Дитина-Близнюки: докладна характеристика знака, гороскоп

Особливості поведінки дітей, що народилися під знаком Близнюки.

Дитина-Близнюки: докладна характеристика знака, гороскоп

Такі діти мають незвичайну поінформованість і знання, які часто не властиві одноліткам. Тому часто виділяються у своїй віковій групі. Іноді навіть дорослі дивуються розумним думкам дитини-Близнюка, якими він буквально фонтанує.

Загальна характеристика знаку Близнюки

Дитина-Близнюки: докладна характеристика знака, гороскоп Джерело: Unsplash (@nate_dumlao)

У дитячому гороскопі Близнюки — один із найтовариських і невгамовних знаків зодіаку. Як правило, у такої дитини багато знайомих, друзів та приятелів. При цьому товаришів маленькі Близнюки обирають дуже обережно. Вони ніколи не намагатимуться налагодити дружні стосунки з дітьми, з якими їм нудно. Близнюкам важливо, щоб із співрозмовником були спільні інтереси. Розмова заради розмови йому не цікава.

Коло знайомих та інтересів Близнюків змінюється залежно від настрою — воно у представників знака невловиме, як вітер. У дитинстві велике значення має активна діяльність та похвала. Наприклад, якщо дитині-Близнюкові вдалося дізнатися щось нове або проявити себе, у нього одразу підскакує настрій та підвищується мотивація. Ігнорувати успіх такого старанного малюка не можна. Для нього дуже важливі заохочення у будь-якій формі.

Ще одна яскрава якість знака — двоїстість натури, яка проявляється змалку. Не плутати із двоособистістю. Двоїстість насамперед виявляється у вмінні Близнюків швидко вловлювати настрій співрозмовника. Якщо вони зацікавлені у спілкуванні з людиною, тоді правильно підберуть манеру спілкування, щоб взаємодія була комфортною. Ця навичка у дорослому віці допомагає Близнюкам вибудовувати добрі ділові відносини.

Наступна риса Близнюків — розвинений інтелект. Логіка, ерудиція, розум, мудрість, кмітливість, нестандартне мислення – це все про Близнюків. Продемонструвати свої таланти вони можуть і у побутових ситуаціях, і у вирішенні шкільних завдань. Так що зазвичай діти-Близнюки добре вчаться, їхня активність не заважає їм зосереджуватися на ділі.

Хлопчик-Близнюк: особливості поведінки та таланти

Дитина-Близнюки: докладна характеристика знака, гороскоп Джерело: Unsplash (@austin_pacheco)

Хлопчик, народжений під сузір'ям Близнюків, має неспокійний і суперечливий характер. З дитинства це дуже непроста особистість, чий настрій складно вловити. Він може прокинутися веселим і бешкетним, а вже через 15 хвилин образитися на весь світ і замкнутися. Назад це теж працює. Такі хлопчаки з одного боку, недовірливі — можуть вигадувати будь-якого з нічого, а з іншого — відходливі.

Ще один плюс хлопчиків-Близнюків — їхня комунікабельність та харизма. Такі юнаки мають промовистість, чим постійно привертають співрозмовників і забирають усю увагу. Одні вважають, що це талант, а для когось така поведінка — банальне вихваляння та егоїзм.

З раннього віку хлопчики-Близнюки люблять пригоди. Їхні улюблені ігри — «війнушки», «розвідники» або наздоганяння. Також у них чудова фантазія, тому вони люблять Лего та інші конструктори, адже за допомогою них можна створити незвичайний корабель, який боротиметься з інопланетянами. Вже у початковій школі хлопчик-Близнюк може проявити свою дипломатичність. Наприклад, допомагає залагодити конфлікт у класі або пропонує різні варіанти вирішення актуальної проблеми.

Також хлопчики-Близнюки, за всієї своєї любові до логіки та раціональних вчинків, дуже романтичні. З них виростають хлопці, які шанобливо ставляться до дівчат. Причому ці знання у підлітковому віці або раніше юний джентльмен вбирає сам — помічає щось у спілкуванні дорослих чи кіно. На додачу до всього хлопчики-Близнюки дуже чуйні — вони радо допомагають рідним і близьким і ніколи не кинуть друга в біді.

Дівчинка-Близнюки: особливості поведінки та таланти

Дитина-Близнюки: докладна характеристика знака, гороскоп Джерело: Unsplash (@senjuti)

Дівчата цього знака теж дуже активні та життєрадісні. Їм складно всидіти на одному місці, тому вони завжди шукають пригод. Головні риси характеру – динамічність та непередбачуваність. Дівчатка-Близнюки сміливо беруться за кілька справ одночасно, але часто не доводять їх до кінця, тому батькам цієї мінливої натури треба контролювати цей момент. Інакше в майбутньому їй буде складно зосередитися на чомусь і досягати мети.

У маленьких леді-Близнюки прекрасне креативне мислення, гнучкий розум, але перепади настрій заважають нормально вибудовувати спілкування з оточуючими. Сьогодні вона може бути відкритою для спілкування, а завтра нікого і близько до себе не підпустить. У підлітковому віці багато енергії витрачають на пошук зв'язку між реальністю і внутрішнім світом. Не всі ровесники розуміють таку допитливість, тому часто дівчата цього знака перебувають у самоті. Але їхній такий стан справ не засмучує. Представниці цього знака з дитинства самодостатні, навіть зіштовхуючись із важкими ситуаціями у житті, вони зберігають спокій.

Істотний мінус, який приносить дискомфорт Близнюкам, — бажання догодити близьким людям. Часто на шкоду собі. Така жертовна поведінка поширюється насамперед на вчителів, батьків та друзів. Чим старші стають дівчатка, тим більше виявляється така поведінка. Ніби нічого поганого в цьому немає, але якщо вона не навчиться «спочатку платити собі», цією добротою почнуть користуватися.

Варто згадати про ніжність та акуратність дівчаток-Близнюків, а також про те, що в старшій школі ці юні особи завжди знають, як себе подати. Тому з радістю беруть він роль провідної усім шкільних святах. З однаковою силою вони люблять увагу та різноманітність. Їм швидко набридає рутина, цим пояснюється постійна зміна інтересів, а також бажання приміряти на себе якомога ролей.

Особливості виховання

Дитина-Близнюки: докладна характеристика знака, гороскоп Джерело: Unsplash (@supernov)

Не варто намагатися загнати дитину-Близнюка до рамок: вони цього не люблять. Дисципліна і життя за графіком точно не сподобається таким малюкам, тому що вони не захочуть миритися зі буденністю і завжди протестуватимуть, як можуть. Батькам потрібно ненав'язливо встановлювати свої правила — так, щоб дитина не відчувала, що на її свободу посягають. Дозволяйте змалку проявляти Близнюкам самостійність у незначних для вас і так багато значущих для них справах. Наприклад, нехай самі визначать, де і як стоятимуть їхні іграшки, виберуть у якому вбранні підуть гуляти і таке інше.

Проблем у вихованні маленького Близнюка буде чимало, як і у вихованні будь-якої дитини. У цьому сенсі нічого особливого. Але є нюанси, пов'язані з особливостями цього знака, які за бажання можна врахувати.

1. Вчи доводити розпочате остаточно

Дітки-Близнюки непостійні у своїх інтересах, але якщо дорослі будуть з дитинства допомагати дитині завершити розпочате, згодом вона сама навчиться це робити. Він просто до цього звикне. Але не чекай, що безтурботність та мінливість викоріняться зовсім — ці «фішки» Близнюків нікуди не подінуться, але можуть стати не такими яскраво вираженими.

2. Інтелектуальний контакт

Найменше різних ніжностей і більше активної діяльності. Близнюки люблять читання, ігри, перегляд мультфільмів, а ще більше – дивитися, читати та грати разом із батьками. Їм дуже важлива взаємодія на інтелектуальному рівні. Такий вид спілкування має бути присутнім і з однолітками. Наприклад, послухати казку, а згодом обговорити її зі своїми товаришами. Порожня балаканина їм нецікава!

3. Демократія

Це найголовніше правило у вихованні маленького Близнюка. Якщо в сім'ї панує демократія, дитина почуватиметься вільно і безпечно, адже вона точно знає, що тут з її думкою зважають. Звичайно, іноді його потрібно трохи повертати з неба на землю, але свобода (або хоча б її ілюзія) має бути.

Акуратно контролюй бажання та дії малюка, щоб він про це не знав. Спілкуйся з ним на рівних, уникай нудних розмов! Щоб зміцнити довіру, не став себе вище в розмові, а також не дозволяй собі те, що забороняєш йому. Принцип “Я – дорослий, мені можна” в цьому випадку не спрацює.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua