Сумісність знаків зодіаку в коханні та дружбі (бонус: таблиця кращих та найгірших поєднань)

Які знаки найгірше поєднуються один з одним і чому погана сумісність – це не вирок. Розповідаємо, що треба робити, щоб спілкування у парі стало ще краще чи просто краще.

Сумісність знаків зодіаку в коханні та дружбі (бонус: таблиця кращих та найгірших поєднань)

– Вогонь
– Повітря
– Земля
– Вода

Таблиця
5 ідеальних пар
5 найгірших поєднань

Кожен із 12 знаків зодіаку має індивідуальний темперамент і риси характеру. Дізнайся, які знаки
поєднуються краще, щоб побудувати гармонійні стосунки з партнером.

На що впливає сумісність

Іноді буває дуже прикро, коли люди щиро люблять одне одного, але через різницю у світогляді не можуть порозумітися — раз у раз спалахують конфлікти на рівному місці. Інформацією про астрологічну сумісність, може налагодити спілкування з родичами, друзями, колегами та коханими. Знаючи особливості характеру, легше запобігати конфліктам і передбачати реакцію супутника.

Наприклад, навіть якщо партнери в парі не сумісні за знаками зодіаку, астрологія підкаже, як поводитися, щоб спілкування протікало легко і невимушено. Адже у коханні та дружбі головне — це зацікавленість одне в одному, бажання знайти спільність, зачепитися за неї та підтримувати всупереч різним перешкодам.

Стихії: сумісність знаків зодіаку у коханні та шлюбі

Існує чотири основні стихії: Вогонь, Земля, Повітря та Вода. Залежно від того, яку стихію є твій зодіакальний знак, можна спрогнозувати сумісність свого знака зодіаку з іншими знаками.

Вогняні знаки

Лев, Овен, Стрілець. Три яскраво виражені лідери, які мають потужний темперамент. Їх характерні емоційність, запальність і щирі прояви почуттів.

Як поєднуються:

 • Один з одним. Вогненним представники складно спілкуватися із собі подібними. Це небезпечне поєднання – часто спалахують бурхливі конфлікти. Якщо хочеш зберегти стосунки з таким самим темпераментним другом чи партнером, намагайся тримати емоції під контролем.
 • З Повітрям. Прогнози хороші, якщо партнер повітряної стихії підтримує вогняного у його починаннях. У такому разі спілка буде плідною. При цьому вогняний знак має бути впевненим, що повітряний знак дорожить стосунками.
 • З Землею. Гармонійна взаємодія, відносини можуть існувати довго. Але періодично потрібно змінювати обстановку, щоб вогненний представник не занудьгував від рутини.
 • З водою. У цьому союзі партнери зазвичай змагаються один з одним. Якщо вони досить мудрі, щоб уникнути конфліктів, вдається зберегти стосунки.

Повітряні знаки

Водолій, Близнюки, Терези. Це непостійні знаки, схильні до перепадів настрою. Вони завжди шукають пригод, цінують свою свободу. Якщо не порушувати їхній особистий простір, стосунки складуться добре. Представники повітряної стихії не терплять ревнощів та контролю, тримаються подалі від людей з інстинктами власника.

Як поєднуються:

 • Один з одним. Сумісність у дружбі, але сімейний союз може зруйнуватися через небажання змінювати звички. Щоб створити міцне партнерство, доведеться навчатися мистецтву компромісу.
 • Із Вогнем. Представники обох стихій не втрачають інтересу один до одного, взаємно підживлюються емоціями. Щоб стосунки були ідеальними, партнерам потрібно навчитися стримувати імпульсивність.
 • З Землею. Хороше поєднання для сімейної спілки — знаки двох стихій гармонійно доповнюють одне одного. Іноді у партнерстві не вистачає живих емоцій, але вміння знаходити компроміси та згладжувати гострі кути зміцнює шлюб.
 • З водою. Крапки зіткнення є, але складнощів виникає чимало. Волелюбність представників стихій створює певні перешкоди у розумінні. Відносини можуть скластися, якщо партнери будуть більш уважними та чуйними, навчаться поважати особистий простір одне одного.

Знаки Землі

Діва, Телець, Козеріг. Це працьовиті затяті, які йдуть до своєї мети повільно, але вірно. Іноді може дратувати їхню скрупульозність і прагнення все контролювати. Якщо ти хочеш досягти взаємності від представника земного знака, ніколи не критикуй його за повільність: повір, він прийде до наміченої мети точно вчасно.

Як поєднуються:

 • Один з одним. Сумісність відмінна – розуміння без зайвих слів. Проте ймовірні фінансові проблеми, оскільки обидва партнери не схильні заощаджувати.
 • Із Вогнем. Відносини дуже складні, розуміння в цій парі досягти непросто. Вогню не сидиться на місці – потрібно постійно рухатися та підкорювати нові вершини. Якщо представник вогняного трегону стримає свій запал і егоїзм, з цього союзу може щось вийти.
 • З водою. Перспективне партнерство, але представники земної стихії повільно розвиватимуть відносини — їм потрібно розпланувати майбутнє та продумати все до дрібниць.
 • З Повітрям. За наявності взаємної довіри відносини складуться вдало. Можливе гармонійне подружжя за умови, що представники повітряної стихії отримають більше свободи.

Знаки Води

Риби, Рак, Скорпіон постійно перебувають у пошуку мети та сенсу життя. Вони часто змінюють переваги, намагаються знайти себе та своє покликання. Однак дорікнути їм у непостійності складно — у сімейному житті це віддані партнери, які цінують домашнє тепло та затишок. Якщо зустрічаєшся з представником водного знака, врахуй, що він не раз перевірятиме тебе, щоб переконатися у щирості намірів.

Як поєднуються:

 • Один з одним. Може вийти гармонійний творчий тандем, якщо партнери мають спільні цілі та рухаються в одному напрямку.
 • Із Вогнем. Сумісність не надто хороша — творчі пориви Вогню гаситимуться Водою. Першим свобода буде потрібна як повітря. Якщо цього не буде, стосунки приречені на розрив.
 • З Повітрям. Спочатку ці люди не надто добре розуміють один одного, але згодом зв'язок може зміцніти і зберегтися на все життя.
 • З Землею. Дуже комфортні стосунки – представники знаків ідеально доповнюють один одного, у парі панує повага та довіра. Однак земному знаку завжди потрібно рухатися вперед і досягати нових цілей. Такої активності представник водної стихії може зрозуміти.

Таблиця сумісності знаків зодіаку

За цією таблицею можна побачити сумісність знаків чоловіків та жінок.

Сумісність знаків зодіаку в коханні та дружбі (бонус: таблиця кращих та найгірших поєднань)

Сумісність знаків зодіаку в коханні та дружбі (бонус: таблиця кращих та найгірших поєднань)

5 пар знаків зодіаку з ідеальною сумісністю

Цю інформацію можна враховувати, наприклад, якщо хочеш дізнатися про сумісність знаків дівчат — тобто себе і подруги.

1. Водолій – Близнюки

Неймовірний збіг темпераментів, почуття виникають із першого погляду. Обидва знаки швидко та спонтанно приймають рішення. Наприклад, за місяць знайомства можуть опинитися на порозі РАГСу. Також така пара має величезний творчий потенціал. Якщо партнери підтримуватимуть один одного, успіх їх не залишить.

2. Овен – Водолій

Сумісність знаків зодіаку в коханні та дружбі (бонус: таблиця кращих та найгірших поєднань) Джерело: Unsplash (@yulokchan)

Справжні шукачі пригод, які завжди знайдуть чим зайнятися. У цьому союзі нудьгувати точно не доведеться. Закоханим буде приємно перебувати поруч цілодобово. Крім того, вони завжди діятимуть як злагоджена команда.

3. Рак – Риби

Прекрасний союз, який сповнений ніжності, любові та взаєморозуміння. Можна назвати цей космічний зв'язок — партнери буквально здатні читати думки один одного. При першій зустрічі в обох може з'явитися відчуття, що вони були знайомі раніше. Така пара приречена на успіх та щастя.

4. Лев – Стрілець

Сумісність знаків зодіаку в коханні та дружбі (бонус: таблиця кращих та найгірших поєднань) Джерело: Unsplash (@candice_picard)

Подібність характеру та темпераменту, спільні інтереси — що ще потрібне для щасливого союзу? Леву шалено пощастить, якщо він зустріне свого Стрільця. І навпаки. Пристрасті у такій парі не вщухнуть навіть через роки. Закохані стануть один одному вірними друзями та помічниками у досягненні цілей.

5. Діва – Телець

Відносини стабільні та міцні – обидва націлені на сім'ю та тривалу дружбу. Телець у парі стане ідейним
натхненником, Діві дістанеться роль креативного виконавця. Вражаюча сумісність, яка стане запорукою
серйозні, тривалі відносини.

5 найбільш несумісних пар

Тут інформація також актуальна для дружніх та романтичних стосунків.

1. Овен – Телець

Досить хитка спілка, яка навряд чи витримає випробування часом. Повільність Тільця дратує імпульсивного Овна, якому постійно хочеться нових досягнень і змін. Утримати партнера поруч із собою Телець не зможе, тому зв'язок рано чи пізно буде розірвано.

2. Рак – Водолій

Сумісність знаків зодіаку в коханні та дружбі (бонус: таблиця кращих та найгірших поєднань) Джерело: Unsplash (@ericjamesward)

Водолій не уявляє життя без волі, а Рак тягнеться до сімейного затишку. Через різні погляди на життя представникам знака буде складно домовитися навіть на спільні теми. Скандали в такій парі можуть стати традицією, доки хтось не навчиться йти на поступки.

3. Ваги – Скорпіон

Наполегливість і темперамент Скорпіона відлякують Терезів, яким більше до вподоби спокійна романтика. Шалені
пристрасті точно не для них, тому стосунки закінчаться так само швидко, як і почалися.

4. Близнюки – Козеріг

Близнюкам потрібні легкість та веселощі, чого представник земного знака дати їм просто не зможе. У парі з'явиться
сильна напруга, яка згодом призведе до розриву.

5. Лев – Скорпіон

Власницький характер Скорпіона бентежить Лева, який сам звик бути в центрі уваги та насолоджуватися владою над партнером. Підсумок – бурхливі конфлікти та неминуче розставання.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua