Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня

Сил буде небагато, так що витрачай їх економно, не перенапружуйся, не бери на себе більше того, що реально здатна зробити. Важливі та затратні справи краще перенести.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Понеділок, 25.04

Сьогодні постарайся не змінювати колишні рішення, щоб не створювати заплутані ситуації в житті. З вдячністю прийми допомогу від ділових партнерів, колег чи другої половини. Колективна праця буде дуже ефективною і принесе не лише матеріальний результат, а й моральне задоволення.

Вівторок, 26.04

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня

У цей день внутрішнє життя для тебе буде набагато важливішим за самоствердження у зовнішньому світі. Тому спілкуйся тільки з тими, хто, як ти вважаєш, тебе розуміє. Іди на поводу у бажання почитати хорошу книгу або послухати музику, яка подобається. Присвяти цьому вечір, і нехай у твоїй душі запанує гармонія.

Середа, 27.04

Шосте почуття допоможе тобі не тільки правильно вибрати найкращий стиль для своїх творчих робіт, але й вигідно використовувати ті засоби, які в тебе є. Вибирай лише законні способи. Бажання обійти заборони і досягти чогось нелегітимного шляху може мати дуже неприємні наслідки.

Четвер, 28.04

Дуже успішними будуть заняття спортом. Єдине, про що треба пам'ятати, — важливо діяти строго за планом, хоч би як хотілося випробувати на собі чудодійні практики та привабливі, нові для тебе види спорту. Чи не захоплюйся важкими вправами, фізичні навантаження небажані, існує небезпека отримати травму.

П'ятниця, 29.04

Відмінний час, щоб удосконалити свої комунікативні навички. Прийде згадати про те, як приємно спілкуватися з тактовними людьми, і спробувати не рубати правду в очі, а про щось мовчати і оминати гострі кути в розмові. Вибирай нейтральні теми, чи не варто зараз обговорювати політику.

Субота, 30.04

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня

Сьогодні ти отримаєш величезне задоволення від турботи про рослини – як кімнатні, так і садові. Постарайся використовувати у догляді за ними тільки перевірені особисто методи: слідуючи порадам з Мережі, можеш занапастити і розсаду, і посадки. Настав час упорядкувати балкон, можна влаштувати там затишний куточок для усамітнення.

Неділя, 1.05

Обговорювати сімейний бюджет та участь у ньому всіх домочадців слід дуже обережно. Важко буде досягти єдиної думки про те, на що насамперед потрібно витратити спільні кошти. Зважаючи на поточну загальну фінансову ситуацію, краще не здійснювати електронні платежі, волій готівку.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua