Акуна Матата! Настав час розслабитись: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

Телець дочекається ідеальної відпустки, Рак вирушить у подорож, а Стрільцеві варто приготуватися до змін на роботі.

Акуна Матата! Настав час розслабитись: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

Гроші . Вони прийдуть зненацька. Так само раптово в тебе може з'явитися нове джерело доходів, наприклад, дуже вигідне і невтомне підробіток. Крім того, тобі можуть повернути старий обов'язок, якщо ти нагадаєш про нього. Це прекрасний тиждень для того, щоб поговорити з начальством і порушити питання про зміну оплати твоєї праці. Будь уважнішим до свого здоров'я. Контролюй апетит, особливо якщо їжа для тебе незвична.

Вдалі дні: 4.08, 7.08

Телець

Відпустка . Саме час вирушити на відпочинок, що передбачає розслаблення, насолоду красою природи та туристичним сервісом. Барвистішим байдикування стане завдяки гарній компанії — дітям чи коханій людині. Вибирай таких попутників, які не тиснуть на тебе. Якщо ж твоя відпустка вже позаду, намагайся якнайбільше відпочивати у вільний від роботи час. Відклади домашні справи, більше гуляй, ходи до басейну.

Вдалі дні: 1.08, 6.08

Близнюки

Акуна Матата! Настав час розслабитись: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

Сім'я . Роботи по дому та занурення у сімейний побут відкриють тобі якісь таємниці твоїх родичів. Розмірковуючи про мотиви їхніх вчинків, ти зрозумієш: те, що ти вважала своїми комплексами, — закономірна захисна реакція на нерозуміння з боку близьких людей. Якщо ти живеш одна, знайди час відвідати батьків чи іншу вікову рідню. Або хоч би подзвони їм для неспішної докладної розмови. Це піде тобі лише на користь.

Вдалі дні: 3.08, 7.08

Рак

Поїздки . Плануй цього тижня переважно короткі подорожі на невеликі відстані. Можливо, ти давно хотіла побачити когось із братів чи сестер, інших близьких родичів. Такі поїздки краще робити саме у ці дні. Але будь готова до того, що можеш раптово змінити свої плани відповідно до обставин. Не бійся здатися непослідовною, дій, виходячи лише зі своїх інтересів.

Вдалі дні: 2.08, 6.08

Лев

Робота . Якщо відчуваєш, що настав час змін — сміливо ініціюй ці зміни. Несподівано навіть для себе ти можеш змінити місце роботи, так і сферу діяльності. Якщо вирішуватиметься питання про те, кому керувати твоїм колективом, не соромся запропонувати свою кандидатуру — але тільки в тому випадку, якщо відчуваєш, що ніхто краще за тебе не впорається з управлінням процесом. Також варто підвищити свій професійний рівень.

Вдалі дні: 2.08, 3.08

Діва

Самостійність . Обставини будуть складатися так, що тобі доведеться багато питань вирішувати, покладаючись на власний досвід. Кмітливість та вміння нестандартно мислити нададуть тобі величезну допомогу. Ти привертатимеш увагу представників протилежної статі — багато хто захоче підтримати твої починання. Можливо, доведеться неодноразово змінювати плани – не бійся цього. Стеж за самопочуттям, воно буде нестабільним.

Вдалі дні: 5.08, 6.08

Терези

Акуна Матата! Настав час розслабитись: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

Самотність . Ти відчуєш, що виникла потреба знизити звичний темп життя. У тебе буде менше сил, ніж зазвичай. Це привід частіше влаштовувати собі перепочинок. Вибери такі заняття, які передбачають зануреність у процес, наприклад, якесь рукоділля. Гарний час, щоб пройти курс лікування чи диспансеризацію. Але звертайся тільки до перевірених фахівців, є ймовірність неправильної постановки діагнозу.

Вдалі дні: 2.08, 4.08

Скорпіон

Друзі . У більшості справ, якими ти займатимешся цього тижня, значну роль відіграють друзі. А також люди, які в різні часи надавали тобі протекцію. Завдяки спільному обговоренню проблем, а також спекотним суперечкам несподівано знайдеться найкраще рішення. Не забувай виявляти подяку. Необов'язково у матеріальній формі, можна просто запросити друзів на теплу сімейну вечерю та приємно провести час.

Вдалі дні: 1.08, 6.08

Стрілець

Досягнення . Якісь твої плани, пов'язані з роботою, можуть змінитись. Швидше за все, зміни торкнуться складу твоїх керівників. Відповідно буде переглянуто завдання, які ставляться перед тобою. З будь-яким професійним навантаженням ти впораєшся чудово. Якщо все ж таки сумніваєшся у своїх силах, склади список своїх недавніх успіхів. Найчастіше в нього заглядай і надихайся — коли ти тоді змогла згорнути гори, зможеш і зараз!

Вдалі дні: 3.08, 7.08

Козеріг

Авторитет . Далекі поїздки, нові знання, як і нові враження, дадуть розуму, дозволять спілкуватися на іншому рівні зі співробітниками та роботодавцями. Корисними будуть цікаві лекції, хай навіть у онлайн-форматі, пізнавальні книги та фільми. Поспілкуйся з далекими родичами та іногородніми знайомими. Їхній життєвий досвід допоможе тобі розібратися з деякими складними ситуаціями у власному особистому житті.

Вдалі дні: 1.08, 5.08

Водолій

Акуна Матата! Настав час розслабитись: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

Конфлікти . Спроби покращити свій побут все більше нервуватимуть, дратуватимуть тебе та домочадців. Тож зберегти рівні стосунки в сім'ї цього тижня навряд чи вдасться. Тобі варто ґрунтовно підготуватися до переробок у будинку, знайти майстрів, яких залучиш до робіт. Можливо, знадобиться досконало вивчити технологію якихось робіт, щоб будівельники не змогли надмірно роздмухати бюджет. Будь практичною та строгою.

Вдалі дні: 4.08, 7.08

Риби

Партнерство . У цей період ти можеш сміливо виявляти ініціативу у будь-якому спілкуванні — діловому, особистому, дружньому. Особливо добре відбудуться робочі переговори. Заздалегідь зателефонуй людині, з якою хочеш зміцнити зв'язки, домовись про зустріч, запропонуй формат, здатний зацікавити потенційного партнера. Варто спробувати застосувати неординарні рішення і поводитись непередбачено. Така тактика зараз спрацює тобі плюс.

Вдалі дні: 2.08, 6.08

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua