Що робити, якщо хлопець зрадив дівчині з найкращою подругою

Що робити, якщо хлопець зрадив дівчині з найкращою подругою

На жаль, ситуація, коли хлопець говорить про зраду з твоєю подругою, не така вже й рідкісна. Причин її появи може бути безліч. Але основне питання полягає в тому, що тепер робити тобі після такого несподіваного визнання.

Що робити, якщо хлопець зрадив дівчині з найкращою подругою

Що робити, якщо хлопець зрадив дівчині з найкращою подругою

Фото автора Karolina Grabowska: Pexels

Так сталося, що твій хлопець не захотів обманювати тебе і вирішив сказати тобі про зраду. Давай подивимося, що робити у такій непростій ситуації.

 • Чи не піддавайся емоціям.

Насамперед, тримай себе в руках. Не роби різких, необдуманих вчинків. Найкраще на якийсь час дистанціюватися, щоб обдумати, що сталося, чому ця ситуація виникла у твоєму житті.

Так, тобі зараз боляче. Ці думки крутяться у тебе в голові. Необхідно їх позбутися.

Розслабся і вимовляй: «Так, він мені зрадив, ще й з подругою». Повторюй цю фразу до безсилля або пиши її на аркуші паперу, доки рука не втомиться. Після чого спали написане. Тобі стане легше.

 • Переживи емоції.

Зрада хлопця – це боляче. Це свого роду зрада, переживати яку завжди нелегко. У разі зради з найкращою подругою – це зрада двох людей. Дай собі змогу пережити негатив. Інакше він залишиться у твоєму тілі у вигляді затискачів, безсоння, нервових захворювань.

Дозволь вийти своїм емоціям. Найкраще робити це наодинці або з близькою людиною. Тільки не потрібно підключати на цей момент хлопця. Нема чого йому бачити, як ти переживаєш через нього. Реви, рви його подарунки, ламай посуд, побий подушку. Та що завгодно. Аби негатив був виплющений назовні, а не залишився в тобі.

 • Подумай, перш ніж діяти.

Тобі треба витримати цей удар. Зберися з думками. Так, тобі зрадив хлопець. Тебе зрадила подруга. Але поміркуй, що в тебе є. Зверніть увагу на ті цінні моменти, які ми зазвичай не помічаємо протягом життя.

 • Подумай, що хочеш.

Будь чесна сама із собою. Подумай, чи хочеш ти залишити стосунки з хлопцем, чи ти вирішиш розлучитися. Звісь усі аргументи, орієнтуючись на те, які стосунки були у вас до факту зради, і чому відбулася зрада.

Якщо ти вирішила залишитися з хлопцем, то вибач його. Причому не на словах, а насправді. Та так, щоб ця тема не піднімалася між вами ніколи, щоб ти її, як козир, не пускала в хід у найбільш вдалий момент.

Що робити, якщо хлопець зрадив дівчині з найкращою подругою

Що робити, якщо чоловік зрадив?

Не порівнюй себе з подругою, з якою зрадив молодик. Від цього не буде нікому, насамперед тобі. Тобі потрібно бути готовою до того, що яке б ти не прийняла рішення, розлучитися чи зберегти стосунки, біль не зникне нікуди. Її потрібно пережити у будь-якому випадку.

 • Постав умови.

Зараз найбільш сприятливий момент, щоб поставити умову ваших подальших відносин. Подумай, що ти хочеш. Підготуйся до розмови. Приведи доводи залізну аргументацію.

 • Обговори інтимні стосунки.

Не переноси образу в близькі стосунки. Дай можливість відбутися найбільш відвертій розмові. Чесно розкажи про свої уподобання в інтимі. Що тобі подобається, що ні. Нехай хлопець тобі розповість про свої уподобання. Не соромся вносити різноманітність у близькість.

 • Будь вище ситуації, що склалася.

Не втрачай обличчя. Не зустрічайся із коханкою хлопця. Не дозволяй собі опуститися до потворної сцени з'ясування стосунків на людях. Не втягуй у конфлікт третіх осіб. Насамперед поважай себе. Зроби цю якість пріоритетною.

 • Чи не помстися.

Не роби необачних вчинків. У жодному разі не заводь роман на стороні в помсту хлопцеві. Не думай, що тобі стане від цього легше. Швидкісні стосунки закінчаться, а на додачу до болю від зради додасться розчарування від скоєної дії.

 • Не посвячуй оточення у проблему.

Так, тобі зараз треба виговоритися. Цю інформацію не варто тримати у собі. Але де впевненість, що вона не вийде в громадськість. Пошепки за спиною – це точно не те, що тобі зараз потрібно.

Дозволь звільнити свою голову у простий, перевірений спосіб: виклади всі свої думки на папір. Важливо писати рукою. Пиши все, що спадає на думку. Чи не структуруй текст. Це може бути окремі фрази, зовсім пов'язані між собою.

Ти таким чином викладеш усе, що тобі потрібно, звільниш свою голову від негативу, дозволиш прийти до думок, які допоможуть прийняти правильно рішення.

 • Чоловікові твоє прощення не повинно бути легко.

Що робити, якщо хлопець зрадив дівчині з найкращою подругою

Giphy

Не варто одразу прощати хлопця. Якщо це йому буде легко, він не постраждає ніяк, він не усвідомлює твій біль. І не виключено, що ситуація не повториться. Молода людина має відчути свою провину.

Не реви перед ним, не влаштовуй скандали, істерики. Як би тобі було складно, але спокійно скажи: «Придумай сам щось для наших стосунків». Якщо тобі хлопець запропонує розпочати все спочатку, то погодься.

Але, необхідно зрозуміти, що таке «все спочатку». Це не та точка, де сталася зрада. Це місце, де вам було добре. Найкраще вам роз'їхатися. Нехай чоловік призначає тобі зустрічі, ходіть побачення, гуляйте. Знову вивчайте одне одного.

Це якесь повернення до «цукерково-букетного» періоду. Але не дозволь хлопцеві відкупити свою провину дорогими подарунками.

 • Будь щасливою.

Дай собі можливість бути щасливою. Не живи лише стосунками з хлопцем. Це патологічна ситуація, яка наперед приречена на невдачу. У тебе має бути своє, не менш цікаве життя.

Розвивайся, знайди собі заняття, гуляй, ходи на танці, фітнес, запишись у зал. Спорт допомагає налаштуватися на новий лад та відволіктися від стресу. Знайди собі справу, яка по-справжньому захопить тебе, а не для галочки. Коли ти будеш щасливою та цікавою жінкою, тоді чоловік не захоче тебе втратити.

 • Поговори з подругою

Потрібно зрозуміти, хто був ініціатором їхнього зв'язку. Чому сталося те, що сталося? Ти маєш з'ясувати для себе всі ці моменти, інакше відпустити подію не вдасться. Коли ти проясниш ситуацію, потрібно буде ухвалити рішення щодо дружби з подругою. Але тут, якщо говорити про чистоту, ймовірний результат один – припинення спілкування.

 • Займися собою.

Зверніть увагу на свою зовнішність. Зміни імідж, це завжди окрилює. Тільки в жодному разі не роби кардинальних змін, навіть якщо ти цього хотіла. Стан стресу після зради згадувати згодом нікому не хочеться. Ти в собі зміни потім не оціниш.

Сходи на шопінг, купи гарний одяг. Займися доглядовими процедурами. Відчуй себе гарною. Це почуття обов'язково передадуть чоловікам, причому не тільки твоєму хлопцеві. А нам завжди подобається відчувати у собі захоплені чоловічі погляди.

Якщо хлопець зізнався у зраді, то знайди у собі сили зберегти самовладання та спокій. Не дозволяй собі ревти, істерити у його присутності. Будь сильною. Неважливо залишишся ти з ним чи ні, але ти із ситуації маєш вийти з високо піднятою головою.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua