Золоте руно, Персефона чи Оріон: яка легенда пов'язана з твоїм знаком зодіаку

Давньогрецькі міфи часто пояснювали походження низки сузір'їв. Зібрали красиві та цікаві легенди, які частково доводять деякі характеристики твого знака.

Золоте руно, Персефона чи Оріон: яка легенда пов'язана з твоїм знаком зодіаку

Овен – Золоте руно

Давньогрецький герой Ясон зібрав команду, щоб здобути Золоте руно. Так називали золоту шкуру барана, надісланого богинею хмар Нефелою. У подорож вони вирушили кораблем під назвою «Арго», тому їх назвали аргонавтами. Коли команда досягла заповітної мети, захоплений цілеспрямованістю Ясона, Зевс захотів увічнити пам'ять про нього. Головний на пантеоні богів зробив Золоте руно символом досягнення чогось неймовірного.

Овни мають таку ж завзятість і неймовірну впевненість у своїх силах, як Ясон. Крім того, представники знака ніколи не лякаються складнощів і іноді навіть поводяться безрозсудно. Ще про таких людей кажуть, що вміють заразити своєю ідеєю. Тому ця легенда пов'язана з Овнами.

Телець – легенда про Тесея

Золоте руно, Персефона чи Оріон: яка легенда пов'язана з твоїм знаком зодіаку Джерело: кадр із мультфільму «Лабіринт»

З Тельцями та їхньою вродженою силою пов'язана гарна легенда про безстрашного Тесея. Герої, які не побоялися спуститися в лабіринт до Мінотавра. Виявивши небувалу відвагу, юнак знищив небезпечне створення та врятував інших людей.

Народжені під сузір'ям Тельця мають рідкісну якість — у складних ситуаціях вони виявляють всю свою силу духу там, де інші могли б здатися чи злякатися. Не дарма Тельців називають сильними та стійкими людьми.

Близнюки – легенда про Діоскури

У відчайдушній команді аргонавтів були два брати Кастор та Полідевк. Ще їх називають Діоскурами, що в перекладі з давньогрецької означає сини Зевса. Брати-близнюки були дуже прив'язані один до одного, тому після смерті Кастора Полідевк довго не міг знайти спокій у світі і благав Зевса возз'єднати його з братом. Громовержець пішов назустріч і перетворив братів на дві зірки на небі. Це сузір'я назвали Близнюками.

Згідно з цією легендою, спорідненість братів та їх уміння порозумітися з різними людьми пояснює товариськість представників знака Близнюки. Люди, народжені під цим сузір'ям, можуть розмовляти навіть стовп і розвеселити будь-кого. Цей талант Близнюків допомагає їм мати друзів і добрих знайомих.

Рак – міф про короля Краба

Один із подвигів Геракла — це перемога над лірнейською Гідрою. Це була чудовисько з безліччю голів, яку вигодувала богиня Гера, яка ненавиділа Геракла. Тому коли він убив Гідру, ображена дружина Зевса підіслала йому короля Краба, або Рака. Однак посланець не зміг здолати Геракла, але за його відданість Гера увічнила його зіркою на небі.

Більш вірного та відданого знака, ніж Раки не знайти у всьому астрологічному циклі. Люди, народжені під цим сузір'ям, цінують міцну дружбу та надійних людей. Вони ніколи не підуть проти своїх принципів. Таке правильне ставлення до оточуючих завжди повертається сторицею.

Лев – Німейський лев

Німейський лев був набагато більше інших левів. Його шкура, згідно з міфами, була дуже міцною. Вбивство цього велетня було першим завданням, яке виконав Геракл за дорученням мікенського царя Єврісфея. Спочатку герой намагався вбити лева стрілами, але коли зрозумів, що звір невразливий, оглушив його ударом палиці по голові та задушив голими руками. Потім Геракл створив зі шкіри лева плащ і був у ньому невразливий перед списами та стрілами.

Непохитність та завзятість представників знака Львів така ж непробивна, як і шкура їхнього міфологічного побратима. Жодні стріли та списи, які в сучасному світі виражаються у вигляді образливих слів та зауважень, не проб'ють їх міцну броню.

Діва – легенда про Персефон

Золоте руно, Персефона чи Оріон: яка легенда пов'язана з твоїм знаком зодіаку Джерело: кадр із мультфільму «Війна богів: безсмертні»

З Дівами пов'язана легенда про те, як бог смерті Аїд викрав прекрасну Персефону, дочку богині родючості Деметри. Щоб повернути дочку Деметра, попросила Зевса про допомогу. Проте вказувати, як і іншим, своєму братові громовержець було, але знайшов компроміс. Згідно з рішенням Зевса, Персефона мала проводити перші півроку з чоловіком, а другі — з матір'ю. Тому молодій жінці доводилося підлаштовуватися під настрої різних світів — материнської та підземної квітучої.

Народжені під знаком Діви — чуйні люди, які вміють уловлювати настрій оточуючих та знаходити до них підхід. Діви можуть підлаштовуватися під будь-яку ситуацію. Замість конфліктувати і витрачати нерви на переживання, вони просто знаходять у новому становищі певні плюси, на чому впевнено стоять.

Терези – Феміда

Феміда визначала міру покарання з допомогою двох золотих чаш. Терези богині правосуддя – символ закону і справедливості. Також у неї були зав'язані очі, що означає неупередженість. Також, згідно з легендами, Феміда першою навчила віщування, жертвопринесення і божественні обряди.

Терези, за аналогією з Фемідою, також мають талант вирішувати суперечки і вміють виступати миротворцем. Представники знаку — одні із найсправедливіших і наймудріших людей. Крім того, вони намагаються дотримуватися балансу у всьому і не кидатися в крайнощі.

Скорпіон – покарання Оріона

Пристрасна натура мисливця Оріона привела його до сумного результату. Закохавшись у німф Плеяд, він почав переслідувати дівчат. За це богиня землі Гея надіслала на нього скорпіона. Небезпечне створення ужалило Оріона, принісши мисливцеві швидку смерть, проте пам'ять про нього залишилася.

Пристрасті Скорпіонів можна лише позаздрити. Представники знаку вкрай захоплені та палкі натури, яких ніщо не зупинить. З одного боку, це добре, але з іншого — легенда є ще й попередженням, адже іноді пристрасть може призвести до несподіваних чи сумних наслідків.

Стрілець – Кентавр

Кентаври в давньогрецькій міфології – це дикі істоти з головою та торсом людини на тілі коня. Кентаври жили в горах та лісах. Вони супроводжували бога вина Діоніса, відрізнялися буйною вдачею та нестримністю. Але при цьому саме в міфах кентаври часто були вчителями героїв. Стрільці часто теж роблять поспішні висновки, проте це не заважає їм не втрачати свідомість у важливих ситуаціях. Представники знака викликають повагу та довіру у оточуючих.

Козеріг – Зевс

Золоте руно, Персефона чи Оріон: яка легенда пов'язана з твоїм знаком зодіаку Джерело: кадр із мультфільму «Битва титанів»

Богиня Рея, бажаючи врятувати свого сина Зевса від чоловіка Кроноса, попросила морську німфу Амальтею сховатися з дитиною і виростити його. Після того, як Зевс став головним на Олімпі, він увічнив ім'я своєї виховательки. Тому зараз Амальтеєю називають один із внутрішніх супутників Юпітера.

З цією легендою Козерогів поєднує успіх і успіх Зевса, а також його вміння дякувати, незважаючи на категоричність і суворість.

Водолій – легенда про Ганімед

Якось Зевс звернув свою увагу на найкрасивішого принца на ім'я Ганімед. Він запросив юнака пожити на Олімпі, щоб той наповнював чаші самих богів напоєм молодості, що було справді царським подарунком для простого смертного.

Водолії, як і цей герой, відрізняються підвищеним везінням та привабливістю. Нерідко представники знаку привертають увагу з перших хвилин. Вони легко мають нові цікаві зв'язки і не губляться в складних ситуаціях, тому що в них повно впевненості.

Риби – уява

Золоте руно, Персефона чи Оріон: яка легенда пов'язана з твоїм знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Зена: королева воїнів»

Під час нашестя жахливого гіганта Тифона, який наводив жах на самого Зевса, прекрасна Афродіта, богиня кохання, разом із сином Еросом вирішила врятуватися втечею. Мати і син стрибнули в море і перетворилися на двох риб, пов'язаних стрічкою – символом материнської любові. Вони досягли Єгипту, де після перемоги Зевса над Тифоном повернули собі первісний вигляд.

Представники знака Риб мають прекрасну фантазію і винахідливість. Ці якості зазвичай і притягують до них, а також допомагають легко оминати суперників. При цьому людям цього знака важливо пам'ятати, що іноді можна потрапити до пастки власних фантазій.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua