Походження імені Дія, значення та доля

Ім'я Дея досить рідкісне. Навіть сьогодні, коли інтерес до давніх імен досить великий, цим іменем не часто називають дівчаток. Набагато частіше можна почути його похідне — Медея, хоча історичне коріння імені Медея сягає Греції.

Є ще варіанти імені Дея – Дейа та Деяна. Так чи інакше, при проведенні фонетичного розбору можна побачити, що літера «я» складається з двох звуків – «й» і «а», тому ім'я Дейа є просто звуковим похідним від вихідного імені. Деяна є розширеною формою. Походження імені дівчинки Дія слов'янське і досить давнє, а тому слід докладно розібратися в його прихованому сенсі.

Ім'я зобов'язує

Почнемо зі значення імені Дея, тому що воно багато до чого зобов'язує.

Походження імені Дія, значення та доля

Є два значення – “божественна” і “працьовита”. Ймовірно, обидва відповідають істині з огляду на те, що походження імені Дея за одними джерелами — старослов'янське, а за іншими — латинське. Ймовірно, так вийшло через те, що різні мовні групи мали співзвучні імена, що з'явилися в один часовий проміжок.

Походження імені Дія, значення та доля

Не можна не помітити, що, незважаючи на різні витоки, ім'я Дея надає своїм господаркам цілком певних рис характеру, основною з яких є домінантність. Ця дівчинка вже з дитинства проявляє свою вдачу, встановлюючи свої правила там, де вважає за потрібне.

А подорослішавши, Дея продовжує йти життям, керуючись своїми принципами і відстоюючи їх там, де можна і де не можна. Її важко злякати чи змусити здатися. Ну а щодо перешкод і заборон, то вони для того й створені, щоб було цікавіше.

Що кажуть зірки?

Зірки підтверджують відомості про крутий характер Деї: її небесними покровителями є планети Марс та Сатурн. Енергії цих планет вважаються одними з найжорсткіших за своїми властивостями: Марс – це агресивна сила, яка руйнує все на своєму шляху; Сатурн – це витримка і безпристрасність, які дозволяють досягати довгострокових цілей. Саме Сатурн вважається символічним управителем знаку Терези, який відає законом. Якщо поєднати властивості Марса і Сатурна, то вийде жінка, яка вміє контролювати свою енергію та спрямовує її на досягнення високих цілей.

Планета Марс відповідає металу залізо. І якщо Дея іноді носитиме щось залізне, то її енергія буде невичерпною.

Походження імені Дія, значення та доля

Планеті Сатурн відповідає метал олово, тому для концентрації енергії дівчатам з таким ім'ям непогано було іноді зупинити свій вибір і на олов'яних прикрасах.

Походження імені Дія, значення та доля

Ім'я Дея підходить дівчаткам, що народилися під знаками Козерога та Скорпіона. Однак це справедливо щодо Скорпіона, який народився в нічний час, оскільки управителем знака в цьому випадку вважатиметься планета Марс.

Нумерологія та успіх

Нумерологія рекомендує Дее звернути увагу на числа 17, 12, 5, 8, 3: саме вони вважаються щасливими. Щодо початку важливих заходів чи реалізації планів, то для них чудово підійде вівторок. Саме цей день тижня керується планетою Марс.

Кольори, які зможуть найбільше виграшно підкреслити зовнішність Деї – це червоний і чорний. Червоний колір Марса, а чорний колір Сатурна.

Тепер поговоримо про планетарне число імені – це число 8. Містика цього числа починається з відомого всім символу нескінченності і надає своєму власнику право на свободу вибору. Тільки легковажні люди можуть вважати це право чудовим подарунком. Насправді це найбільша відповідальність, оскільки, зробивши вибір, особистість не може змінити перебіг подій. І лише пізніше, зустрівшись із наслідками свого рішення, людина усвідомлює, наскільки непосильною ношею є це право.

Однак, окрім цього, число вісім дарує своєму власнику та щасливий випадок. І якщо особистість має інтуїцію і може дізнатися про цей момент «тут і зараз» — тоді це справжній подарунок, який доля намірилася зробити вам. Отже, разом, вісімка покладає на Дею відповідальність ті можливості, які їй надає доля.

Найкращі друзі дівчат

О ні, у цьому випадку йдеться не про діамантів. Для жінки Деї найкращим камінням-талісманами будуть корали, слонова кістка, опал або раухтопаз (димчастий кварц).

Походження імені Дія, значення та доля

Корали знаходяться під заступництвом Сатурна, тому носити їх слід із одягом чорного, синього чи сірого кольорів. Вони гармонізують простір і надають своїй власниці м'якість та витонченість. Чи треба говорити, що ці прикраси — для романтичного настрою.

Походження імені Дія, значення та доля

Прикраси зі слонової кістки слід носити з одягом стриманих відтінків. І також слід пам'ятати, що постійно ці прикраси носити не слід: вони годяться для тих випадків, коли вам необхідно виявити силу та завзятість. Погодьтеся, що у домашньому колі це буде не дуже доречно.

Походження імені Дія, значення та доля

Раухтопаз вважається одним з містичних дорогоцінних каменів. Він підходить тим, хто вирішив пов'язати своє життя з паранормальними явищами, психологією і т. п. Здатність цього каменю посилювати концентрацію свого власника важко переоцінити: недаремно його покровителем вважається Сатурн.

Походження імені Дія, значення та доля

Опал має безліч різновидів і є дуже сильним талісманом, проте треба обережно вибирати колір цього каменю, тому що легковажний вибір сприятиме необдуманим вчинкам, які можуть закінчитися катастрофою. Підходить він найбільше Де-Скорпіону.

Звукові вібрації

Продовжимо розмову про значення імені Дея для дівчинки та проведемо його фонетичний аналіз.

Отже, ім'я складається із трьох букв. Одне є знаком для батьків: якщо ви хочете, щоб ваша дочка жила за принципом: «Бачу мету — не бачу перешкод», тоді дайте їй це ім'я. Дія якщо й чує слово «ні», то абсолютно не готова підкорятися йому, хіба що це на якийсь час збігається з її планами.

Перша буква імені – “Д”, вона означає особистість імпульсивну, але живу під девізом: “Якщо я неправа – попроси у мене вибачення”. Сором'язливість – це не про них. Вони різкі, імпульсивні, необачні і, м'яко кажучи, не люблять дотримуватися правил. Їхня невгамовна енергія приваблива для протилежної статі. І ще вони романтики, що часто є причиною розчарувань і драм. Але довго вони не готові страждати.

Друга літера – “Е” – говорить про суперечливість натури Деї. Її прагнення спілкування і зав'язування тісних контактів пояснюється обраним нею способом самовираження. А поглиблене розуміння суті речей свідчить про наявну власну картину світу, у якій бачить і певну роль. Тому Дія ніби перебуває на гойдалці: від зануреності у свій світ — до широких комунікацій.

Третя літера – “Я” – символізує відносини Деї з самою собою і до самої себе. І їй не має значення, що думають про неї інші, хоча це береться до уваги. За великим рахунком, їй важливо, чи зможе вона поважати себе, поступивши відповідно до очікувань оточуючих, чи краще керуватися власною системою цінностей, навіть якщо це вносить розлад у відносини з соціумом.

Отже, немає сумнівів у тому, що ім'я Дея означає для своєї господині життєву історію, сповнену непередбачуваних поворотів долі, протистоянь, вдалих збігів обставин і дорогу тільки вперед, до вершин, які видно тільки їй.

Перше враження

Як же зазвичай виглядає Дія? Скажімо прямо: стриманість та консервативний стиль у одязі — не її шлях. Швидше, навпаки, все нетривіальне і шокуюче Дія намагатиметься приміряти, а також перевірити на своєму найближчому і не дуже оточенні те враження, яке вона справляє своїм «новаторським стилем». Однак це характерно для дівчини. Коли Дея переступає рубіж 30 років, то її смаки можуть зазнати змін: дається взнаки вплив Сатурна, який особливо явно помітний після 29-30 років. Ось тоді з'являться класичні туфлі-човники, маленька чорна сукня та прикраси, що підкреслюють елегантність зачіски.

Романтика та амбіції

Дія не схильна до дурних ніжностей: обравши партнера і одружившись, вона буде йому вірна, але без «рожевих дурниць». Це може збентежити чоловіка, який розраховує на прояв ніжних почуттів. Але у Деї стільки планів і далекосяжних проектів. Та й навіщо: все ж таки і так ясно, так що до чого все ускладнювати?

Однак завдання Деї в даному випадку зрозуміти, що її народження в жіночому тілі передбачає прояв жіночих якостей, навіть якщо ім'ям управляють планети, які нічого спільного з жіночністю не мають.

Це ще одна вершина, яку Дія підкорить.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua