Вінець безшлюбності? 5 знаків зодіаку, яким часто не щастить у коханні

Коли стосунки не складаються, простіше шукати причини в інших, а не в собі. Розповідаємо чому представникам деяких знаків зодіаку складно побудувати міцний союз.

Вінець безшлюбності? 5 знаків зодіаку, яким часто не щастить у коханні

Представники знаків зодіаку, які опинилися в нашому списку, не можуть побудувати тривалих стосунків, бо вони егоїстичні, вітряні, бояться стосунків і не хочуть нічого з цим робити. Такі люди своєю поведінкою та діями вимагають, щоб підлаштовувалися інші, але самі йти назустріч не готові.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Овен

Овни не можуть побудувати стосунків через свою впертість і химерність. У них погано з витримкою, зате добре із фантазією, тому часто проблеми починаються буквально на порожньому місці. Якщо Овну щось здалося, він може наробити таких висновків, від яких волосся дибки. Переконати у зворотному представника знака неможливо, бо Овни нізащо не захочуть визнати свою помилку. Інша причина, чому людям цього знака складно знайти пару — їхнє небажання вникати в чиїсь ще емоції та переживання. Овни завжди перетягують ковдру на себе, вони впевнені, що їхні проблеми найпроблемніші, а їхня радість найрадісніша. Така неувага та істеричність не кожен витерпить.

2 Телець

Вінець безшлюбності? 5 знаків зодіаку, яким часто не щастить у коханні Джерело: Unsplash (@diegosan)

Наступний за Овном Телець не такий імпульсивний. Його від міцних та довгих стосунків відокремлює неготовність «працювати в команді». Представників знаку дратує лише думка, що треба планувати розклад з урахуванням потреб іншої людини. Їм подобається орієнтуватися лише на себе. Звідси злість на будь-які пропозиції, які перетинаються або інакше впливають на їх бажання. З цієї причини Тельці самі не шукають стосунків — їм не подобається перспектива бути залежним спочатку від партнера, а згодом ще й від інтересів дітей.

3 Рак

Раки швидко зачаровуються і спалахують пристрастю, але їх лякає перспектива щоранку прокидатися і бачити одну й ту саму людину. Представникам знака складно побудувати відносини, бо вони орієнтуються лише на приємні риси характеру у різних людях і щойно стикаються з мінусами, одразу втрачають інтерес. Вони не готові розумітися на відносинах — з'ясовувати хто має рацію, хто винен. Тому що їм все ясно — справа не в них, а в партнері. Якщо вдасться впіймати Раків, життя з ними буде, як на пороховій бочці. Вимотають нерви і потім ще звинуватить партнера, що це він їх довів. Так і закінчуються їхні стосунки — з колишніми Раками ніби друзями не залишаються.

4 Діва

Вінець безшлюбності? 5 знаків зодіаку, яким часто не щастить у коханні Джерело: Unsplash (@nihthu)

Діви – однолюби. Якщо в юності їхнє серце розбили, все одно вони плекатимуть думки про ту людину і всіх порівнюватимуть із нею. Така ностальгія, підкріплена лише позитивними спогадами, заважає збудувати нові відносини. Навіть якщо прихильність була нерозділене. Також дається взнаки страх знову бути відкинутою — краще тішити себе тим, що минулі відносини могли б бути ідеальними, ніж дивитися в майбутнє. Через страх Діви критично ставляться до потенційних партнерів і заздалегідь не дають їм шансу. Щоб достукатися до представників знаку, треба дуже постаратися.

5 Козероги

Представники знаку інтровертні – зосереджені на своїх думках і помилках, складно знайомляться з новими людьми, а якщо й роблять це, поводяться відсторонено. Також Козерога шукають і знаходять неіснуючі сенси в чужих словах, а потім накручують їх до абсурду. Найчастіше це відбувається через комплекси, які Козероги старанно приховують, але саме вони — причина їхньої закритості і, як наслідок, тривалої самотності.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua