Від вульгарності до покірності: що чоловіки різних знаків зодіаку терпіти не можуть у жінок

Розповідаємо, як поводитися зі Стрільцями, на що звертають увагу чоловіки-Козероги, яка фраза найбільше дратує Раків, а також про важливі пунктики представників інших знаків зодіаку.

Від вульгарності до покірності: що чоловіки різних знаків зодіаку терпіти не можуть у жінок

Цей чоловік не зацікавиться жінкою, яка не дбає про себе. Ти можеш скільки завгодно виглядати гарною домогосподаркою, турботливою мамою та бути успішною на роботі. Але чоловік-Овен бачить, коли ти не дбаєш про свої базові потреби і втрачає інтерес. Він буде думати, якщо ти не дбаєш про себе, значить, твої потреби не такі вже й важливі.

Телець

Від вульгарності до покірності: що чоловіки різних знаків зодіаку терпіти не можуть у жінок

Для Тельців важлива надійність у партнерці. Якщо ти звикла до непередбачуваних вчинків, то навряд чи зможеш ужитися з цим знаком. Зайва емоційність та хаотичність рухів дратують Тельця. Він не терпітиме складного характеру і намагатиметься вибудувати відносини, а займеться пошуком нової обраниці.

Близнюки

Якщо ти зібралася на першу зустріч із представником цього знака, то не забудь бути природною та справжньою. Такий чоловік не зазнає вдавання ні в чому. Починаючи від зовнішнього вигляду та закінчуючи внутрішнім змістом. Також краще відмовитися від червоної помади, цей повітряний знак сприймає колір не як сексуальний елемент, а як дратівливий фактор.

Рак

Для представників цього знака немає нічого провокаційнішого, як фраза: «А я тобі говорила». Якщо навіть твоя думка вірна, то Рак не важко прийме його. Найчастіше представники цього знака дуже болісно сприймають свої програші. У тому числі й у суперечці. Для них це порівняти образі.

Лев

З Левом життя не видасться цукром. З таким чоловіком потрібно бути готовим, робити постійні компліменти та приділяти увагу його зовнішньому вигляду. А також Левам не підходять невпевнені та закомплексовані в собі дівчата.

Діва

Педантичні Діви не зазнають безладу, починаючи від зовнішнього вигляду дівчини, закінчуючи своїм житлом. Тільки доглянута та акуратна особа зможе зацікавити представника цього знака.

Терези

Такий чоловік не зазнає слабкості та покірності дівчини. Він буде дратуватися щоразу, якщо ти проявлятимеш слабкість і нерішучість у вчинках. Постійні згоди з його діями та провокаціями призведуть до втрати інтересу з боку чоловіка.

Скорпіон

Від вульгарності до покірності: що чоловіки різних знаків зодіаку терпіти не можуть у жінок

Такий чоловік насамперед зверне увагу на те, як ти готуєш. Не зазнає одноманітності в їжі. Страви повинні бути вишукані та подаватись у гарному посуді. Так ти точно заслужиш на увагу Скорпіона.

Стрільці

Не зазнає надто спокійної дівчини, яка не готова до експериментів. Поряд з імпульсним Стрільцем має бути легка на підйом і активна обраниця, готова підтримати у всіх починаннях.

Козеріг

Козеріг не потерпить вульгарність та відверті вбрання. Чоловіки цього знака сприймають таку дівчину як доступну і не розглядають її як майбутню дружину. Якщо ти звикла до облягаючих суконь та міні-спідниць, то доведеться прибрати їх із гардеробу, щоб завоювати серце Козерога.

Водолій

Консервативна та нудна жінка ніколи не знайде собі місце поряд із Водолієм. Увагу такого чоловіка приверне яскрава та сексуальна особа. Він гідно оцінить тебе, якщо в суспільстві його друзів проявиш свою товариськість і чарівність.

Риби

Якщо ти зосереджена лише на собі коханій, то навряд чи знайдеш місце у житті чоловіка-Риби. Представник цього знака цінує увагу та турботу. Він не потерпить дівчину, яка категорична у своїх рішеннях, звикла недомовляти та брехати з приводу та без.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua