Ігор: значення імені, походження, характеристика та іменини

Люди з давніх-давен вірили, що, обираючи для немовляти ім'я, вони визначають його характер, зовнішність, а часом його майбутнє. Існує особлива наука, яка вивчає інформацію, яку в собі несе ім'я – антропоніміка. Навіть зараз, у вік високих технологій, інтерес до неї не згасає, адже батьки досі хочуть знати, як вибір імені для дитини вплине на її долю?

То яку ж таємницю несе у собі значення імені Ігор? Про походження та тлумачення — далі.

Ігор: значення імені, походження, характеристика та іменини

Звідки виникло це ім'я?

Про точне походження імені Ігор та значення імені досі точаться суперечки, існує 4 версії:

  • Від давньоскандинавського “Інгвар”, що означає “воїн бога Інга”, “воїн”, “охоронець”. Саме такі чоловічі якості найчастіше притаманні Ігорю.
  • Від старослов'янського “Ігра”, тобто “гра”, “забава”. Адже це ім'я дуже часто носили російські князі, які часто влаштовували бенкети та застілля, тому ця версія теж має місце.
  • Вважається, що в давньоруській мові ім'я Ігор мало значення, що «охороняє ім'я Бога». Справді, найчастіше чоловік-Ігор дуже релігійний.
  • Також є версія, що це ім'я утворилося від слова ярмо, але це малоймовірно.

Це ім'я належить до одним із перших запозичених імен у давньоруській мові, а також до династії Рюриковичів. Так як це було одне з імен, яке вживалося знаттю, воно мало на той час дуже обмежене вживання.

У радянські часи це ім'я було дуже популярне, близько 6% чоловічого населення носило його. Сьогодні ж його популярність дещо знизилася, проте вона і зараз залишається досить поширеною.

Ігор: значення імені, походження, характеристика та іменини

Що означає ім'я Ігор?

Ігор – саме та людина, яку можна назвати «справжнім чоловіком». Він сміливий, наполегливий, що безперервно йде до своєї мети, не звертаючи уваги на чужу думку. При цьому він товариський і завжди знайде, про що поговорити із співрозмовником.

Це ім'я зазвичай належить особистостям дуже двоїстим. І це зрозуміло з тлумачення імені Ігоря.

Людина, яка носить це ім'я, може зовні виглядати сухою та черствою, і найчастіше саме таке перше враження Ігор справляє на оточуючих, але ті, хто її добре знають, можуть назвати її найдобрішою людиною на Землі.

Насправді, Ігорю часто доводиться надягати маски: на роботі він може бути жорстким начальником, якому палець у рот не клади, вдома може бути чоловіком і батьком, що дивно любить. При цьому він ніколи не вдає, всі маски стають частинами його особистості.

Він легко пристосовується до нових обставин, тому часто високо піднімається по службі. Дуже обачливий, любить гроші. Власник аналітичного розуму та гарної пам'яті, при цьому зовсім не пунктуальний.

Самооцінка Ігоря, як правило, дещо завищена, він має схильність до самолюбування. Не завжди йому притаманний егоїзм, проте іноді він може виявитися зовсім раптово і дуже явно: якщо у нього поганий настрій, Ігор може цілком спокійно пройти повз нужденного, хоча в іншому настрої він точно так не вчинить.

Він може бути схильний до депресій, при цьому вони можуть бути спричинені будь-якою дрібницею, а затягуються на довгі тижні. Допомогти Ігорю вийти з депресії можуть лише близькі йому люди, яких він дуже цінує та поважає.

Ігор – безумовно, дуже моральний чоловік, який вимогливо ставиться як до себе, так і до людей, що його оточують. Непорядності, брехні підступності він ненавидить.

Володар дивовижної уяви, яка може як допомогти, так і перешкодити у житті.

Виявляє інтерес до магії та окультизму, вкрай релігійний. Зазвичай свої магічні здібності не приховує, часто-густо може, навпаки, сильно їх прикрашати.

Зовнішність

Значення імені Ігор відображається на зовнішності.

Ігор – володар дуже гарної зовнішності: має правильні, аристократичні риси обличчя. Жінки часто звертають на нього увагу, просто одного разу побачивши його. Зазвичай Ігор – брюнет із блакитними очима, такий типаж ніколи не страждає на брак жіночої уваги. Часто в нього дуже пухкі й чуттєві губи, це насамперед свідчить про його пристрасність.

Навіть у старості він виглядає молодо, при цьому пластичних операцій він не робить, його молодість – природна.

Ігор – володар прекрасної спортивної фігури, яка не потребує вдосконалення.

Ігор: значення імені, походження, характеристика та іменини

Здоров'я

У Ігоря з дитинства гарне здоров'я. Однак у більш зрілому віці через те, що він надто старанно працює і постійно недоїдає з тієї ж причини, можуть розвинутися проблеми із травленням, особливо небезпеки перебуває підшлункова залоза. Тому йому необхідно правильно харчуватися та проходити щорічну диспансеризацію.

Весною він схильний до застуди та грипу, тому необхідно в цей період зміцнювати імунітет. У цей час можливі серйозні прояви депресії, які можуть лише погіршувати його стан.

Ще одна проблема зі здоров'ям – схильність до шкідливих звичок. Оточення Ігоря може негативно вплинути на нього у цьому плані.

Ігор: значення імені, походження, характеристика та іменини

Дитинство

Зазвичай це весела, товариська і дуже активна дитина. Це виходить із значення імені Ігоря. Дуже часто він починає рано повзати і ходити, дитяча кімната постійно перебуває в постійному безладді. Почати говорити може пізно, але при цьому часто видаватиме звуки і намагатиметься імітувати дорослу мову.

Він потребує постійного контакту зі своїми однолітками, в іграх часто посідає місце лідера. Він має багато друзів, з якими він продовжує спілкуватися і в дорослому житті.

Має сильний зв'язок зі своєю матір'ю, але ближче до підліткового віку починає більше спілкуватися з батьком, зберігаючи при цьому любов до матері до самої старості. Часто переймають зовнішність від мами, а характер від тата.

У дитинстві у Ігоря може розвинутися негативна риса – лінь, тому дуже важливо постійно привчати його до порядку та самодисципліни. Якщо цього не зробити, у зрілому віці у людини можуть виникнути серйозні проблеми.

Діти з цим ім'ям дуже розумні та здібні: вчителі часто відзначають їх високі здібності, але при цьому кажуть, що дитина не може всидіти на місці цілий урок. І це невипадково, таким дітям потрібно постійно рухатися, випускаючи енергію, що накопичилася.

Часто Ігор батьки віддають у спорт, дитина нерідко досягає великих успіхів у цій справі. Переважно відвести дитину на футбол, хокей або теніс. Ці види спорту мають на увазі велику активність, саме вони найбільше підходять Ігореві.

Ігор: значення імені, походження, характеристика та іменини

Робота та кар'єра

Ігор має всі можливості досягти успіху на роботі або в бізнесі. Однак він може збитися зі шляху і нічого не досягти у своєму житті. Така людина постійно витає у хмарах, і її фантазії можуть придушувати реальні можливості.

Зазвичай на початку кар'єрного шляху можуть бути фінансові труднощі, можливо йому доведеться працювати на 3 роботах відразу, але в зрілі роки до Ігоря може прийти заслужений успіх і визнання.

Якщо робота йому подобається, він працює на зношування, повністю присвячуючи себе їй. Як дуже різнобічна людина, може досягти успіхів у різних сферах діяльності:

  • Він дуже активний та сильний, може досягти висот у великому спорті.
  • Як володар шикарної уяви, може знайти себе у творчості.
  • Щоб заробити багато грошей, я готовий стати банкіром, юристом, навіть політиком.

Справді, світ знає дуже багато відомих людей з ім'ям Ігор із різних професій.

Ігор: значення імені, походження, характеристика та іменини

Музиканти

Є багато музикантів із таким ім'ям. Суспільству відомі такі: Ігор Крутий, Ігор Сорін, Ігор Ніколаєв.

Актори

До найпопулярніших акторів із цим ім'ям відносять наступних: Ігор Петренко, Ігор Угольников.

Спортсмени

Чимало спортсменів звуть цим ім'ям. Найбільш відомі з них: Ігор Ларіонов, Ігор Бобрін, Ігор Акінфєєв.

Ігор: значення імені, походження, характеристика та іменини

Політики

Ігор Левітін, Ігор Сергун.

Якщо Ігор стає начальником, то для своїх підлеглих практично батьком, він завжди допоможе, де потрібно, підкаже, як правильно зробити, але також він може покарати за провину.

Практично все своє свідоме життя Ігор мріє про «власну справу». Якщо йому вдасться накопичити достатньо грошей, він відкриє його. Зазвичай у такому разі його бізнес може мати успіх. Як роботодавець Ігор дуже вимогливий до своїх підлеглих, він вимагає беззаперечного виконання своїх обов'язків, оскільки не бажає, щоб його бізнес розвалився через некомпетентність працівників. Дуже важливо знайти правильних радників та помічників, оскільки від багатого Ігоря дуже багато хто хоче отримати гроші.

Ігор у коханні

Що означає ім'я Ігор у коханні та який він? Він підсвідомо уникає сильних і незалежних жінок, оскільки у відносинах головним бути повинен тільки він. Його не можна назвати «підкаблучником», він ніколи не підкорятиметься жінці, але якщо сильно її любить, може виконувати її прохання та забаганки.

Ігор гарно доглядає: дарує квіти, подарунки, читає вірші. Втім, зазвичай робить це не для того, щоб завоювати партнерку, а щоб порадувати її. Тривалі залицяння тут ні до чого. Проти природної чарівності Ігоря не зможе встояти жодна жінка.

У відносинах вимагає постійної уваги до своєї персони, зазвичай домінує над жінкою, причому це відбувається настільки природно, що вона може навіть цього не помічати.

Сексуальність імені Ігор

Ігор – романтик та ідеаліст, тому секс і любов для нього нерозривно пов'язані, він не шукатиме «дівчину на одну ніч», йому потрібне справжнє кохання.

При цьому коханій жінці він може приносити величезне задоволення, в ліжку він думатиме не тільки про себе, а й про партнерку.

Сім'я, шлюб

Рано вступає у шлюбний союз. Не завжди він виявляється вдалим, можливі сварки та чвари на грунті ревнощів. Зазвичай такі стосунки закінчуються розлученням, адже Ігор терпіти не може жінок, які не підкоряються.

З другим шлюбом Ігор зазвичай не поспішає, він хоче знайти ту саму, яка прийме його таким, яким він є. Якщо йому це вдається, у стосунках настає ідилія, він не ображатиме свою дружину, будь любити її і поважати. Змінювати Ігор не стане, але при цьому навколо нього завжди будуть витись гарні дівчата, дружині важливо бути уважнішими.

Він любить комфорт, тому вимагатиме від дружини чистоти та затишку в будинку. Але він зовсім не споживач. Для того, щоб удома всі були ситі та задоволені, Ігор готовий дуже багато працювати.

Ігор не надто хоче дітей, зазвичай у нього може бути 1 або 2 дитини, не більше. Зі своїми дітьми він суворий, але ніколи справа не доходить до рукоприкладства. Зазвичай подібне чоловіче виховання синам йде на користь, а дочки стають сильними та вольовими.

Іменини Ігоря

Покровителем цього імені вважається святий князь Ігор Чернігівський. Він був ув'язнений своїми братами до монастиря, де навчився жити за Законом Божим. Днями пам'яті цього святого (а отже, і іменинами для Ігорів) вважаються 2 жовтня та 18 червня.

Висновок

Усім нам хочеться якось дізнатися про своє майбутнє, саме тому багато хто звертається до тлумачення імен, але важливо пам'ятати, що кожна людина унікальна, зі своїм характером, переконаннями та долею. На ім'я не можна все розповісти про людину, можна лише визначити загальні тенденції. Але як би ви не назвали свою дитину, головне, що суттєво вплине на її долю, – це виховання і ваше кохання.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua