5 знаків зодіаку, на яких найсильніше діє псування

В астрологічному циклі є такі знаки зодіаку, які найбільше схильні до пристрітів і прокльонів. Хто вони? Перевір себе.

5 знаків зодіаку, на яких найсильніше діє псування

У нашій статті розповімо, представники яких знаків зодіаку і чому найбільше схильні до таких настроїв.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Козеріг

Козероги – це раціональні і вольові люди, які скептично ставляться до різноманітних передбачень. Однак їхнє слабке місце — це постійні сумніви і недовірливість. Якщо їх підловити якраз у такі моменти, Козероги можуть легко повірити, що невдачі у справах – це результат пристріту чи псування. Гнітюча інформація або необережно кинуте слово може довести їх до паніки. У такому стані Козероги втрачають пильність і можуть ухвалити невірні рішення, які ще більше переконають їх у існуванні злого наговору чи привороту.

2 Близнюки

5 знаків зодіаку, на яких найсильніше діє псування Джерело: Unsplash (@didsss)

Близнюки мають сильний характер, вони легкі у спілкуванні і можуть порозумітися з різними людьми. Але є така активність і мінус — через неї у цього знака можуть виникати енергетичні пробоїни. Емоційне виснаження проявляється у податливості чужим умовлянням та злагоді взяти участь у сумнівних справах. Тому представникам знака треба остерігатися шахраїв, у тому числі вуличних циганок, коли вони почуваються пригніченими.

3 Риби

Риби можуть також потрапити на гачок вульгарних людей і заплутатися в їхньому обмані. Представники знака можуть легко переконати себе, що новий знайомий або популярний блогер — це той добрий друг, якого їм так не вистачало. У такому стані вони не помічають, як ними маніпулюють, пригнічують їхню волю та використовують. З боку дійсно може здатися, що на Риб навели приворот або псування, яке зробило їх веденими. Щоб уникнути таких огидних наслідків, людям цього знака потрібно ретельно обирати своє оточення та розвивати у собі критичне мислення.

4 Рак

5 знаків зодіаку, на яких найсильніше діє псування Джерело: Unsplash (@ohshoothannah)

Допитливий розум Рака не дає йому сидіти на одному місці. Їм подобається вивчати все нове та незвичайне. Природна схильність до швидкого навчання ще більше підігріває такі амбіції. Однак нові знання не завжди можуть бути корисними. У вічному пошуку себе Рак може вдаритися у релігію чи езотерику. Спершу це буде хобі, щоб випробувати себе і полоскотати нерви, але поступово захоплення може перерости на щось серйозне. Щоб не опинитися в безвиході, Ракам потрібно бути акуратнішими з магічними практиками. Велика можливість нашкодити самому собі.

5 Скорпіон

Скорпіони – запеклі скептики. Вони не вірять у магію і не втрачають нагоди висміяти тих, хто захоплений езотерикою. Така бравада іноді притуплює пильність Скорпіонів, тому представники можуть потрапити під чиїсь поганий вплив і не помітити цього. Велика ймовірність, що «на гачок» їх упіймає досвідчений шахрай, які спритно зіграє на злій іронії Скорпіонів. Наприклад, спочатку прикинеться їх однодумцем, а потім почне маніпулювати та диктувати свої правила, підштовхуючи емоційних Скорпіонів на сумнівні авантюри.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua