Ім'я Аурелія: значення, характеристика, походження та переклад

Є одне дуже гарне та мелодійне жіноче ім'я – Аурелія. Для росіян воно звучить дещо незвично. Дехто вважає, що так називається квітка. Значення імені Аурелія до рослин не має відношення. У перекладі з латинського “aurum” – це золото. У зв'язку з цим Аурелія означає золота.

З самого дитинства дівчинка, яку так назвали, не дасть спокою батькам. Вона часто хворіє, вередує. З іншого боку, вона досить емоційна, та її нервова система дуже слабка, нестійка.

Характер їй передається матері, але зовнішність вона візьме від батька. В основному всі екстраверти Аурелії. Напевно, тому вони мають вроджений талант до музики. Вони часто пишуть вірші, кладуть їх на музику, підігруючи собі на музичних інструментах. Деякі з них досягають успіхів у танцях, оскільки мають чудову вроджену гнучкість.

Ім'я Аурелія: значення, характеристика, походження та переклад

“Літня” Аурелія

Дівчина на ім'я Аурелія, народжена влітку, часто користується повагою до роботи. До неї завжди йдуть за слушною порадою. Допитлива, прагне пізнати світ, чекає на нові знайомства. З них вона завжди візьме для себе все найкраще. Занадто вразлива, чуже горе сприймає як своє. Не боїться труднощів. Вони її не тільки не лякають, а й підштовхують до авантюрних дій. Діти її просто люблять. Ревнива.

“Весняна” Аурелія

Ці дівчатка і жінки дуже вразливі, лідери не рвуться. Вони знають своє місце – ведені. Їх це влаштовує. Залишаючись осторонь, вони не втрачають допитливості, постійно читають духовну літературу, класику, іноді прозу та вірші. У вільний час теж вигадують, але не намагаються розповісти про це. Деколи навіть близькі не знають про існування цих віршів. Аурелії мають багату уяву, вони завжди знають, що потрібно відповісти. Проте вони більше слухають, аніж кажуть. У таборі біля вогнища “весняні” Аурелії стають найцікавішими оповідачками: з великим запалом вони присвячують своїх друзів у світ незвіданих таємниць, пригод і легко дозволяють іншим побути у вигаданій казці.

Ім'я Аурелія: значення, характеристика, походження та переклад

“Осіння” Аурелія

“Осінні” володарки звучного імені Аурелія ніколи не залишаться осторонь важливих справ та подій. Вони мають дуже багатий творчий потенціал, який вони намагаються використовувати без залишку. Аурелія, народжена восени, завжди оточена людьми: анекдоти, жарти, смішні історії, винахідливість, потяг до пригод, різноманітність, оптимізм і не лише – все це зливається в одній дівчині. Саме через жвавість її розуму вона стає нетерплячою.

“Зимова” Аурелія

“Зимові” Аурелії ніколи не відмовлять у допомозі. Ці дівчата поспішають на допомогу за першого поклику. Для них немає перепон, тому що за їхніми венами тече сміливість, відвага, потяг до діяльності на благо. Домагаються високих результатів, тому що легко йдуть на контакти з іншими людьми. Деякі дівчата від природи вміють так впливати на співрозмовника, що він просто перебуває у їхній владі. Саме таким даром і манерою спілкування мають “зимові” Аурелії. Погодьтеся, важко досягти розташування людини, якщо не зможеш чуйно розуміти всі найдрібніші та найтонші відтінки почуттів, бажання та настрої співрозмовника.

“Грудневі” через свій упертий характер одруження вступають дуже пізно. Вони не розуміють, яка ж їм потрібна людина для створення сім'ї. Дуже ревниві, але не люблять у собі цієї якості. Будь-який погляд чоловіка в інший бік сприймають дуже болісно. У своєму обранці вони шукають врівноваженість, тому що їхнім емоціям немає кінця. Найчастіше їхні чоловіки трохи старші за самі “грудневі” Аурелії. Тільки такі чоловіки здатні зрозуміти їхні примхи, ревнощі та образи. Аурелія ніколи не піде на компроміс. Хоч сама через це страждає, але нічого не може з собою вдіяти. За характером до неї ближче будуть відкриті люди, але дружить із усіма. У неї багато друзів.

Ім'я Аурелія: значення, характеристика, походження та переклад

Хоббі та проведення часу

Великих успіхів Аурелії досягають завдяки своїй завзятості. Не соромляться своєї думки, бачать людей наскрізь. Не вірять у пророкування, хоч і не відмовляться від пропозиції погадати на картах. Жінки з ім'ям Аурелія завжди гарні господині. Вони не просто смачно готують, а роблять це з радістю, на професійному рівні.

Кар'єра та професія

Творча сфера діяльності стане для них ідеалом для проведення часу та заробляння грошей. Диригенти, співачки, музиканти, художниці – ось ким можуть стати Аурелії. Серед медичних працівників ви знайдете Аурелію, яка працює, наприклад, педіатром. Вони стають чудовими бібліотекарями, водіями трамвая, бухгалтерами, друкарками, артистками балету, програмістами, журналістками, архітекторами, мистецтвознавцями, педагогами, логопедами, інженерами-конструкторами і не тільки. Роботу будь-яку поважають, але терпіти не можуть підкорятися начальнику-самодуру. Начальником Аурелії, якого вона щиро поважатиме, зможе стати лише щира, відкрита, надійна людина.

Ім'я Аурелія: значення, характеристика, походження та переклад

Що їй властиво

Аурелія не недовірлива. З будь-якими ситуаціями в житті справляється сама, тому що ця дівчина дуже стійка, горда і розважлива. Якщо навіть у неї неприємності та проблеми, це не позначиться на її гостинності та привітності. Вона буде рада бачити гостей, тому що для неї дуже важливо бути популярною. Вона хоче бути комусь потрібною, тому що для неї це сенс життя. Аурелія гостро потребує захоплення та уваги з боку протилежної статі.

Це ім'я має латинське походження. Дівчина з таким ім'ям може бути егоцентричною. Вона любить, коли їй дістається вся увага, а коли цього не відбувається, почувається некомфортно.

Аурелія справді дуже товариська та допитлива. Вона має чудову пам'ять, що дозволяє їй схоплювати все на льоту. Також її інтуїція неодноразово допомагає їй у вирішенні проблем.

Ім'я Аурелія: значення, характеристика, походження та переклад

Походження та переклад імені, його талісман

Як бачимо, мають щось особливе усі дівчата, чиє ім'я Аурелія. Національність їх може бути різною – так називають своїх дочок батьки в Румунії, Молдові, Грузії, але в Україні воно зустрічається надзвичайно рідко. Важко сказати, де саме з'явилося це ім'я. Мабуть, воно прийшло до нас із тих країн, де поширені романські мови. Чи має ім'я Аурелія національність? Теж сказати важко, але багато хто вважає його молдавським.

За іншою версією походження імені Аурелія – Франція в період Середньовіччя. Французькою вона теж означає «золото, золота». Вважається, що раніше так називали лише дівчаток із багатих сімей.

У католиків дуже шанована свята покровителька Аурелія (іменини 15 жовтня). Вона захисниця та заступниця всіх вдів. Православних святих із таким ім'ям немає. Аурелія у католиків святкує іменини: 25 вересня, 15 жовтня, 16 жовтня, 2 грудня.

Талісман: топаз.

Здоров'я

Аурелія має не дуже міцне здоров'я, тому що з самого дитинства дуже багато хворіє. Стає нервовою, їй властива нестабільність нервової системи. Доросліша, вона навчається на своїх помилках і розуміє свою поведінку. Хоч вона і стає спокійнішою, але емоції, якими вона погано керує, залишаються. Найслабше місце в організмі цієї дівчини – це кишечник. Їй потрібно дотримуватися правильної дієти.

Ім'я Аурелія: значення, характеристика, походження та переклад

Що на неї чекає

Аурелія матиме яскраве, барвисте і незабутнє життя. Природна чарівність їй допоможе багато чого добитися. Вона відкрита і мила, чим сприяє іншим людям. Для неї немає проблеми в тому, щоб справити враження на будь-кого. Віддає перевагу щирості у спілкуванні, а люди це відчувають і тягнуться до неї.

Чоловік у розмові наодинці обов'язково справить на неї враження. Вона любить поговорити “тет-а-тет”. Щоб врівноважити свою емоційність, у чоловіки вибере людину трохи старшу за себе. Тільки він зможе терпіти її характер. Сварки неминучі, оскільки Аурелія дуже ревнива. Незважаючи на це, покладається на думку чоловіка.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua