Затемнення 2022 року: коли вони відбудуться і як на нас вплинуть

Якщо наприкінці квітня захочеться переплисти Босфор або зробити щось шалене, можливо, це вплив затемнення.

Затемнення 2022 року: коли вони відбудуться і як на нас вплинутьЗатемнення 2022 року: коли вони відбудуться і як на нас вплинуть Джерело: Unsplash (@sarahleejs)

Місячне затемнення ми бачимо через те, що супутник Землі «ховається» в тіні нашої планети. По-науковому, це так звучить — входить у конус тіні. Відбуваються такі затемнення не щороку, як Сонячні, а раз на п'ять років. Тривалість місячного затемнення близько 2 годин. Їх можуть спостерігати люди, які живуть на тій половині земної кулі, де в цей час Місяць перебуває над обрієм.

Затемнення 2022 року: коли вони відбудуться і як на нас вплинуть Джерело: Unsplash (@tegethoff)

У давнину вважали, що затемнення — це погано. Воно викликало паніку — його боялися, бо думали, що це явище віщує хвороби, нещастя та війни. З розвитком науки істерія влягла — з'ясувалося, що жодних руйнівних ознак у собі Сонячне і Місячне затемнення не несуть. Проте вплив на людину все ж таки надають.

У 2022 році на нас чекають чотири затемнення. Розкажемо, в які дати вони відбудуться і який вплив вплинуть на наше життя.

Цікаво

Вперше про затемнення згадали ще 2134 року до нашої ери. Тоді його назвали «зникненням Сонця серед білого дня». До речі, затемнення бувають не лише Місячними та Сонячними. Планети можуть затуляти собою зірки. Такі події рідко привертають загальну увагу і не такі помітні, але вони мають окрему назву — покриття.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Астрологічні терміни, що зустрінуться у тексті

Особисті планети. До них відносяться Сонце, Місяць, Меркурій, Венера, Марс. Ці планети відповідають за ядро нашої психіки та особисті особливості характеру. При цьому Сонце і Місяць відносяться до так званих “Світил” і відображають основні процеси нашої істоти – Свідомість і Підсвідомість.

Особиста точка (щастя) – це не планета, а абстрактна точка в натальній карті, яка не має відповідності у фізичному світі. Символ цієї точки — коло із хрестом усередині.

1 30 квітня – часткове Сонячне затемнення в Тельці

Час по мск: 23:28

Сонячне затемнення цього місяця вплине на фінансові питання, на твоє майно. Можливі події, які торкнуться твоєї самооцінки. Це період для переосмислення ставлення до грошей та власності. Якщо матеріальні блага ти ставиш на чолі всього, затемнення змусить багато чого переоцінити. Але в результаті такий поворот подій доставить тобі задоволення та щастя. Навчися бути собою і здобути почуття власної гідності.

2 16 травня – повне місячне затемнення в Скорпіоні

Затемнення 2022 року: коли вони відбудуться і як на нас вплинуть Джерело: Unsplash (@sangam_sharma)

Час по мск: 07:14

У період повного затемнення погіршиться самопочуття у Тельців, Львів, Скорпіонів та Водоліїв. Можливі конфлікти у сім'ї чи роботі, тому краще обмежити спілкування з оточуючими. Не піддавайся негативним почуттям, стримуй агресію. Можна помітити цей день у щоденнику та заздалегідь його спланувати так, щоб було менше спілкування та конфліктів з людьми. Ти впораєшся!

3 25 жовтня – Часткове Сонячне затемнення в Скорпіоні

Час по мск: 13:49

Це затемнення допоможе вирішити давні питання. Але доведеться довіритись інтуїції в якихось моментах. Можливо, ти дізнаєшся про якусь таємницю або секрет, пов'язані з твоїми близькими людьми. Ті, хто оточують у період Сонця в Скорпіоні виявлять свою справжню сутність, можливо, найнесподіванішим чином. Будь готова до будь-якого повороту подій. Щоб цей день пройшов без негативу, зірки рекомендують за добу чи дві відмовитися від непотрібних стосунків та нав'язаних іншими зобов'язань. Це допоможе тобі вийти на рівень свого розвитку.

4 8 листопада – Повне Місячне затемнення в Тельці

Час по мск: 14:02

Листопадове місячне затемнення впливає переважно на фінансові аспекти твого існування. Можеї, у цей період придбаєш давно бажане, а може, втратиш те, що маєш зараз. Щоб подолати енергію затемнення, потрібно перебороти такі якості, як скупість, жадібність. Зірки радять більше уваги приділяти сім'ї та близьким, не забувати про духовність та жіночий початок. Загалом це сприятливий період для здоров'я та особистого щастя.

Коридори затемнень 2022

У рік Тигра року буде два коридори затемнень:

  1. з 30 квітня до 16 травня 2022 року;
  2. з 25 жовтня до 8 листопада 2022 року.

Це неповторні періоди виправлення свого життя. У коридорах Місячних та Сонячних затемнень спрацьовують кармічні правила. Тому можна повністю змінити свою долю – повернути її у бажаний бік. У цей період усі слова та думки виконуються буквально. У коридорі затемнень можеш виправляти помилки і розставляти пріоритети в житті не теоретично, а на практиці. Відслідковуй події у своїй долі та живи у своєму ритмі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua