Нерозлучні вороги: 4 пари знаків зодіаку, які ніколи не зможуть ужитися разом

Людям цих знаків не судилося побудувати гармонійні стосунки — ні дружні, ні романтичні. Винятки, звісно, бувають, але рідко.

Нерозлучні вороги: 4 пари знаків зодіаку, які ніколи не зможуть ужитися разом

1 Овен + Телець

Рогаті, вперті й дуже складні Овен та Телець ніколи не досягнуть компромісу. Надто вже різні ці хлопці. Незалежний і волелюбний Овен завжди викликатиме в консервативному Тільці гострі напади ревнощів. Саме тому такій парочці забезпечені мексиканські пристрасті з традиційним биттям посуду та погрозами накласти на себе руки.

Але це ще не всі сюрпризи, які очікують у такому союзі. Амбіційний Овен завжди ставитиме на перше місце кар'єру, а сімейний Телець — улюблений будинок. Такі різні життєві пріоритети змушують ці знаки сваритися до хрипоти і доводити свою правоту від заходу сонця і до світанку. Єдина якість, яка об'єднує цих упертих — нездатність поступатися один одному.

2 Близнюки + Козеріг

Нерозлучні вороги: 4 пари знаків зодіаку, які ніколи не зможуть ужитися разом Джерело: кадр з фільму «Розлучення по-американськи»

Страшніше парочки Овна та Тельця тільки Близнюки та Козеріг. Спочатку легковажні та привабливі Близнюки здадуться суворому Козерогові ковтком свіжого повітря. У свою чергу, Близнюкам захочеться потрапити під надійне та затишне крильце Козерога. Але варто тільки цим двом почати існувати поряд, все зміниться. Недалекоглядність і марнотратство Близнюків доводитимуть економного Козерога до жару. І це не кажучи про кохання другої половини до флірту, вечірок та миттєвих рішень. А що ж Близнюки? Незабаром їм до смерті набридне буркун Козеріг, від якого захочеться втекти на край світу. Що вони зроблять, не попрощавшись.

3 Лев + Діва

Нерозлучні вороги: 4 пари знаків зодіаку, які ніколи не зможуть ужитися разом Джерело: кадр з фільму «Кохання без зобов'язань»

Ось уже кому обіцяно «райське» життя, то це пихатому Леву в парі з приземленою Дівою. Поки перший буде зосереджений на фантазіях про круті проекти, другий знак оратиме, не покладаючи всіх кінцівок. Леви часто вкладають гроші в авантюри, Дів же така поведінка бісить, адже вони завжди на що-небудь збирають. Ще один момент, який не дасть цим знакам бути разом, ставлення до публічності. Леви таке люблять, а Дівам подавай тишу та спокій. Скандали в такому тандемі починаються, коли безмежному терпінню Діви приходить кінець. Леви при цьому можуть навіть не помічати, що завдавали дискомфорту.

Представники земного знака висловлять все, що накипіло і дорікнуть вогненним партнерам у тому, що ті не такі вже й ідеальні, як їм здається. Це один із найсильніших ударів для Львів, який вони точно не залишать поза увагою. Загалом, ці двоє завжди дивитимуться у різних напрямках.

4 Водолій + Риби

Риби, які довгий час мріяли зустріти на своєму шляху когось геніального та незвичайного, зазвичай потрапляють у мережі Водоліїв. Повітряний знак справді харизматичний і може дати Рибам необхідні емоції, ось тільки сам він потребує постійного захоплення. Водоліям потрібна людина, яка буде день і ніч піклуватися про неї коханого. Але це точно не про Риба. Люди цього знака не готові жити заради когось, вони потребують сильного плеча людини, яка зможе вирішити їхні проблеми. Водоліям таке чуже.

Від свого партнера вони очікують на гарячий борщ на обід і засмучуються, якщо в будинку немає затишку. Риб таке теж розчаровує, адже вони думали, що геніальні особистості далекі від таких приземлених бажань. Тому в такій парі всі мрії та очікування рано чи пізно розбиваються про побутові проблеми.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua