Значення числа 4 в нумерології: який характер мають «люди-четвірки»

Розповідаємо, як проявляється у поведінці людини наявність чи відсутність цифри чотири.

Значення числа 4 в нумерології: який характер мають «люди-четвірки»

Перед тим, як перейти до огляду четвірки, за традицією, нагадаємо про «квадрат Піфагора». “Квадрат Піфагора”, або психоматрица, складається з 9 осередків. Кожна присвячена своїй цифрі та має певне трактування. Докладніше про те, як правильно розрахувати свою дату народження з психоматриці, розповіли у статті про одиницю. Також є окремі статті про двійку та трійку.

Значення числа 4 в нумерології: який характер мають «люди-четвірки»

На зображенні приклад психоматриці для дати народження 15.06.1995 року. Зліва показано, де і які цифри повинні розташовуватися, і що вони означають. У правому квадраті потрібно розподілити свій код, щоб дізнатися, які енергії переважають у твоїй даті народження.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Загальна характеристика цифри чотири

Цифра чотири відповідає за промову, здоров'я, доброзичливість, дипломатію, стриманість та фантазію. Також вона – нумерологічний символ ораторських здібностей. Люди з сильною четвіркою вміють знайти правильні слова в потрібний момент, вміти хитрувати та викручуватися з будь-якої ситуації. Якості, які займається четвіркою, виручать у ті хвилини, коли немає часу на роздуми. Розвинена фантазія, зокрема, вплине на харизму — приваблива, весела та самобутня людина викликає інтерес у будь-якій компанії. З таким точно не буде нудно.

Про що говорить кількість четвірок у «квадраті Піфагора»

Значення числа 4 в нумерології: який характер мають «люди-четвірки» Джерело: Unsplash (@gabriellefaithhenderson)

Якщо немає четвірок

Відсутність четвірок у психоматриці означає, що людина не вміє брехати та хитрувати. Про таких ще кажуть: “Все на обличчі написано”. Ці люди зазвичай відмінні друзі, які цінують виявлену до них довіру, і себе хочуть такого ж ставлення, тому не прощають зради. Навіть як виняток. Якщо станеться щось подібне, вони назавжди викреслять зрадника зі свого життя. Люди без четвірок, як правило, нестерпні у побуті. З кожним роком їхня буркотливість зростає, тому до старості вони можуть стати нестерпними. Також вони нестримні, погано формулюють свої думки і часто не доводять справи до кінця.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua