Ім'я Глікерія: значення, походження, характер та доля

Скільки м'якості приховано в імені жіночого глікера. Як ніжно та мелодійно звучить воно. Мов музика ллється з губ. І така краса незаслужено забута. Чи не нарікають зараз ім'ям Глікерія. Його можна зустріти серед представниць найстаршого покоління. Та зрідка серед тих, хто старше сорока років.

Все-таки варто згадати це чудове ім'я та його характеристики.

Значення та походження

Практично неможливо говорити про ім'я, не знаючи його історію та перекладу. Яке значення імені Глікерія та походження його?

Ім'я Глікерія: значення, походження, характер та доля

Заглянемо до Стародавньої Греції. Там можна знайти джерела цього імені. Воно давньогрецьке.

Як ви гадаєте, що означає? Напевно, якось пов'язане з ликом? Зовсім ні. Перекладається ім'я Глікерія як “солодка”.

Скорочені форми

Як можна звертатися до нареченої Глікерії? Чи існують короткі форми її імені?

Так, існують: Ліка, Луша, Луня, Гліка, Ріка, Глаша, Кері, Лія.

А як ласкаво звертатись до дівчини на ім'я Глікерія? Глікер'юшка, Ликонька, Лікуня, Глашенька, Гланюшка, Ліюшка, Лієнька.

Дитинство

Росте дуже спокійною дівчинкою. Маленька Глікерія абсолютно незворушна. Якщо їй щось не виходить, психовати з цього приводу не стане. Знову і знову продовжуватиме спроби зробити, як треба.

У Лукер'юшки дуже гарна пам'ять і чіпкий розум. Навчається вона чудово, бо всі шкільні предмети легко даються дівчинці. Але амбіцій з приводу навчання вона не має. Ліка має одну особливість: займається лише тим, що їй подобається. І розширювати коло своїх інтересів вона не має наміру. Якщо Глікерія любить читати, весь будинок буде всіяний книгами. Їх виявлять усюди, навіть у ванній кімнаті. Коли дитина небайдужа до математики, всілякі задачники оселяться на книжкових полицях.

Чи є у Глікерії друзі? Навколо неї завжди в'ються дівчата. Луша – дуже добра і м'яка людина. Допомогти собі на шкоду – це запросто. У маленької Глікерії чудове відчуття смаку. Вона може робити своїм подружкам зачіски, грати в модельєра з ними. Загалом, ця дівчинка знайде чим зайнятися самою і зайняти подруг.

Юні роки

Що принесе ім'я Глікер для дівчинки? Юна Лушенька дуже мила. Тягнуться до неї молоді люди. А дівчина зовсім не вміє розбиратися в них. Настає низка закоханості та розчарувань.

Продовжує добре вчитися, проте немає якогось прагнення вибору майбутньої професії. Луша не амбітна і особливих переваг у виборі діяльності не має.

У цей час активно стежить у себе. Їй хочеться подобатися протилежній статі, і Глікерія щосили старається для цього.

Перехідний вік супроводжується спалахами гніву. Луша здатна довго терпіти і накопичувати у собі емоції. Але якщо розсердиться – це страшне видовище. Такі спалахи у Глікерії виникають у найневідповідніші моменти.

Ім'я Глікерія: значення, походження, характер та доля

Доросле життя

Що полягає у значенні імені Глікерія? Відсутність амбіцій. Доросла Глікерія – людина дуже добра і м'яка. Вона вміє співчувати, але зухвалі люди користуються її невмінням відмовляти. І часто сідають на шию Глаші. Та покірно терпить до певного часу. А потім розряджається найсильнішим емоційним спалахом.

Луше не дуже щастить у особистому житті та кар'єрі. Жінка не вміє досягати цілей. Через те, що психологія людська для неї – темний ліс, Луша часто потрапляє в неприємності. Але дивовижна річ: вона не озлобляється через це. Здатна пожартувати над собою з цього приводу. Належить до себе зневажливо.

Глікерія – ведена людина. Вона прив'язана до своїх батьків, особливо до мами. Слухається їх у всьому, навіть ставши дорослою. Часто мешкає з ними разом.

Ім'я Глікерія: значення, походження, характер та доля

Здоров'я

Жінка на ім'я Глікерія схильна до гінекологічних захворювань. Обов'язково потрібно відвідувати гінеколога двічі-тричі на рік.

В іншому це досить здорова людина.

Особисте життя

Хвора тема для тієї, чиє ім'я є Глікерія. Луша закохана, як ми вже говорили вище. Але розумітися на людях вона не вміє. Часто виходить заміж за погану людину. Він сідає на шию своєї м'якотілої дружини, а вона покірно тягне нахабу, як непотрібну валізу: і викинути шкода, і тягти тяжко.

Глікерія здатна розлучення лише у разі зради. Цього вона не пробачить, незважаючи на всю свою поступливість. Відносини з чоловіком – єдине питання, за яким Ліка виявляє впертість. Тут вона не слухає нікого навіть батьків.

Розлучення жінка переживає тяжко. Замикається в собі, перестає довіряти чоловікам. Повторно заміж не виходить, сахається від чоловіків, як нечиста сила від ладану. Так і мешкає одна.

У Луші найчастіше кілька дітей. Все своє кохання вона віддає їм. Тягне нащадків одна, чоловік не горить бажанням допомагати. Допомагають Глікерії батьки: сидять із дітьми, а та працює. Тяжко доводиться Лушеньці, але вона не нарікає на свою долю.

Ім'я Глікерія: значення, походження, характер та доля

Кар'єра

Чи доб'ється жінка на ім'я Глікерія удачі на роботі? Вона не амбітна. Крісло керівника Луше без потреби. Це стовідсотковий виконавець. Дуже правильна та вдумлива жінка, вона легко знаходить контакт із людьми. Вміє домовлятися, скажімо так.

Лушу тягне до цифр. Це тямущий бухгалтер, економіст, комірник. Може працювати адміністратором. Глікери потрібна робота рутинна. Постійні нові ситуації складно переносяться цією жінкою.

Луша ніколи не стане багатою. Але й рахувати копійки не буде. Ця жінка вміє жити скромно, не бідуючи при цьому. Вона здатна з нічого створити шедевр, має талант у кулінарному мистецтві. Багато Глікерії чудово шиють, одягають себе та своїх дітей.

Позитивні сторони

Які переваги імені Глікерія? Насамперед це доброта рідкісна. Здається, що Луша прийшла з якогось іншого світу. Її кристальна чистота та вміння співчувати зачаровують.

Ім'я Глікерія: значення, походження, характер та доля

Вона вміє підтримати людину у скрутну хвилину. Глаша не з тих, хто допомагає, насолоджуючись власним благородством. Глікерія щира у своїх вчинках, а коли її хвалять і дякують, щиро дивується – за що? Вона нічого особливого не зробила.

Негативні сторони

Чи є у доброї та чуйної жінки, чиє ім'я Глікерія, погані риси характеру? На жаль, не без цього. Її надмірна м'якотілість – найбільша вада Луші. Жінка, бажаючи послужити і допомогти ближньому, сама не розуміє, як садить собі на шию безліч “п'явок”. А скинути їх не може через власну доброту.

Висновок

Ось такий характер у цієї дівчини. Зате тепер зрозуміло, яке скорочене ім'я у Глікєрії, звідки воно пішло, яке значення і чого чекати від його володарки. Всім хороша Глікерія, тільки надто добра для нашого часу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua