Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки

Розповідаємо, чому одне прізвище — не гарант сімейного щастя, у яких випадках жінці краще залишити собі дівоче прізвище та як за спеціальною таблицею дізнатися, які зміни несе у собі прізвище чоловіка.

Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки

Розкажемо, чи обов'язково після весілля брати прізвище чоловіка, чи потрібно у разі розлучення повертати своє і під чиїм прізвищем мають бути діти.

Як прізвище чоловіка впливає на долю його дружини та дітей

Прізвище – це не просто набір літер, а певна енергія, що належить до конкретного роду. Тому з давніх-давен вважалося, що коли жінка виходить заміж, вона повинна взяти прізвище чоловіка, щоб стати причетною до його роду. У сучасному світі дівчата можуть залишати дівоче прізвище після весілля і це добре, тому що не завжди прізвище чоловіка може збігтися енергетично з ім'ям і датою народження новоспеченої дружини. Така дисгармонія, згідно з астрологією, може негативно вплинути на її долю.

Але все по порядку.

Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки

Зміна прізвища для жінки має велике значення та вплив на карму. Одне прізвище на двох може на енергетичному рівні як зблизити подружжя і зробити шлюб міцнішим, так і зіпсувати взаємини в парі. Чимало прикладів, коли до шлюбу закохані жили разом кілька років, і все в них було добре, але варто одружитися, як почалися проблеми. У результаті через рік чи два після розпису в РАГСі такі пари розлучаються.

Астрологи впевнені, що важливу роль у тому, за яким сценарієм розвиватиметься ситуація, грає прізвище, адже в ній закладено карму роду сім'ї тієї чи іншої людини, як і її імені. Тому жінка разом із прізвищем чоловіка бере на себе позитивну та негативну енергетику його роду. Не завжди ця енергія збігається з тим ім'ям, яке дали їй батьки, та датою її народження.

Прощаючись із власним прізвищем, жінка ніби заново записує свою родову програму. Це сильна корекція долі, з якою треба бути дуже обережною.

Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки Джерело: Instagram (@katyagordon)

Але буває навпаки, коли прізвище чоловіка, тобто сила його роду, надає жінці силу. Яскравий приклад Катерина Гордон (Прокоф'єва), яка стала відомою спочатку як дружина журналіста і телеведучого Олександра Гордона, а після початку свою медійну кар'єру. При цьому гучне прізвище екс-дружина вона міняти не стала, навіть коли вийшла заміж за іншого.

Так що енергія прізвища може спрацювати як у позитивну, так і негативну сторони.

Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки Лілія Гайова Астролог Якщо жінка після заміжжя відмовляється брати прізвище чоловіка, вона відкидає його рід і енергію, яку могла б отримати. Якщо в роду багато позитивної енергії, вона пройде повз цю жінку. Є випадки, коли потрібно залишити своє прізвище. Наприклад, популярність жінки. У такій ситуації можна працювати під дівочим прізвищем, але за документами бути на прізвищі чоловіка. Коли жінка залишає прізвище чоловіка після розлучення, на енергетичному рівні вона стає невільною для системи. Іншими словами, вона, як і раніше, залишається сплетена з родом чоловіка.

Діти завжди є продовженням роду по чоловічій лінії, тому у них обов'язково має бути прізвище їхнього батька. Якщо після розлучення жінка хоче змінити прізвище дитини на своє, то, за словами астролога, на енергетичному рівні вона змінює долю сина чи доньки не на краще, адже дитина прив'язана до роду батька. Зміна прізвища може посилити та послабити його життєві позиції.

Коли жінка не дозволяє спілкуватися родичам чоловіка з дітьми, вона також робить помилку. Ніхто не повинен бути виключеним зі свого роду, навіть якщо родичі, на думку жінки, є поганими та непридатними для дітей. В іншому випадку діти будуть повністю позбавлені сили роду.

Як опрацювати негативні установки в роду

Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки Лілія Гайова астролог Якщо жінка одружується з людиною, у якої в роду були проблеми та негативні енергії, швидше за все, така людина послана їй для якихось завдань та уроків у житті. Будь-яка негативна енергія – це нереалізований потенціал. Крім того, ми завжди притягуємо людей, схожих з нами з енергетики. Тому рід чоловіка завжди дзеркає родову гілку дружини — по-різному. Звідси, згідно з астрологією, випливає, що людина ніколи не поєднує свій рід з тим, що не схожа на її власну.

Кожен може пропрацювати негативні напрацювання в роду, особливо, коли є чітке розуміння, що потрібно змінити. Разом з розумінням, як правило, приходять сили та можливості. Зацікавлена людина, за словами астролога, починає шукати більше інформації — читати спеціальну літературу про пологову карму, самостійно займатися розстановками та різними родовими сценаріями. Також він може піти на консультацію до професійного астролога, який направить його до потрібного русла.

Якщо жінка хоче жити гармонійно, їй потрібно знати, як працювати з родом, а не намагатися знайти іншого чоловіка. Тому що, швидше за все, новий партнер буде енергетично схожий на попередній. І так продовжуватиметься доти, доки жінка не пропрацює належні їй завдання, — зазначає астролог.

Одне прізвище на двох — не гарант сімейного щастя, а й різні прізвища можуть стати джерелом дисгармонії у справах та стосунках. До зміни прізвища треба підходити дуже відповідально.

Як дізнатися, що зміниться у житті зі зміною прізвища

Розрахувати нумерологічний код свого прізвища та прізвища чоловіка можна ось такої таблиці з цифровими значеннями кожної літери алфавіту.

1 А (A) І (J) З (S) Ъ
2 Б (B) Й (K) Т(T) Ы
3 (C) До (L) У (U) Ь
4 Г(D) Л(M) Ф(V) Е
5 Д(E) М (N) Х (W) Ю
6 Е(F) Н(O) Ц (X) Я
7 Е (G) Про (P) Ч(Y)
8 Ж(H) П(Q) Ш(Z)
9 З (I) Р(R) Щ

Перший крок — випиши власне ім'я, по батькові та прізвище за паспортом. Далі переведи літери в цифри та просумуй всі значення букв до простого числа.

Другий крок — випиши своє ім'я, по батькові та прізвище чоловіка (в жіночому роді) і проведи такий самий розрахунок.

Важливо! Якщо вийшли числа 11, 22, 33 їх приводити до однозначного значення не потрібно, оскільки вони мають своє смислове навантаження.

На прикладі розрахуємо нумерологію прізвища дівчини до і після заміжжя. Допустимо, її звуть Марія Петрівна Іванова, а після заміжжя будуть звати Марія Петрівна Петрова.

Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки

Марія – 5 +1 +9 +6 = 21; 2+1= 3.
Петрівна – 8 +6 +3 +9 + 7 +3 +6 +1 = 43; 4+3= 7.
Іванова – 1 +3 +1 +6 +7 +3 +1 = 22; 2+2= 4.

Загальна кількість заміжжя: 3+7+4=14; 1+4= 5.

Марія – 5 +1 +9 +6 = 21; 2+1= 3.
Петрівна – 8 +6 +3 +9 + 7 +3 +6 +1 = 43; 4+3= 7.
Петрова – 8 +6 +2 +9 +7 +3 +1 = 36; 3+6= 9.

Загальне число після одруження: 3+7+9=19; 1+9=10; 1+0= 1.

Джерело: Unsplash (@martzzl)

Цифри після зміни прізвищ не співпали. Не свідчить, що шлюб приречений на невдачу, збіги бувають рідко. Підсумкові цифри свідчать, у якому напрямі може змінитися доля жінки, які якості характеру її почнуть домінувати.

Розшифровка значень

Одиниця. Дівчата-одиниці незалежні, вони люблять і вміють приймати рішення самостійно, а також має цілеспрямований характер. Про такі дами кажуть: “Коня на скаку зупинить!” У одиниць часто чоловічий склад розуму, це іноді заважає їм вибудовувати порозуміння з оточуючими. Таким дівчатам треба працювати над своїм жіночим початком та вчитися йти на компроміси. Не треба намагатися самореалізуватися через стосунки.

Двійка. Представниці цієї кількості відрізняються чутливістю. Це водночас і добре, і не дуже. Їм потрібно буде навчитися не сприймати близько серця різкі висловлювання членів сім'ї. Головне пам'ятати, що у всіх бувають важкі дні, крім того, рідні іноді можуть сказати щось гаряче. Здоровий пофігізм допоможе двійкам утворити щасливий шлюб.

Трійка. Трійки товариські та активні. Шлюб буквально зарядить їх на різні дії, пов'язані як із активністю на роботі, так і з організацією сімейного дозвілля. А ще, трійки — творчі люди з добрим почуттям гумору, які вміють добиватися свого за допомогою добре поставленої мови. При цьому такі дівчата часто забувають, що не всі і не завжди знаходяться на одній хвилі з ними, тому вони іноді викликають роздратування.

Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки

Четвірка. Такі дівчата сприймають будь-яке завдання як виклик. Чи це просто прибирання будинку або черговий робочий проект. Їм треба показати і довести все, що вони вміють робити все найкраще. Четвірки не заспокояться доки не доведуть справу до ідеального, на їхню думку, стану. Далеко не всім до вподоби такий вічний дух суперництва. У сімейних стосунках його краще звести до мінімуму.

П'ятірка. Якщо це твоє число, то, мабуть, ти постійно ловиш себе на думці, що хочеться щось змінити в житті: обстановку в квартирі, квартиру або роботу. У тебе часто змінюються захоплення, твої близькі не встигають запам'ятовувати твої хобі. Якщо твій чоловік мріє про тихе сімейне життя, швидше за все, він не оцінить твоє прагнення постійних змін. Щоб зберегти стосунки, потрібно або відразу вибирати собі такого ж відірву, як ти, або поміряти свій запал і знайти компромісний варіант.

Шістка. Тобі буде нелегко це зробити, але дозволь дружину після заміжжя доглядати за собою і не намагайся все робити вдома сама. Утихомир у собі всемогутню жінку і відчуй, як іноді здорового відпустити ситуацію і відчути себе маленькою дівчинкою.

Сімка. Якщо твоє число долі 7, або загальне число до заміжжя теж 7, то ти — природжений лідер. Якщо ж з дівочим прізвищем було інше число, значить після заміжжя в тобі почнуть виявлятися лідерські якості. Але, на відміну від дівчат-одиниць, тобі надаватиме силу не внутрішній вогонь, а інтуїція. Також з появою кільця на безіменному пальці ти можеш стати педантичною і навіть скрупульозною.

Вісімка. Число 8 наділяє своїх володарок підприємницьким чуттям. Якщо після заміжжя твій дівочий код змінився на цей, можливо в тобі почне виявлятися підприємливість. Наприклад, ти раптом усвідомлюєш, що і як треба робити, щоб примножити гроші в сім'ї і з радістю вестимеш загальний бюджет. Головне в цій справі – обійтися без фанатизму і не залякати чоловіка своєю бізнес-хваткою.

Сила роду в астрології: як прізвище чоловіка може вплинути на карму та долю жінки

Дев'ятка. Романтичні особи, які бачать світ у «рожевих окулярах». Кохання — це, звичайно, добре, але краще не сильно відриватися від землі, бо справи, які вимагають виважених рішень, нікуди не подінуться.

Одинадцять. Якщо твоє число змінилося на 11, після заміжжя ти розумієш, наскільки не любиш рутинну роботу, тобі захочеться створити щось своє і вести за собою людей.

Двадцять два. Якщо твій партнер такий самий сильний і цілеспрямований, як ти, може виникнути конкуренція, а це не піде на користь сімейним стосункам. Вчіться поступатися один одному.

Тридцять три. Відкриті, добрі, щирі, терплячі. З людей з цим кодом виходять чудові наставники та духовні вчителі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua