Значення жіночого імені Євгена: походження, характеристика, скорочена форма

Багато людей вірять у те, що доля залежить від імені, яке було дано людині за її народження. У цій статті ми докладніше поговоримо про значення жіночого імені Євгена, про його походження, а також про характер тих людей, які є носіями.

Походження

Що ж можна сказати про походження жіночого імені Євгена? Це ім'я має грецьке коріння. Воно походить від чоловічого імені, яке звучить як Євген, Євген. У перекладі це ім'я означає “шляхетний, шляхетний”.

Перш ніж розглянути значення жіночого імені Євгена, слід звернути увагу на те, що в Україні воно почало поширюватись лише у 19 столітті. Найчастіше так було прийнято називати саме дворянських дітей. Проте ім'я Євген або Євгенія часто також звучало французькою манерою – Ежені. Саме так і з'явилася в Україні зменшувально-пестлива форма жіночого імені, тобто Женя.

Значення жіночого імені Євгена: походження, характеристика, скорочена форма

На сьогоднішній день це жіноче ім'я знаходиться в першій десятці найпопулярніших. Однак хлопчиків таким ім'ям називають все-таки частіше, ніж представниць прекрасної статі.

Тож ми з вами розібралися, що означає ім'я Євгена. Значення імені може відрізнятися залежно від знака зодіаку. Однак про це ми поговоримо нижче.

Найвідомішими володарками цього красивого та звучного імені є письменниці, актриси, співачки, спортсменки. Сюди слід зарахувати актрису Євгенію Добровольську, Євгену Симонову, французьку імператрицю Євгену Монтіхо, російську художницю Євгену Лур'є, а також екстрасенсу Євгену Давіташвілі.

Святі покровителі та іменини

Продовжуємо розглядати значення жіночого імені Євгена. Іменини представниці прекрасної статі, які є власниками цього імені, відзначатимуть 6 січня. Саме у цей день прийнято згадувати великомученицю діву Євгенію Римську. Народилася вона у знатній римській родині серед язичників. Однак коли дівчина стала дорослою, вона почала вірити у Христа. Потай від батьків Євгенія переодяглася в чоловічі речі, після чого пішла служити до чоловічого монастиря. У монастирі вона прийняла постриг, і протягом багатьох років вела тихе та праведне життя. Однак її було викрито, і внаслідок довгих спроб її обезголовили.

Характеристика імені

Що ще можна сказати про значення жіночого імені Євгена? Власниці цього імені повністю виправдовують його. Головною гідністю таких особистостей є шляхетність, яку досить важко не помітити. Ці жінки є пристрасними правдолюбами, які не зазнають навіть найменшої несправедливості. Чужі інтереси такі представниці прекрасної статі захищають як власні. Головна особливість характеру полягає у здоровому глузді та витримці.

Значення жіночого імені Євгена: походження, характеристика, скорочена форма

Як правило, у таких осіб простежуються чоловічі риси. Євгенії суворі, позбавлені сентиментальності, справедливі в обговореннях. Набагато легше таким натурам порозумітися з чоловіком, ніж з жінкою. Вони ніколи не брешуть, а також не зазнають лицемірства з боку інших.

Євгенії завжди готові допомогти, вони неконфліктні, дуже серйозно ставляться до дружби. Як правило, у таких жінок трохи подруг, максимум 2, але вони мають на все життя. Не можна назвати Женечку жіночною. Найчастіше це замкнуті натури, на відвертість вони виходять нечасто.

У більшості випадків ці жінки занадто різкі, прямолінійні та уразливі. Досить сказати якесь різке слово, і Євгенія може надовго образитися, навіть розлютитися. Найчастіше приводи конфлікту подають такі натури самі. Однак Євгенії вміють бути стриманими і не показувати істину по відношенню до свого співрозмовника, якщо це буде невигідно.

У деяких випадках проявляється все-таки жіночна Женечка. Такі жінки консервативні та навіть трохи старомодні. Вони не зазнають експромтів та сюрпризів. До людей вони ставляться недовірливо, завжди шукають якоїсь каверзи. Ці натури аналізують вчинки людей, а також слова, вишукуючи якийсь таємний зміст, навіть якщо його немає. Крім того, натури, що є володаркою даного імені, досить пунктуальні, ощадливі, розважливі. Вони ніколи не витрачатимуть великих коштів на вітер, і при цьому намагаються не викидати нічого зайвого.

Завзятість і рішучість є основними рисами характеру жінок, завдяки чому вони вимагають непоганих результатів у житті, не звертаючи уваги на відсутність будь-яких виражених талантів. Вони наполегливі, прагнуть отримати бажане, будь-що-будь. Якщо Євгенія захоплюється по-справжньому, вона втрачає механізм самообмеження, перестає відчувати небезпеку. Також слід звернути увагу, що в таких особистостей погано розвинена інтуїція. Паралельно з цим таким жінкам не чужа жертовність, вони можуть допомогти людині навіть у тому випадку, коли від неї відвернуться інші. При цьому Євгенія допомагає близькому, не шкодуючи ні коштів, ні самої себе. Такі жінки ніколи не відмовлятимуть у підтримці близького. Ось яке значення імені Євгена. Характер і жіноча доля багато в чому також залежить від того, в якому саме місяці була народжена Євгенія. Однак про це ми поговоримо згодом.

Дитинство

Говорячи про значення жіночого імені Євгена, характер та долю, в обов'язковому порядку необхідно згадати дитинство. Справа в тому, що в дитинстві маленька дівчинка може проявляти себе абсолютно інакше, ніж у дорослому віці. Маленькі дівчатка є великими вигадницями та фантазерками. Вони ніколи не нудьгують у своєму вигаданому світі. У них спокійний та рівний характер, який легко піддається коригуванню з боку дорослих. У таких маленьких дівчаток трохи друзів у дитинстві, але вони досить важко заводять нові знайомства. Таким малечам не просто підійти до однолітки, почати з нею грати. Але якщо ж знайомство таки відбулося, то в майбутньому маленька Женя із задоволенням спілкуватиметься зі своєю новою подругою чи другом. Такі дівчатка не люблять галасливих і великих компаній, вони воліють грати лише з однією дитиною.

Значення жіночого імені Євгена: походження, характеристика, скорочена форма

Батьки при цьому радіють дочці, однак у школі доводиться досить важко. Справа в тому, що Євгенія дуже важко знаходить спільну мову зі своїми однокласниками. Крім того, такі особи претендують на лідерство, і часто ображаються, якщо вони не відчувають по відношенню до належної поваги.

У школі дівчинки тягнуться до знань, вони допитливі та старанні, за що таких учнів люблять вчителі. Вони люблять брати участь у громадських заходах, із задоволенням займаються громадською діяльністю не лише у школі, а й у дорослому житті. Батьки повинні суворо контролювати успішність своєї дочки в школі, заохочуючи всіляко її за старання, а також лаючи за необов'язковість і лінощі. Якщо раптово все пустити на самоплив, то Євгенія може скотитися на трійки та двійки. Такі натури досить легко піддаються вихованню.

Маленькі дівчатка люблять спілкуватися з природою, вони люблять гуляти в лісі, ходити в походи, подорожувати, розводити квіти вдома, працювати в живому куточку. З раннього дитинства і протягом усього життя ці особи відчувають потребу в широкому контакті зі світом. Якщо ж батьки дозволятимуть своїй дівчинці тримати в будинку якусь тварину, то вихованець завжди буде нагодований, доглянутий, обласканий.

Досить рано у Євгенії виявляються риси сексуальності, і батьки повинні багато розмовляти зі своєю дочкою на цю тему, щоб вона в житті не наробила якихось дурниць. Маленькі дівчинки потребують великої уваги по відношенню до себе, вони гостро потребують прояву любові з боку батьків. Вони не виносять підвищеного тону, грубих криків, які можуть спровокувати нервовий зрив у малечі.

Ось яка таємниця жіночого імені Євгена та його значення. Звертайте на це увагу, якщо ви зібралися назвати свою малечу цим ім'ям. Це може вплинути на подальшу долю.

Здоров'я

Розглядаючи таємницю жіночого імені Євгена та його значення, обов'язково необхідно згадати здоров'я цих натур. Маленькі дівчатка хворіють досить рідко, проте застудні недуги завжди протікають важко. Якщо вчасно не приступити до лікування, то проявляються різноманітні ускладнення. Саме тому батьки мають гартувати свою дівчинку, зміцнювати імунітет. Крім того, особливу увагу слід приділити поставі, оскільки може розвинутись сколіоз. Євгенія не повинна вживати великої кількості солодкого, особливо шоколаду. Справа в тому, що ці натури ще з дитинства схильні до алергічної реакції.

Значення жіночого імені Євгена: походження, характеристика, скорочена форма

У юному віці у дівчини можуть виявитися гінекологічні та урологічні проблеми. Тому слід з метою профілактики спостерігатись у гінеколога.

Ближче до старості є можливість розвитку поліартриту, також з'являється схильність до інфекційних захворювань. Крім того, у жінок похилого віку починає сильно псуватися характер, вони стають невживливими, сварливими, часто загострюється консерватизм.

Як бачите, досить цікаве значення жіночого імені Євгена. Характер у своїй може трохи відрізнятися. Як зазначалося раніше, це залежатиме від знака Зодіаку.

Сексуальність

Ми з вами обговорили походження та значення жіночого імені Євгена. Але що можна сказати про сексуальність цих особистостей? Як правило, ці жінки досить закохані, і щоразу їхні почуття загострюються до крайності, до самозабуття. Вони розчиняються у своєму обранці повністю, вгадуючи найменше бажання чоловіка. Такі натури відчувають усі відтінки настрою свого партнера. Вони пробачать своєму коханому чоловікові будь-який його недолік, але при цьому ніколи не зможуть пробачити зраду.

Старомодні погляди життя, і навіть моральні суворі принципи не дозволяють жінкам часто змінювати своїх статевих партнерів. Таких натур також не можна зарахувати до тієї групи, у яких кохання можна купити.

Євгенії особливе значення надають прелюдіям та еротичним іграм. Без таких дій вони просто не можуть досягти максимальної насолоди. Крім того, жінка не зазнає брутальності під час інтимної близькості. Їм потрібна лише пристрасть та чуттєва ніжність. Власниці імені завжди підтримують партнера, що сумнівається, намагаються вселити впевненість у нього, ніколи не скривдять, не посміхатимуться, якщо чоловік зазнає невдачі.

Не кожен представник найсильнішої статі може задовольняти таких емоційних жінок, тому жінки часто прибувають наодинці. Багато чоловіків просто бояться розпалу пристрастей і почуттів, які походять від закоханої натури. Самі собою Євгенії дуже рідко розлучаються зі своїми партнерами з власної ініціативи. Як правило, в більшості випадків розрив відбувається через бажання, яке походить від самого чоловіка. Саме в цьому випадку походження та значення імені Євгена повністю себе виправдовує. Жінки справді виявляють шляхетність.

Значення жіночого імені Євгена: походження, характеристика, скорочена форма

Сумісність, шлюб

До шлюбу ці жінки підходять досить серйозно, вони ніколи не вийдуть заміж того чоловіка, який не здатний забезпечити сім'ю. Дівчата роблять вибір на користь ввічливих і старомодних чоловіків, які можуть довго і красиво доглядати. Проте ловеласів і дамських угодників жінки намагаються оминати.

Продовжуємо розглядати значення імені Євгена, характер жінок, які є його власницями. Які ж ці натури у сімейних стосунках? З таких жінок виходять дбайливі та віддані дружини, які з усіх сил намагаються не розвалити навіть невдалу родину. Вони завжди претендують на лідерство в сім'ї, і це може ускладнити відносини. Євгенії можуть образитися на дрібницю, роздмухати сварку з нічого, тому як чоловік варто вибирати спокійного і терплячого чоловіка.

Господарство такі натури ведуть дбайливо, до копійки все приносять у родину. Вони чудово готують і вміють створювати затишок у будинку. Проте домоводство є покликанням для Євген. Вони намагаються робити все за велінням душі, коли є настрій.

Вище ми з вами розглянули значення імені Євгена для дівчинки, долю та характер. Але якою виростає ця дівчинка? Якою буде Женя як мати? Як правило, з таких жінок виходять дбайливі мами, проте діти трохи побоюватимуться їх. Жінки ніколи не балуватимуть власних дітей, виховуватимуть їх у суворості, але в коханні. Зайва строгість може позначитися негативно на стосунках із підлітками.

Вдалий шлюб складеться з чоловіками на ім'я: Гліб, Володимир, Аркадій, Єгор, Валентин, Арсеній, Петро, Костянтин. Не варто одружуватися з чоловіками на ім'я: Станіслав, Едуард, Роман, Фелікс.

Значення жіночого імені Євгена: походження, характеристика, скорочена форма

Кар'єра та бізнес

Отже, тепер ви знаєте, що означає ім'я Євгена. Значення імені багато в чому відбивається подальшої долі дитини. Але що можна сказати про кар'єру та бізнес дорослих жінок, які є володарками цього імені? Такі жінки не мають якихось особливих талантів, але вони відповідальні, чесно виконують свої обов'язки. Проте можуть легко поміняти місце роботи, професію. Євгенія не може все життя бути відданою якійсь одній справі. Для жінки дуже важливе матеріальне благополуччя, тому вона шукає для себе найбільш прибуткову професію.

З жінки вийде добрий педагог, лікар, вихователь, юрист, актриса, дизайнер. Однак найкраще таким жінкам піддається громадська діяльність. Такі натури легко навчаються, можуть знайти нестандартний підхід до тієї чи іншої проблеми. Вони не прагнуть влади, але можуть стати суворими та справедливими керівниками.

Талісмани

Що ще ви хочете дізнатися про характеристику та значення імені Євгена? Звичайно, багатьом буде цікаво, які талісмани необхідно носити власницям цього імені.

Планетою покровителем є Марс. Щасливий колір для таких жінок: зелений, смарагдовий, лимонний та бежевий. Найвдаліший день тижня – субота. Найвдаліша пора року – зима.

Камінь талісман – смарагд. Він знімає втому та напругу, нормалізує сон, вважається запорукою щастя, любові та благополуччя.

Значення жіночого імені Євгена: походження, характеристика, скорочена форма

Гороскоп

Отже, вище згадали, що характеристика і значення імені Євгена, Женя відрізнятимуться залежно від знака Зодіаку. Розглянемо їх окремо:

 1. Овен. Імпульсивні, але щирі жінки, які не готові відповідати за власні необдумані вчинки та рішення.
 2. Тілець. Надійна натура, на яку можна покластися. Такі жінки відрізняються завзятістю у досягненні поставленої мети. Однак заздрість і марнославство тут ні до чого.
 3. Близнюки. Безрозсудні та грайливі панночки, абсолютно безвідповідальні. Вважають за краще перекладати всі свої справи на інших.
 4. Рак. Уразливі та чутливі особистості, які позбавлені духовних та фізичних сил. Вони не пристосовані до будь-якої роботи.
 5. Лев. Безглузді та егоїстичні особистості, які люблять тільки себе. Моральні принципи дозволяють таким жінкам йти головами, а також здійснювати зради.
 6. Діва. Розважлива і стримана натура, яка намагається розкладати завжди все по поличках. Вони схиблені на чистоті, не люблять безладдя як у справах, так і в думках.
 7. Терези. Нерішучі особи, які бояться помилитися. Часто звертаються за порадою до знайомих та друзів.
 8. Скорпіон. Неймовірно вперті, екстравагантні натури. Вони часто страждають від власної впертості, але не можуть переселити себе. У глибині душі вразливі та вразливі.
 9. Стрілець. Щирі та щедрі жінки, які мають велику кількість друзів. Вони можуть зав'язувати необхідні знайомства, а також використовувати людей у власних інтересах.
 10. Козеріг. Завзяті та відповідальні натури, які схильні до самокритики. Ніколи не сподіваються на може, домагаються всього своєю працею.
 11. Водолій. Волелюбні натури, які мало говорять, але при цьому багато роблять. Відрізняються чудовою діловою хваткою.
 12. Риби. Уразливі, мрійливі, уразливі панночки, які мають гарну інтуїцію. Таких жінок досить важко збагнути.

Висновок

Отже, тепер ви знаєте церковне значення імені Євгена, характер жінок, які є володарками цього імені. Якщо ви вірите в те, що ім'я впливає на долю, обов'язково звертайте увагу на характеристику. Часто відбивається на характері значення жіночого імені Євгена. Ім'я – частина долі людини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua