Як закохати в себе будь-якого чоловіка: що кажуть астрологи

Зірки розкриють астрологічний секрет добрих стосунків.

Як закохати в себе будь-якого чоловіка: що кажуть астрологи

Як впливають на чоловіка Місяць та Венера

Як закохати в себе будь-якого чоловіка: що кажуть астрологи Джерело: Unsplash (@gardnerjorge)

У гороскопі будь-якої людини, у тому числі чоловіки, є Місяць і Венера. В астрології вони відповідають за шлюб, а також впливають на смаки та уподобання — вказують на те, за якими ознаками певний чоловік обирає собі жінку, зокрема, які емоції він від неї хоче отримувати і який тип стосунків його влаштує до шлюбу та після походу. у РАГС. Тому одному чоловікові подобаються блондинки, іншому – брюнетки, третій звертає увагу лише на підтягнутих дівчат, а четвертий – на пампушки тощо.

Сфери відповідальності Місяця та Венери

 • Місяць у гороскопі відповідає за комфорт, затишок, емоційний бік життя, душевність, продовження роду, а також за шлунок, харчові уподобання людини. Місяць у гороскопі чоловіка – це образ дружини, стосунки у шлюбі. Вона пов'язана зі шлунком та з образом матері, а ще з комфортом, затишком і тим, яку сім'ю може мати чоловік у майбутньому.
 • Венера — за любов, відносини, фінансову та ресурсну сфери життя, а також за смакові уподобання, уміння отримувати задоволення тут і зараз. Венера в гороскопі чоловіка – це образ коханки, той тип кохання та стосунків, який він вибирає і притягує спочатку. Те, як він розуміє слово “любити”.

Як будувати стосунки з чоловіком

Як закохати в себе будь-якого чоловіка: що кажуть астрологи Джерело: Unsplash (@karsten116)

Щоб зав'язати стосунки з потрібним тобі чоловіком чи покращити існуючі, необхідно зробити кілька маніпуляцій. Алгоритм наступний: приверни увагу його Венери, завдай удару по Місяцю.

Як закохати його Венеру в себе

 1. Будь задоволена собою, своєю зовнішністю, своїм настроєм, погодою, обставинами, статками. Задоволеність власним життям приверне увагу будь-якого чоловіка.
 2. Стеж за своєю шкірою, зовнішністю, доглядай себе і люби себе. Якщо жінка себе любить, вона налаштована на хвилю кохання. Венера чоловіка це відразу помітить.
 3. Займися творчістю. Творча діяльність допомагає в любові краще за будь-які інші методи. Мріяла співати — співай. Запишись у кружок малювання, зліпи керамічну кухоль на майстер-класі, освой мальовничу техніку, намалюй картину.
 4. Пести себе і даруй собі подарунки, але в міру! Зацикленість на собі і шопоголізм, навпаки, відлякають гарного кандидата.

Коли Венера буде на гачку, приступай до його Місяця — саме вона вирішить, чи ти підходиш для більш серйозних стосунків.

Як зацікавити собою його Місяць

 1. Придивись до його сім'ї — як готують батьки, наскільки емоційна та позитивна його мама, наскільки теплі та близькі стосунки між рідними. Переймай досвід, помічай дрібниці: які смаки, традиції прийняті в його будинку, які з них приносять йому радість та асоціюються із сімейною обстановкою. Спробуй готувати страви із звичних для нього продуктів.
 2. Гармонізуй свої емоції, намагайся вільно висловлювати їх у адекватній формі, позбався нав'язливих страхів і сумнівів.
 3. З повагою стався до своїх батьків.
 4. Обов'язково встанови контакт із його мамою, навіть якщо вона не надто хоче з тобою спілкуватися. Повага та прийняття його батьків, почуття вдячності їм — важливий крок на шляху до добрих стосунків із чоловіком.
 5. Оточи чоловіка теплом, комфортом і затишком, але без фанатизму.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua