«Я все зіпсувала»: 5 знаків зодіаку, які постійно почуваються винними

Страждати після помилки нормально, але представники знаків з нашого списку «гризуть» себе за промахи занадто довго і іноді даремно.

«Я все зіпсувала»: 5 знаків зодіаку, які постійно почуваються винними

Овен — один із найчесніших знаків зодіаку. Народжені під цим сузір'ям озвучують усе, що в них на думці, оскільки впевнені, що інші заслуговують на знати правду. Навіть якщо вона неприємна. Проте їхня віра в чесність не означає, що Овни не відчувають почуття провини після сказаного. Але ці почуття представники знаку вважають за краще тримати при собі. Попросити прощення за свою прямолінійність для них нестерпно складне завдання. Коли Овни почуваються винними, вони не можуть подивитись у вічі тому, кого підвели чи образили.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Телець

«Я все зіпсувала»: 5 знаків зодіаку, які постійно почуваються винними Джерело: Unsplash (@ipodolska)

Тілець — як і всі земні знаки, прагматичний. Тому людям, що народилися під цим сузір'ям, важливо відчувати контакт зі світом і відчувати ґрунт під ногами, подібно до дерева, яке спирається на своє коріння. Цим знаком керує Венера – вона робить його особливо чутливим до різних почуттів та емоцій. З цієї причини Тельці схильні до роздумів, переосмислення минулих подій та постійного сумніву у собі. Нерідко їх тягне почуття провини за події, які відбулися багато років тому.

3 Діва

Діви бояться бути людиною, якій інші не довіряють. Тому вони витрачають багато сил, щоб показати всім свою чесність та сумлінність. У тому числі це проявляється у безвідмовній допомозі, іноді навіть на шкоду собі. Незважаючи на всі свої зусилля, Діви знаходять причину докорити себе. Наприклад, їх може мучити почуття провини за події, на які вони навіть не могли вплинути. Діви важко переживають, коли непередбачені обставини втручаються у їхні добрі наміри чи робочі обов'язки. Щоб перестати себе мучити, Дівам потрібно навчитися приймати якісь події як даність і не думати, що оточуючі засудять за нібито їхню ненадійність.

4 Ваги

Терези – знак, який постійно прагне рівноваги і дуже чутливий до питань справедливості. У випадку, якщо Терези роблять дії для пом'якшення ситуації і не в змозі впоратися з покладеним на них завданням, почуття провини змушує їх засуджувати самих себе. Представники цього знака можуть узяти на себе і провину чужої людини.

5 Риби

«Я все зіпсувала»: 5 знаків зодіаку, які постійно почуваються винними Джерело: Unsplash (@mahdibafande)

Риби — мрійники, на відміну приземлених Тельцов, часто витають у хмарах. Представники знака відчувають почуття провини щоразу, коли думають, що недостатньо пожертвували собою заради когось у конкретній ситуації, або коли їм не вдається виправити помилку. Вони звинувачують себе так сильно, що пожирають зсередини. Це погане почуття може довести Риб до апатії або, гірше, занурити в депресію. Щоб не зруйнувати собі психіку осудами, людям цього знака треба навчитися давати собі право на помилку і почати сприймати промахи, як можливість посилитись у слабких місцях.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua