Місячний календар стрижок на серпень 2022 — сприятливі дні

Розповідаємо, на які дві групи в останньому місяці літа діляться дні, які підходять для стрижки та фарбування.

Місячний календар стрижок на серпень 2022 — сприятливі дні

Дати, пов'язані з цифрою 7
Інші сприятливі дні

Існують дні, коли звичайний похід у салон краси може перетворитися на катастрофу. Хоча жодних передумов для цього не було — і перукарня була гарною, і майстер перевірений. Причина неприємного результату — несприятливе число, вибране змін іміджу. Щоб уникнути таких результатів, краще орієнтуватися на місячний календар стрижок. У ньому відзначені щасливі дати відвідування перукарні.

Вони залежать від:

  1. Положення Місяця. Записуватись на стрижку або укладання краще в дні, коли Місяць знаходиться у знаках Козеріг, Телець, Лев чи Діва. Сузір'я Овна і Водолія, навпаки, негативно впливають на стан волосся та результат салонної чи домашньої стрижки.
  2. Фази місяця. Якщо вкоротити волосся на Місяці, що росте, воно відросте швидше, ніж на спадаючому.

З нашої статті ти дізнаєшся, в які серпневі дати стрижка волосся за місячним календарем буде сприятливою і чому. Трактування буде також пов'язане з нумерологією.

Коли стригтися у серпні 2022 року

Усі дати, пов'язані з цифрою 7 (рекомендації нумеролога)

7 серпня. Цифра «сім» — магічне та загадкове число у нумерології. Багато хто вважає її своїм щасливим числом не просто так, адже сімка заряджена позитивною енергією та приваблює успіх. Вісімка, що знаходиться поруч, лише посилює її вплив на події, що відбуваються. Більше відповідної дати для зміни іміджу у всьому серпні не знайдеш.

Цей день підходить для сміливої стрижки чи фарбування. Також можна записатися на процедури догляду за структурою волосся. Наприклад, на ламінування. Успіх цієї місячної доби також поширюється на самостійний догляд. Тому якщо немає бажання йти в салон, можеш провести маніпуляції з волоссям самостійно. Все минеться добре. Навіть звичайна маска для волосся принесе несподівану користь.

До косметолога цього дня також можна записуватися. Результати після глибокого чищення, фотоомолодження, зволожуючої маски або біоревіталізації обличчя відповідатимуть очікуванням.

Місячний календар стрижок на серпень 2022 — сприятливі дні Джерело: Unsplash (@primipil)

16 серпня. Ще один енергетичний пік припаде на 16 серпня. Тому ця дата також стане відповіддю на запитання: «Коли стригти волосся в серпні». Позитивний вплив пояснюється тим, що у сумі цифри дають число 7. Плюс у нумерології число 16 символізує удачу та творчий початок. Тому в цей день можна виявити креативність в експериментах із зачіскою. Але це має бути не спонтанне рішення, а добре обдумане. Наприклад, якщо ти давно хотіла стрижку «французький боб» і не раз приміряла на себе цей образ, 16 серпня — вдалий день піти назустріч мрії.

Такий настрій задає спадаючий Місяць в Овні. Якби не нумерологічна сила цифри 16, таке становище та фаза Місяця вважалися б неблагополучними. Але цей випадок – виняток.

Забарвлення в цей день також можна робити, яке завгодно, але з застереженням, що новий колір обраний не за 5 хвилин до виходу з дому, а заздалегідь. Краса цієї місячної доби ще й у тому, що в цей період покращується розумова діяльність і збільшується здатність концентруватися на тому чи іншому питанні. Тому середина серпня — час, щоб розставити крапки над «i», у тому числі у темах, пов'язаних із красою.

Велика ймовірність, що цього дня ти отримаєш знижку на послуги або приємний бонус. Також тобі можуть запропонувати безкоштовне тестування відомого косметичного бренду чи манікюр із 50% знижкою. Якщо це справді станеться, не шукай каверзи, погоджуйся. Вважай, що це подарунки долі.

25 серпня. Не менш сприятливою датою виявиться число 25. Знову застосовуємо нумерологічну схему та отримуємо: 2+5=7. Поруч бачимо щасливу цифру вісім, що є добрим знаком. Тепер розглянемо число 25 із погляду нумерології. Це символ руйнування кордонів. Тому дозволяє кардинальні зміни іміджу у вказану дату. День ідеальний для зухвалих стрижок та фарбування. Мріяла перетворитися з брюнетки на блондинку? Швидше втілюй задум у життя і не бійся казусів із кольором. Якщо давно міркувала про короткий кар або боб, біжи в салон краси. Сьогодні можна займатися будь-якими помітними змінами і не боятися невдалого результату.

Інші сприятливі дати (за місячним календарем)

Місячний календар стрижок на серпень 2022 — сприятливі дні Джерело: Unsplash (@awcreativeut)

Якщо через якісь причини пропустиш дні, пов'язані з цифрою сім, орієнтуйся на ці дати: 1, 5, 8, 10, 18, 19, 20, 25, 31 серпня. Вони, за місячним календарем, найвдаліші. Нижче пояснимо чому.

Ще є нейтральні дати: 9, 28, 29 серпня. Заряд енергії в ці дати трохи слабший, але також підходить для експериментів із зовнішністю. Однак у цьому випадку бажано наголошувати не на кардинальні зміни, а на «шліфування» звичного образу. Наприклад, можна постригти кінчики, оновити колір чи зробити однотонне фарбування.

Повернемося до відповідних цифр за місячним календарем.

1 серпня. Цього дня Місяць у сузір'ї Діви. Крім того, це ще й 5-й день Місяця, що росте. Ці три чинники виводять початок серпня лідери дат, коли можна йти до перукаря. Можна стригти волосся і навіть робити хімічну завивку чи плазмоліфтинг. Рішення перетворитися на цей день позитивно позначиться на фінансовому становищі. Але є одне “але” – фарбування, зроблене 1 серпня, протримається недовго. Тому краще дочекатися потрібного дня, якщо хочеш стійкий колір.

5 серпня. Місяць у Скорпіоні. Стрижка в 8-му місячну добу покращить здоров'я і приверне в твоє життя цікавих людей. Від сміливих експериментів краще відмовитись, тому що енергія Скорпіона непередбачувана. Краще зробити акцент на масках, що відновлюють, або інших процедурах по догляду за волоссям.

8 серпня. Місяць у Стрільці. Зміна довжини локонів в 11-у місячну добу сприяє посиленню інтуїції та допоможе сконцентруватися на робочих завданнях. Якщо у тебе мета – якнайшвидше відростити волосся, потрібно саме в цей день злегка постригти кінчики. Енергія зростаючого Місяця буде на піку.

10 серпня. Місяць у Козерозі. Цей день, коли можна робити фарбування — воно протримається довго. Також 13-та місячна доба підходить для шалених експериментів. Зміна іміджу цього дня не лише освіжить образ, а й приманить успіх.

18 серпня. Місяць у Тельці. Зачіска, оновлена в 21-му місячну добу, приверне енергію грошей, але волосся зростатиме повільніше, тому що в цей період Місяць вже починає спадати. Однак якість шевелюри помітно покращає.

19 серпня. Місяць залишається у колишньому сузір'ї і продовжує зменшуватися. Згідно з календарем, таке становище допомагає посилити коріння волосся. Тому пострижене в 22-му місячну добу волосся менше випадає, а забарвлене коріння буде повільніше відростати. Цього дня можеш експериментувати з фарбуванням локонів – навіть якщо проба виявиться не дуже вдалою, фарба швидко зійде.

20 серпня. Зменшений Місяць перекочував до Близнюків. Це сузір'я позитивно відбивається на зростанні волосся. Стрижка уповільнить зростання волосся, зате подіє на зміцнення волосяної цибулини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua