Загадай бажання на Івана Купалу: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Цього тижня, 7 липня, у Росії та інших країнах відзначають день Івана Купали. З давніх-давен його пов'язували з найвищим розквітом сил природи і вважали часом виконання заповітної мрії. Використовуй шанс, наданий долею!

Загадай бажання на Івана Купалу: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Робота . Прикрі дрібниці постійно заважатимуть здійсненню твоїх професійних планів. Постарайся не зганяти роздратування на колегах — втратиш таку необхідну для тебе підтримку. Фізичне навантаження цього тижня має бути строго дозованим — інакше твоє самопочуття погіршиться. Намагайся повноцінно харчуватися, не займайся спортом, якщо щось болить чи турбує. Важливо, щоб твій сон був повноцінним та тривалим.

Вдалі дні: 6.07, 10.07

Телець

Загадай бажання на Івана Купалу: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Сім'я . Порозуміння з представниками молодшого покоління в тебе зараз утруднене. Ти можеш ображатись на неуважність дітей, накопичувати образу, а потім вибухнути. Або ще гірше — спробувати помститися дітям чи коханому. Поблажливість і терпіння — ось чому мусить навчити тебе цей тиждень. Шукай спосіб зміцнити стосунки у сім'ї. Це може бути насичена враженнями поїздка або спільна справа, яка об'єднає та зблизить.

Вдалі дні: 7.07, 9.07

Близнюки

Дипломатичність . Події, що відбуваються в твоєму домі, змусять тебе шукати потрібні зв'язки, багато спілкуватися, вести переговори з різними людьми та інстанціями. Завдяки вмілому оперуванню інформацією та відповідальному ставленню до своїх слів, а також здатності вчасно промовчати протиріччя вдасться згладити. У цій непростій ситуації ти отримаєш велику підтримку з боку партнера — він виявить себе справжнім другом.

Вдалі дні: 8.07, 9.07

Рак

Спілкування . Знайомі захочуть відновити з тобою контакти, якщо переконаються, що ти будуєш стосунки на безкорисливій основі. Настав час згадати про близьких родичів, дізнатися, як у них справи. Можливо, варто їх відвідати. Ти зараз їздитимеш частіше, ніж в інші дні. Не забудь відновити втрачені документи. Крім того, відвідай улюблені торгові центри — настав час для покупок. Шопінг буде приємнішим у компанії подруг.

Вдалі дні: 4.07, 5.07

Лев

Загадай бажання на Івана Купалу: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Фінанси . Згадай, що гроші люблять рахунок. Велика ймовірність того, що роблячи велику покупку, ти можеш помилитися і переплатити. Будь уважною і десять разів подумай, перш ніж розлучитися зі своїми кровними. Також не варто афішувати свої фінансові успіхи — ти можеш привернути увагу людей, які не проти поживитися за чужий рахунок. Будь дуже пильною та обережною, особливо при розмовах по телефону з незнайомими людьми.

Вдалі дні: 5.07, 7.07

Діва

Зібраність . Настрій, а заразом і плани дуже швидко змінюватимуться. Ти можеш витратити багато часу на різні справи — і в жодному не досягти результату. Не треба ризикувати — зараз за допомогою високих ставок ти не досягнеш успіху. Включай власну раціональність — вона надійніша. Тільки максимальна зосередженість і холодний розрахунок допоможуть тобі розгрести купу проблем, що скупчилися. Це зовсім не важко, просто будь собою.

Вдалі дні: 6.07, 9.07

Терези

Здоров'я . Цього тижня є сенс серйозно зайнятися своїм самопочуттям. Постарайся якнайшвидше відновитися — це стосується як фізичного, так і психологічного стану. Саме час пройти черговий курс лікування чи обстеження, позбутися комплексів та страхів, відвідавши психолога. Знижуй звичний ритм життя, у цей період він може бути тобі надто важким. Усі навантаження спочатку поділи рівно навпіл, а далі дивись по ситуації.

Вдалі дні: 5.07, 8.07

Скорпіон

Доброта . Здатність безкорисливо ділитися з іншими тим, що маєш, дозволить тобі почуватися вільнішою. Благодійність може стати справжньою віддушиною та ментальними ліками. Ти переконаєшся в тому, що насправді особисто тобі не так багато потрібно матеріальних благ для нормального, повноцінного життя. Ти знайдете нових друзів серед однодумців, істотно розшириш коло спілкування.

Вдалі дні: 4.07, 6.07

Стрілець

Кар'єра . У тебе найближчими днями будуть хороші шанси для професійного зростання. Можливо, розмова до душі з вищим керівництвом у неформальній обстановці стане початком якщо не дружби, то спілкування на рівних. Наприкінці тижня не розповідай колегам про свої любовні таємниці та інші особисті секрети, а також про хронічні хвороби — заздрісники можуть використати цю інформацію проти тебе, розпустивши плітки.

Вдалі дні: 6.07, 7.07

Козеріг

Репутація . Зараз ти здатна настільки зміцнити своє добре ім'я, що зможеш не контролювати кожен свій крок, щоб зберегти реноме. Постарайся при нагоді нагадати оточуючим, що в тебе хороша освіта, не соромся зайвий раз зробити собі рекламу. Також є сенс пошукати можливість поповнити скарбничку знань. Ще один виш тобі не завадить. А якщо на повноцінне навчання немає часу, зверни увагу на онлайн-курси чи тренінги.

Вдалі дні: 5.07, 10.07

Водолій

Загадай бажання на Івана Купалу: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 липня

Тривога . Наступного тижня тобі доведеться боротися з неприємними думками і втихомирювати власну іпохондрію. Ти можеш побоюватися нездоров'я. Не поспішайте одразу лякатися неприємних діагнозів — треба все-таки, щоб висновки лікарів підтвердилися. Тим більше, що зараз тобі можуть зустрітися не найкомпетентніші медики. Варто проконсультуватися у кількох спеціалістів. Крім того, не бери гроші у борг.

Вдалі дні: 7.07, 10.07

Риби

Контакти . Як ділове, так і особисте партнерство складатиметься краще, якщо ти керуватимешся логікою, а не емоціями. Інакше тривалі та марні переживання тобі забезпечені. Не треба за будь-яку ціну намагатися втриматися в центрі загальної уваги. Це може негативно вплинути на твою самооцінку. Проводь більше часу з близькими та добре знайомими людьми, яким не потрібно нічого доводити.

Вдалі дні: 5.07, 8.07

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua