Найщасливіші жіночі імена та їх значення

Вирішили назвати доньку так, щоб у житті їй супроводжував успіх? Чи просто вивчаєте найщасливіші жіночі імена та їх значення? Тоді ви зайшли на адресу! У нашій статті знайдеться одразу 10 жіночих імен, які принесуть їх носіям величезне щастя. Крім того, тут ви також можете прочитати коротку характеристику того чи іншого імені, щоб дізнатися про переваги і недоліки, які чекають на вашу новонароджену дитину в майбутньому.

Дар'я

Шукаєте для своєї доньки жіноче ім'я, що означає “щастя”? Дар'я підходить дуже доречно. Ще зі шкільних років маленька дівчинка виграватиме різні конкурси та виставки, чим безмірно радуватиме своїх батьків. У дорослі роки Дар'ю чекає великий успіх у кар'єрі, оскільки вона виявить себе дуже працьовитим та ініціативним співробітником. Крім того, свою другу половинку Даша знайде також досить швидко.

Наполегливість та цілеспрямованість – ось основні якості красуні, які для неї характерні. Така дівчина здатна дати відсіч майбутнім труднощам, а також захистити себе та своїх близьких не лише фізичною силою, а й розумом. Приголомшливі знання у психології та економіці дозволять їй побудувати чудовий бізнес. Ну, а в літні роки Дар'я стане мудрим наставником для молодого покоління, якого всі цінуватимуть і поважатимуть.

Вікторія

Якщо ви хочете підібрати найщасливіше жіноче ім'я, то вам слід звернути увагу на це древнє ім'я, яке в перекладі з давньогрецької означає “переможниця”. З раннього дитинства маленька Віка виявить цілеспрямованість, завзятість, прагнення до першості та разючі лідерські якості. Ім'я наділить красуню внутрішнім магнетизмом, завдяки чому вона матиме популярність серед чоловіків.

Найщасливіші жіночі імена та їх значення

Як правило, Вікторія вважає за краще не сходити з наміченого шляху, завдяки чому примудряється досягти великих результатів у справах, які на перший погляд здаються абсолютно безперспективними. Доля Вікі повністю залежить від її власних рішень та вчинків. Однак практика показує, що такі дівчата почуваються щасливими протягом усього свого життя. Можливо, причина полягає в тому, що вони практично ніколи не помиляються.

Тетяна

Продовжуємо досліджувати найщасливіші жіночі імена. На черзі стоїть ім'я, яке у перекладі з давньоримської мови означає “миротвориця”. Такі дівчата виростають уродженими лідерами, які не бояться взятися за роботу практично будь-якої складності. Крім того, кожна Таня має сильну енергетику, що дозволяє їй користуватися повагою з боку оточуючих, а також досить швидко знайти собі супутника життя.

Найщасливіші жіночі імена та їх значення

Ще в підлітковому віці молода Таня покаже, що вона може без проблем знаходити спільну мову з дітьми. Також для красуні властиво постійно користуватися добре розвиненим шостим почуттям. Дівчина помічає те, що недоступне іншим людям, завдяки чому з неї може вийти чудовий психолог. Жінка ніколи не прийматиме поспішних рішень, воліючи раціонально оцінювати свої можливості та наявні ресурси.

Анастасія

Тепер ви знаєте, яке ім'я означає “щастя”. Однак чи тільки Даша заслуговує на те, щоб доля їй благоволила? Звичайно ж ні. Статистика показує, що дуже часто щасливими почуваються дівчата з ім'ям Анастасія, що в перекладі з давньогрецької означає “воскресла” або “безсмертна”. Дівчина залишатиметься “на коні”, навіть якщо життя битиме її раз-по-раз.

Найщасливіші жіночі імена та їх значення

З дитинства дівчинка виявить себе дуже здібною та талановитою особистістю. Її працьовитості та завзятості позаздрить кожен батько. Настя вважає за краще уважно слухати співрозмовника, оскільки в глибині душі розуміє, що це найкращий спосіб налагодити з ним стосунки. Крім того, Анастасія – чудовий психолог, який дуже часто дізнається про людей усе з першого погляду. Дівчина вважає за краще жити розумом, а також цінувати власні ідеали.

Марія

Ще одне гарне ім'я, яке обіцяє принести красуні щастя у всіх сферах життя. У перекладі з давньослов'янської мови Марія означає “пані”, що впливає на її подальшу долю. Навіть якщо дівчинка має народитися в неблагополучній сім'ї, їй все одно накреслено велике майбутнє. Ну а весела вдача і життєлюбність дозволять Маші зберігати енергійність навіть у важких життєвих ситуаціях.

Найщасливіші жіночі імена та їх значення

Також не можна не відзначити, що Марія притягує до себе удачу, подібно до магніту. Вся річ у її вмінні зберігати оптимістичний склад розуму і ніколи не здаватися. Дівчина намагається посилати Всесвіту лише добрі думки, завдяки чому отримує натомість виконання своїх бажань. Досягти успіху красуня зможе за допомогою свого відходливого та м'якого характеру. Крім того, багато людей відповідають, що Марія відрізняється креативністю навіть у звичайних справах.

Єлизавета

Намагайтеся згадати, скільки жінок з таким ім'ям було серед царських осіб або дам аристократичного походження. Випадковість це чи ні – вирішувати не нам. Проте практика показує, що на дівчину, наречену Лізою, чекає велике щастя в коханні, а також професійній сфері діяльності. Красуня притягуватиме до себе удачу, а також намагатиметься не звертати уваги на погане, завдяки чому отримає благословення долі.

Секрет щастя Лізи також у її відношенні до оточуючих людей. Дівчина дуже любить спілкуватися не тільки з однолітками, а й представниками різного віку. Завдяки цьому вона набуває цінного життєвого досвіду та використовує його для того, щоб покращити власне становище. Також всі Лізи є дуже спокійними і гармонійними натурами, які весь час прагнуть змінити світ на краще.

Ганна

Складно знайти більш відповідне ім'я для дівчини, яке притягуватиме до своєї господині щастя. Крім того, більшість осіб, прозваних Аннамі, вміють знаходити вихід із ситуацій, які на перший погляд здаються просто безнадійними. Завдяки цьому дівчина точно знає, що жодні невдачі не зможуть її зламати. Така впевненість дозволяє зберігати їй оптимістичний настрій, отримуючи розташування успіху.

Найщасливіші жіночі імена та їх значення

Ще однією чудовою якістю Анни є те, що вона вважає за краще доводити всі розпочаті справи до кінця. Навіть вольові чоловіки можуть позаздрити завзятості такої дівчини, оскільки вона нізащо не здасться перед труднощами, які виникли на шляху досягнення бажаної мети. Ганна неймовірно завзята і дуже терпляча. Здатна домогтися визнання у суспільстві, а також без проблем влаштовує своє особисте життя.

Софія

Розважливість Софії є джерелом щастя для красуні та її близьких. Дівчина намагається прислухатися до порад оточуючих, але обов'язково виносить власні висновки зі сказаного. Завдяки подібній особливості її життя протікає практично без труднощів. Ну а якщо неприємності і виникають на шляху, то дівчина досить швидко з ними справляється, воліючи використовувати для цього ефективний засіб – власний розум.

Найщасливіші жіночі імена та їх значення

Також результатом мудрості є те, що особисте життя дівчини також складатиметься досить вдало. Проте сама Софія ставитиметься з любов'ю до того, хто не лише виявив їй знаки уваги, а й виглядає дуже надійним у її очах. Дівчина ніколи не зв'яже своє життя з чоловіком, який багато лінуватиметься або навіть може зрадити свою другу половинку. Красуня здатна зривати маски з людей та детально вивчати те, що під ними ховається.

Олександра

На перший погляд може здатися, що войовнича натура Олександри може завадити їй у тому, щоб здобути щастя. Однак Сашко використовує цю межу характеру для захисту власних інтересів, а не нападу. Саме тому ніхто на світі не зможе перешкодити їй у реалізації задуманого. Якою б професією не зайнялася Олександра, вона завжди почуватиметься на своєму місці, а також досягне великих висот завдяки природному красномовству.

Найщасливіші жіночі імена та їх значення

Сашко дуже любить подорожувати, тому щиро радітиме відвідуванню нових країн і міст. Вона намагатиметься вибиратися з дому хоча б раз на рік, щоб справді відпочити душею та тілом. На особистому фронті у Сашка також усе складатиметься сприятливим чином. Вона віддасть перевагу не тому кавалеру, який виявляє до неї більше почуттів, а тому, з ким вона має перспективи для подальшого розвитку відносин.

Олена

Одне з споконвічно щасливих російських жіночих імен, яке має принести своїй господині велике щастя. З дитинства дівчинка поводитиметься дуже тихо, намагаючись прислухатися до того, що говорять оточуючі, роблячи власні висновки з того чи іншого приводу. Ця особливість дозволить їй стати чудовим психологом у майбутньому і добре навчитися розбиратися в оточуючих. Красуня завжди займатиме перші місця у всіх змаганнях, хоч і не прагнутиме до них.

В особистому житті Олени все буде складатися дуже добре. Ще в юнацькі роки дівчина зустріне своє єдине кохання, з яким воліє провести залишок життя. У відносинах Леля спочатку показуватиме свою волелюбність, проте згодом сама відмовиться від цієї риси характеру, віддавши перевагу коханій людині. Щастя дівчині принесуть її діти, яких буде чимало і які радуватимуть батьків своїми здобутками.

Сподіваємося, тепер ви змогли зрозуміти, які імена найщасливіші. Само собою, у кожного з них є і негативні сторони, тому перш ніж назвати дитину так чи інакше, як слід ознайомтеся з тим, що дарує їй настільки потужний магічний друк. Іноді батьки називають дівчинку Євгенією, після чого сильно дивуються, чому вона весь час проводить за полотном з китицями та книгами, а не займається спортом, як їм хотілося б.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua