Значення імені Батир для хлопчика та чоловіка

Яскрава особистість, яка шукає застосування своїх здібностей – такий Батир. Значення імені свідчить у тому, що його власник не визнає авторитетів, прагне самостійності. Що ще можна розповісти про чоловіка, якого так звати? Детальна інформація міститься у статті.

Яке походження та значення імені Батир

Насамперед слід зрозуміти, що воно означає і звідки взялося. Отже, що ж відомо про походження та значення імені Батир? Дослідники одностайні в тому, що воно має тюркське коріння. Значення його – «герой-богатир». Ім'я фігурує у багатьох оповідях та билинах.

Значення імені Батир для хлопчика та чоловіка

Ось уже не перше століття батьки називають так синів для того, щоб вони виростали здоровими та міцними, досягали успіху в житті.

Астрологія

Планета-покровитель – Юпітер.

Знак зодіаку Діва.

Камені-талісмани – Аметист, Бурштин.

Сприятливий колір – Блакитний.

Щасливе число – Три.

Тотемна тварина – Свиня.

Дерево-талісман – Бузина.

Метал – алюміній.

Стихія – Земля.

В дитинстві

Що можна сказати про значення імені Батир для хлопчика? Що чекає на батьків, які обирають його для свого сина, легко їм буде з дитиною чи важко? Малюк росте добрим, чуйним, емоційним, вразливим. Маленький Батир страждає від відсутності впевненості у собі, йому нелегко приймати рішення. Він може ставати об'єктом глузувань ровесників, внаслідок чого ще більше замикається в собі. Критику дитина сприймає вкрай болісно.

Значення імені Батир для хлопчика та чоловіка

У підлітковому віці Батир змінюється на очах. Він легко знаходить спільну мову зі своїми однолітками, може стати лідером у своєму колі. Велике значення цей хлопець надає своєму зовнішньому вигляду гардеробу. Він акуратний, його неможливо зустріти у брудних кросівках чи невипрасуваній сорочці.

Великі проблеми Батиру може створювати властиву йому впертість. Цьому юнакові важливо виходити переможцем із будь-якої суперечки. Однак він здатний навчатись на своїх помилках. Власник імені відрізняється мстивістю, завжди намагається поквитатися зі своїми кривдниками. Помститися він здатний навіть після довгого часу.

Дорослий

Яким стає у дорослому віці Батир? Значення імені та доля пов'язані нерозривними нитками. Протягом усього життя цей чоловік шукає себе, свого місця. Він шукає застосування своїх здібностей, будь-коли припиняє займатися саморозвитком. Йому подобається вибирати шляхи, які ще були ним досліджені.

Значення імені Батир для хлопчика та чоловіка

Батир – людина, котрій немає авторитетів. З будь-якого питання він має власну точку зору. Підкорити цього парубка своїй волі не вдається нікому. Батир завжди чинить так, як хочеться йому самому. Для нього важливо залишати за собою останнє слово у суперечках. З цієї людини виходить непоганий лідер. Він вміє надихати оточуючих, захоплювати їх у себе.

Не можна не відзначити і те, що цей чоловік готовий відповідати за свої помилки, вчитися на них. Власник імені рідко звертається за допомогою до оточуючих, у якій би складній ситуації він не опинився. Батир самостійно вирішує свої проблеми, не намагається перекласти їх на чужі плечі.

Професія

Що означає ім'я Батир, якщо говорити про його вплив на кар'єру свого володаря? Цього чоловіка не можна назвати честолюбною людиною. Його метою не є стрімке просування кар'єрними сходами. Також для Батира не відіграє особливої ролі матеріальна винагорода.

Значення імені Батир для хлопчика та чоловіка

Цей чоловік має займатися справою, яка його захоплює. Тільки в цьому випадку він неодмінно досягне успіху. Нудьга згубна для Батира. Він легко може звільнитися з набридлої роботи та зайнятися принципово іншою справою.

Цьому хлопцеві підходять професії, пов'язані з дослідженнями, відкриттями. Вчений, археолог, викладач, лікар – у нього безліч варіантів. Цей чоловік у жодному разі не повинен займатися монотонною працею.

Секс, кохання

Батир темпераментний і сексуальний, проте намагається приховати це від оточуючих. Він здатний на пристрасне кохання, але поводитиметься відчужено по відношенню до об'єкта. Протягом тривалого часу обраниця цього хлопця може навіть не здогадуватися про те, що він божеволіє від неї.

Значення імені Батир для хлопчика та чоловіка

Любити Батир вміє щиро, беззавітно. Він надає великого значення своїм почуттям, намагається досягти взаємності. Зацікавити його може красива та розумна дівчина, яка готова розділити його інтереси та поступитися йому головною роллю. Для власника імені важливо почуватися коханим.

Шлюб, сім'я

Який вплив має значення імені Батир на створення сім'ї? Цей чоловік ніколи не одружиться з розрахунку. Тільки кохання може змусити його розлучитися з холостим життям. Дружиною Батира може стати жінка красива, поступлива і віддана. У сім'ї він бере на себе роль лідера, вважає за краще самостійно приймати всі важливі рішення.

З Батира виходить непоганий чоловік та батько. Він дбає про своїх домочадців, намагається виконувати їхні бажання. Однак це не означає, що власник імені готовий всього себе присвятити дружині та дітям. У нього обов'язково залишаться свої інтереси, друзі.

Здоров'я

Загалом Батир не має причин для того, щоб скаржитися на своє здоров'я. Цей чоловік з дитинства займається спортом, що забезпечує йому чудове самопочуття, бадьорість та довголіття. Проблеми у нього можуть виникати хіба що із зором. Як правило, вони дають себе знати ще в дитинстві.

Крім цього

Яким є значення імені Батирхан? Як воно перекладається нашою мовою? Воно має таке значення, як і ім'я Батир. “Герой-богатир”, “доблесний воїн”, “могутній воїн” – можливі варіанти перекладу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua