6 знаків зодіаку, представниці яких не звикли заощаджувати на собі

Народжені під цими сузір'ями не мучать себе довгими роздумами. Якщо хочуть щось, купують. З одного боку, це класно, з другого — небезпечно. Вони ж і в борги можуть залізти заради дорогої речі.

6 знаків зодіаку, представниці яких не звикли заощаджувати на собі

Терези намагаються проживати кожен день так, ніби це останній розпродаж в універмагу, що закривається. Керовані планетою краси Венерою, представниці повітряного знаку завжди в курсі останніх тенденцій. Вони цінують моду, але будь-що купувати не будуть. Терези краще витратить більше, але на якісну річ, яка довго збереже зовнішній вигляд і не вийде з моди. Проте такі «вигідні інвестиції» представниці знаку роблять надто часто. Незважаючи на спокійну врівноважену манеру поведінки, Терези поводяться нерозумно, коли справа стосується фінансів. З астрологічної точки зору це пояснюється другим будинком доходів та фінансів Терезів, який знаходиться під керуванням Марса. Це планета дії та агресії. «Щоб заробити гроші, треба їх витратити» — ось бойовий клич Терезів.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Риби

Риби, керовані планетою Юпітер, чутливі і найчастіше женуться за задоволенням – нові речі допомагають їм отримувати приємні емоції. Також представниці знаку вважають за краще відволікатися від труднощів життя прогулянками магазинами — шопінг для них як терапія. Фінансовий сектор Риб також управляється вогняним Марсом. Це пояснює те, що Риби з ентузіазмом ставляться як до своїх цінностей, і до свого майна. Якщо вони не будуть обережними, можуть буквально знищити свій ощадний рахунок, не помітивши цього.

3 Стрілець

6 знаків зодіаку, представниці яких не звикли заощаджувати на собі Джерело: Unsplash (@jaywennington)

Стрілець – мрійливий знак зодіаку. Керовані планетою експансії Юпітером, ці пристрасні особи люблять витрачати гроші на речі, які стимулюють їхній розум. Стрільці безстрашні і не думатимуть двічі про те, щоб замовити одиночну поїздку або спробувати десерти в мішленівському ресторані. Однак, на відміну від інших знаків, безпека для Стрільця завжди у пріоритеті — останнє вони точно не витратить. За це треба сказати «дякую» Сатурну, який керує другим фінансовим будинком знаку.

4 Овен

6 знаків зодіаку, представниці яких не звикли заощаджувати на собі Джерело: Unsplash (@vicfurtuna)

Овни люблять імпульсні витрати. Їхнє бажання мати ту чи іншу річ засноване на тому, що зараз модно та статусно. Саме це спонукає Овнів до надмірних витрат, тому що представники знаку схильні плутати свої бажання та потреби з віяннями моди. У гонитві за трендами вони можуть спустити всі нагромадження. У цьому знову вина Марса, покровителя Овнів, він постійно спокушає їх.

5 Лев

Леви люблять витрачатися на бьюті-новинки та одяг. Вони краще за інших вміють знаходити щастя в чистому матеріалізмі та володінні гарними речами. Представники знака вважають, що чим більше вони мають, тим впевненішими вони почуватимуться. Така установка змушує їх щедро витрачати гроші на себе. Але Леви не марнотрати, хоча так одразу й не скажеш. Вони вміють поводитися з грошима, у цьому допомагає Сонце — їхній покровитель. Також завдяки йому Лев не забуває відкладати гроші на щось велике.

6 Близнюки

Імпульсивний характер Близнюків часто стає причиною нерозумних витрат. Дівчата цього знака мінливі за своєю природою, тому самі не можуть передбачити, коли вкотре спустять круглу суму на нову річ чи техніку. Все відбувається спонтанно. Найчастіше Близнюки відправляють на шопінг, коли їм стає нудно. Купують у такі моменти здебільшого дорогі та непотрібні речі. Щоб Близнюки не збанкрутували, їм потрібно нагадувати про необхідність вміти відрізняти насущні витрати від другорядних.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua