Такі ж упертість і перфекціонізм характерні і для Дів. Відповідальність, працьовитість допомагають представникам знаку долати складні завдання, а внутрішній настрій на гарне – не опускати руки.

Терези – Жозе Майєр

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Земля кохання, земля надії»

У своїх фільмах Майєр грає в основному мудрих персонажів, які завжди можуть знайти правильні слова та примирити сторони. У житті актор також має авторитет серед колег. Зокрема, шанувальники Майєра люблять його за спокій та не скандальний характер. Терези теж не схильні влаштовувати чвари. Представники знака до останнього обходитимуть гострі кути — їм ближче розмова у справі чи душах. Мінус такої стриманості в тому, що переживання, залишені при собі, іноді можуть вилитися в нервовий зрив або депресивний стан. Іноді Терезам потрібно дозволяти собі не бути наймудрішими і врівноваженими, а давати вихід справжнім емоціями і робити спонтанні вчинки.

Скорпіон – Рейнальдо Джанеккіні

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Земля кохання, земля надії»

Темпераментних Скорпіонів можна порівняти з актором Рейнальдо Джанеккіні. Високий брюнет зачарував багатьох своєю роллю у серіалі «Земля кохання, земля надії». Проте Джанеккіні не просто гарна картинка — до своєї акторської та модельної кар'єри він навчався на юриста та планував працювати за професією. Але плани провалилися, бо його помітили телевізійники. Скорпіони також мають талант опинятися в потрібний час у потрібному місці. Також вони не губляться за нових обставин і не бояться залишитися без нічого, бо завжди мають запасний план. Скорпіони у житті точно не пропадуть.

Стрілець – Антоніу Каллоні

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Клон»

Антоніу Каллоні запам'ятався російським глядачам за роллю Мухаммеда із серіалу «Клон». Його персонаж трохи наївний і дуже добрий чоловік, ще й добрий сім'янин. У житті Каллоні дуже схожий на свого персонажа, хоч і говорив в інтерв'ю, що ця роль стала для нього викликом. Стрільці, як і Антоніу, люблять проводити час із сім'єю та зберігають вірність своєму вибору довгі роки. Вони не з тих людей, які часто змінюють партнерів. Також представники знаку – привітні господарі та люблять активний відпочинок. Енергійність Стрільців допомагає не лише їм, а й надихає тих, хто поруч.

Козеріг – Віра Фішер

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Сімейні узи»

Віра Фішер – легенда бразильського кінематографа. Акторка німецького походження сильно виділяється на тлі багатьох своїх колег-брюнеток. Яскравість і талант спочатку привели Фішер у модельний бізнес – 1969 року вона навіть виграла титул «Міс Бразилія». Отже, у світ кіно вона прийшла з короною, тому й ставилися до неї як королеви. Однак Фішер не з нахабних красунь. Навпаки, актриса не любила, коли до неї ставилися якось по-особливому. Це ж дратує і Козерогов – представники знака більше цінують, коли приділяють увагу не їм конкретно, а помічають користь, яку вони приносять. Козерога честолюбна і амбітна, але вони не дозволять собі ні з ким спілкуватися зверхньо. Ця риса притаманна лише сильним особистостям.

Водолій – Летісія Сабателла

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Клон»

Ніжний образ Летісії Сабателли подарував їй амплуа вразливої та вразливої героїні. У житті актриса більш стримана, вона веде закритий спосіб життя, але це більше стосується особистого простору. Публічні заходи Сабателла охоче відвідує та часто бере участь у благодійних акціях. Водолії також створюють враження легких та нехитрих людей, хтось навіть помилково вважає їх поверхневими. Але насправді представники знака мають глибокий внутрішній світ, багато цікавиться тим, що відбувається в суспільстві, і завжди готові прийти на допомогу.

Риби – Дебора Фалабелла

Муріло Бенісіо або Віра Фішер: яка ти бразильська зірка за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Клон»

Риби — творча натура, їх настрій часто залежить від зовнішніх обставин. Щоб образити представників знака, достатньо одного необережно кинутого слова. Такою самою образливістю мала Мел, героїня Дебори Фалабелли в серіалі «Клон». Сама актриса відповідає характеристикам Риб у своєму бажанні самореалізуватися у різних напрямках. Тому Фалабелла на батьківщині відома також як сценарист та кінорежисер.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua