5 речей, які не можна зберігати в будинку, згідно з прикметами

Розкажемо про предмети, які точно не принесуть до хати нічого хорошого.

5 речей, які не можна зберігати в будинку, згідно з прикметами

Про магічну силу дзеркал відомо ще з давніх-давен. Професіонали у сфері магії використовують дзеркала як провідники у потойбіччя. Якщо у тебе є розбиті дзеркала або скляні предмети, краще позбавитися їх негайно. Їх не потрібно тримати у квартирі, оскільки вони символізують зруйновані прагнення та можуть принести нещастя.

2 Неробочий годинник

5 речей, які не можна зберігати в будинку, згідно з прикметами Джерело: Unsplash (@gasparuhas)

Не слід зберігати годинник, стрілки якого зупинилися. Згідно з прикметою, якщо годинник зупинився в момент, коли ти на нього подивилася — це поганий знак. У такому разі не можна запам'ятовувати вказаний на них час. Натомість потрібно відразу опустити їх у воду на ніч, а на ранок позбудься. Ще можна розібрати їх і винести з квартири окремими частинами.

3 Розбитий посуд

Чому не можна зберігати битий посуд у будинку? Вважається, що вони приносять конфлікти, зокрема для сімейних пар. У давнину вважалося, що посуд та столові прилади уособлюють сімейний добробут. Молодята б'ють посуд на щастя, але після весілля осколки точно слід викинути.

4 Порожні пляшки

5 речей, які не можна зберігати в будинку, згідно з прикметами Джерело: Unsplash (@charlesdeluvio)

Багато господарок тримають у будинку порожні пляшки для побутових цілей. Наприклад, наливають у них остуджений компот чи холодний лимонад. Але часто ці речі просто захаращують квартиру, а балкон і зовсім стає притулком для марних тар. Згідно з одним із тлумачень прикмети, порожні пляшки приносять до хати злидні.

5 Фотографії з дефектами

Плівкові фотоапарати не завжди дають гарне зображення, особливо в руках аматора. Фотографії з дефектами в місцях, де зображено ти чи твої близькі, можна зберігати в альбомі, але ставити їх у рамки, вішати на стіни та зберігати на очах не можна. Це також притягує погану енергетику, зокрема хвороби.

6 Черепашки

Черепашка – це житло померлого молюска. Тому, якщо вірити прикметам, такий предмет приваблює негативну енергію. Так краще не варто привозити їх з моря як сувенір і дарувати друзям.

7 Штучні квіти

Чому вдома не можна зберігати штучні та сухі квіти і чому не можна тримати очерету? Згідно з феншуй, вони притягують до будинку хвороби і навіть смерть. Особливо це стосується плюща.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua