Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Сил буде так багато, що ти можеш переоцінити свої можливості та взяти на себе більше за те, що здатна нести. Постарайся не втрачати голову, бережи себе.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Понеділок, 11.04

Сміливо берись за ті справи та проекти, які давно хотіла розпочати. Можна діяти навіть самотужки, ти точно впораєшся. Не чекай, поки на твій заклик відгукнуться партнери чи спонсори: у цей день найкраще виходить те, за що ти особисто відповідаєш, що робиш згідно з власними уподобаннями та життєвими принципами.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Вівторок, 12.04

Бувають ситуації, коли треба щось знести вщент — ремонту воно не підлягає. Отак і в тебе сьогодні виникне справа, першим кроком у якій виявиться руйнація. Це може бути будівництво, а може просто необхідність розпустити стару річ, щоб зв'язати нову. Будь-яка ручна робота принесе велике задоволення.

Середа, 13.04

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Саме час виявити економність та дбайливість. І в тебе це дуже добре вийде, незважаючи на те, що спочатку ти сумніватимешся у своїх рішеннях. Не відмовляйся від товарів із знижкою. Твої зусилля дуже швидко окупляться. І хоча сума виявиться не такою вже великою, уміння рахувати гроші врятує тебе не раз.

Четвер, 14.04

Підходящий день для складання докладного кошторису будь-якого заходу. Ти зараз набуваєш таких необхідних навичок, як уміння планувати бюджет та враховувати витрати. Постарайся не виходити за ті рамки, які ти собі намітила. Прибирання та прасування білизни принесуть задоволення і порадують чудовими результатами.

П'ятниця, 15.04

Будь готова до того, що сьогодні тебе можуть підвести колеги. А ти так на них розраховувала і була у них певна! Спробуй знайти інших компаньйонів, які ставитимуться до справи більш відповідально. Можливо, старі зв'язки вже зжили себе і люди просто розслабилися. Не довіряй свої гроші неперевіреним організаціям.

Субота, 16.04

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 квітня

Обережніше з будь-якими обіцянками: ти можеш про них забути, але запам'ятають інші та обов'язково вимагатимуть їх виконувати. Крім того, не давай розписки та не підписуй жодних зобов'язань. Новий телефон краще купувати іншого дня. Проведи час із сім'єю, пограйся з дітьми, займися чимось спокійним, приємним і не потребуючим концентрації уваги.

Неділя, 17.04

Сваритися, звичайно, недобре, але сьогодні тобі доведеться якщо не піти на конфлікт, то сперечатися і відстоювати свою точку зору. Намагайся заручитися підтримкою або родичів старшого віку, або інших авторитетних людей. Примирення можна відзначити за сімейним столом, приготуй щось смачненьке.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua