Алан: значення імені, характеристика, талісмани

Існує безліч красивих і рідко зустрічаються чоловічих імен. Алан – одна з них. Яке його походження? Як воно перекладається? Як відбивається на характері свого власника? Яку долю йому визначає? Всі ці питання становлять певний інтерес, а тому зараз слід відповісти на них.

Походження

Про це треба розповісти насамперед. Цікаво, що версій походження імені Алан існує кілька. П'ять, якщо бути точніше:

 1. Це кельтське ім'я. Воно означає «скеля». З французької перекладається інакше – «згоду». Ім'я дуже поширене у Великій Британії, Франції та США. Колись воно було династичним, а тому використовувалося в Армориці.
 2. Це ім'я походить від назви племені стародавнього народу, який кочував від Кавказу до Іспанії – алани. Цікаво, що Північна Осетія має другу назву – Аланія.
 3. У імені іранське коріння. І перекладається воно як «шляхетний», «божественний». З казахської мови означає «простір».
 4. Ім'я єврейське і є похідним від Алон. З івриту перекладається як “дуб”.
 5. Ім'я грецьке. Утворено від дієслова, що перекладається як «бродити» і «мандрувати».

Яка з версій є єдино правильною, невідомо. Так само, як і точний переклад імені. Можливо, ім'я взагалі з'явилося на честь назви гірського хребта, що знаходиться на Алтаї.

Алан: значення імені, характеристика, талісмани

Дитинство

Тепер можна поговорити про значення Алан. Точніше, про те, як воно відбивається на долі свого власника. Хлопчик, якого батьки так назвали, росте рухливим та життєрадісним. Він буквально заряджає навколишніх людей енергією.

Також він дуже старанний та активний, може досягти відмінних результатів у спорті. Втім, чим би маленький Алан не зайнявся, він скрізь прагнутиме на краще.

Він дуже допитливий, але непосидючий. А тому часто стає трієчником. Йому насилу даються точні предмети, а ось з гуманітарними науками справи кращі.

Розповідаючи про те, що означає ім'я Алан, треба обмовитися, що цей хлопчик дуже доброзичливий, тож друзів у нього багато. Однак оскільки йому властива запальність, то конфлікти іноді виникають. Терпіння та врівноваженість у ньому вдасться виховати, якщо в сім'ї пануватиме довірча та тепла атмосфера.

Алан: значення імені, характеристика, талісмани

Юність

У рамках теми, що стосується національності імені Алан, його походження та значення, слід зазначити, що його володар з роками починає виявляти інтерес до громадської діяльності. Йому подобається перебувати в центрі уваги, брати участь у всіляких заходах та змаганнях.

Алан, що подорослішав, відрізняється почуттям прекрасного і розвиненою ерудованістю. Він привабливий, яке яскрава особистість приваблює безліч друзів. Але йому, як і раніше, властива уразливість і гарячість, так що конфлікти продовжують виникати. А через надмірну емоційність Алан іноді просто не може почути думку свого співрозмовника.

Проте він вірний друг і відданий товариш. На Алана завжди можна покластися, поділитись будь-якими проблемами. Він, зберігаючи холодний розум, обов'язково допоможе знайти вихід близькому.

Слід зазначити, що цього юнака властива також рішучість та твердість. Однак, його інтереси стрімко та хаотично змінюються, через що справи він часто не доводить до кінця. Така особливість Алана. Принаймні причиною незавершеної справи ніколи не стає ліньки. Він не звик давати слабину.

Алан: значення імені, характеристика, талісмани

Зрілість

Якою ж стає ця людина з віком? Продовжуючи вивчати походження та значення імені Алан, треба сказати, що з роками він стає мовчазнішим і стриманішим. Його образ інтригує, а спокій приваблює. Але зовнішність оманлива. Усередині у Алана можуть вирувати бурхливі пристрасті.

Подорослішавши, він не відмовиться від пригод і не перестане випромінювати позитив. Алан, як і раніше, захоплено займається справами, що йому подобаються. З віком він набуває чудового смаку, завжди стежить за своєю зовнішністю, тілом і модою. Не забуває і про саморозвиток.

Також дорослий Алан дуже честолюбний. Йому важливі матеріальні цінності, однак він отримує їх нелегко. Тому що для досягнення успіху потрібно вміти концентруватись, а у Алана з цим проблеми.

Особистісні якості

Обговорюючи значення імені Алан, треба виділити особливості його в окремий перелік. Ось деякі якості, які властиві цій молодій людині:

 • Чудово розвинена уява та мрійливість.
 • Креативність.
 • Життєрадісність.
 • Різнобічна розвиненість.
 • Енергійність.
 • Невміння швидко і надовго концентруватися на чомусь.
 • Незгасаюча спрага самовираження.
 • Комунікабельність. Спілкування з друзями – його головне хобі.
 • Інтелектуальна розвиненість. Часто захоплюється нардами, шахами та преферансом.
 • Уважність та поступливість.
 • Вміння жертвувати чимось важливим заради щастя близької людини.
 • Безкорисливість, готовність завжди прийти на допомогу.

Переваг у нього багато. Але є один нюанс, який треба зауважити, розповідаючи про те, що означає ім'я Алан.

Ця людина ненавидить, коли їй не довіряють. Якщо до нього не звернуться по пораду чи допомогу, для нього це стане справжнім ударом. Тому що він дуже любить і цінує тих, хто знаходиться поруч, намагається бути відповідальним, надійним і спокійним.

Алан: значення імені, характеристика, талісмани

Трудова діяльність

Зрозуміло, Алану важливе матеріальне благополуччя. Але він до нього не прагне. Його метою є слава та визнання. Якщо він цього доб'ється, то знатно потішить собі самолюбство. Ось тільки щоб досягти кар'єрних висот, йому треба поміряти марнославство.

Але повністю гасити амбіції у собі не варто. Адже саме вони допоможуть йому налагодити робочий процес. У чому Алану краще проявити себе? Він може стати добрим керівником, менеджером, фінансистом. Творчий потенціал він успішно реалізує, ставши письменником, модельєром, музикантом, продюсером чи актором.

Ким би він не став, на роботі його цінуватимуть. Тому що Алан – здатна людина, яка може працювати цілодобово, не втрачаючи своєї енергійності та потягу до праці.

Алан: значення імені, характеристика, талісмани

Відносини

Цю тему, коли йдеться про значення імені Алан, також треба відзначити увагою. Цей юнак з юнацтва має природний магнетизм і привабливість, так що дівчата їм цікавляться активно. Втім, і сама Алан дуже романтична особа, що обожнює красиво доглядати за привабливими особами.

Але без труднощів не обійдеться. Алан – ідеаліст, який мріє знайти «ту саму, єдину». Вона має бути розумною, красивою, веселою, неординарною, сексуальною, яка вміє йти на компроміс. Він хоче зустріти досконалу жінку та побудувати з нею зразкову родину.

Зрозуміло, оскільки ідеальних людей немає, йому буде складно. А тим дівчатам, з якими він зустрічатиметься, постійно доведеться підлаштовуватись під його настрій.

Але дива трапляються. І Алан може по-справжньому закохатися. Якщо це станеться, то дівчина, яка підкорила його серце, стане найщасливішою у світі. Тому що цей чоловік в ім'я кохання робитиме абсолютно шалені вчинки.

Алан: значення імені, характеристика, талісмани

Сумісність

Розглядаючи значення імені Алан, треба також розповісти про те, з якою жінкою у нього складуться найкращі стосунки. Вважається, що йому підійде:

 • Пекла. Ця дівчина – вражаюча і споглядальна володарка тонкої душевної організації, яка дотримується філософського ставлення до життя. У неї поступливий характер, а ще вона дуже добра. Така особа за лічені хвилини підкорить серце Алана.
 • Регіна. Безкорислива, відкрита, наївна – вона стане опорою та підтримкою для свого партнера. Їй не властива гординя, висока зарозумілість та егоїзм. Натомість вона випромінює неземний позитив і дає своєму партнеру заряд творчого потенціалу, що він цінує в ній дуже сильно.
 • Ренат. Це самовіддана дівчина, яка вміє кохати. Вона готова заради свого обранця на все. Втім, Алану потрібне лише одне – турбота. А Рената, крім цього, тішить його затишком, любов'ю та ніжністю. Їй важливо, щоб чоловік почував себе щасливим та коханим.

Також у Алана можуть скластися яскраві та чуттєві стосунки з Анастасією, Уляною, Веронікою, Стеллою, Марією, Ганною, Тетяною, Вірою, Ольгою, Розою, Надією та Ладою.

А ось із Галиною, Антоніною, Тамілою, Оленою, Таїсією, Кларою, Діною та Нінель йому краще не зв'язуватися.

Алан: значення імені, характеристика, талісмани

Астрологічна символіка та талісмани

Про це слід розповісти наостанок. Ось що відповідає цьому імені, якщо вірити астрологам:

 • Відповідний знак зодіаку – Козеріг та Стрілець.
 • Камінь талісман алмаз.
 • Покровительська стихія – земля і вода.
 • Тотемна тварина – бобер.
 • Сприятлива пора року – зима.
 • Тотемна рослина – чебрець.
 • Сприятливий день тижня – середа.
 • Планети-покровителі – Сатурн та Юпітер.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua