22 липня іменини у Кирила та Марії

У цій статті поговоримо про те, які імена краще дати хлопчику чи дівчинці, які народилися в середині літа. Точніше йтиметься про тих, у кого іменини 22 липня. Із жіночих імен ми вирішили виділити Марію. Воно вважається дуже сильним. Якщо брати імена для хлопчиків, то одним із найкращих варіантів буде Кирило. Це тим, що 22 липня день ангела цього священномученика. Ознайомтеся з параметрами цих імен, щоб зробити правильний вибір.

Марія Магдалина

22 липня жіночі іменини Марії — це день, коли православні люди вшановують пам'ять Магдалини. Багато батьків називають дочок, народжених цього дня, на честь цієї жінки і вважають це особливою честю.

22 липня іменини у Кирила та Марії

У християнстві вона отримала звання рівноапостольної святої. Жінка була сучасниккою та послідовницею Христа. У Євангелії сказано про те, що Марія йшла за Ісусом як вірний друг і послідовник його вчення. Свята була свідком смерті (розп'яття) Сина Божого та його наступного воскресіння після смерті.

Народилася Магдалина у Галілеї. У юному віці її мучили біси. Христос позбавив її одержимості, і вона стала його вірним товаришем. Після чудового зцілення жінка покинула свій рідний дах і пішла за ним. Разом з нею за Ісусом пішли й інші зцілені пані. Усі вони зворушливо дбали і щиро любили Сина Божого.

Вона пережила часи, коли віра найближчих людей Ісуса, його учнів, вагалася. Коли їх мучили сумніви. Ні на мить її віра не зникла. Вона стійко підтримувала його. Потім, стоячи біля Хреста на Голгофі, вона розділила з ним муки і намагалася, як могла, полегшити його долю.

Рівноапостольна свята

До місця поховання тіло Христа також супроводжувала Магдалина. Вона також перша побачила Ісуса після воскресіння. Із всепоглинаючою радістю вона повідомила про це апостолів. Саме з цього моменту вона стала одним із них і зайнялася служінням. Проповідувала вона разом із Дівою Марією. Жінки разом вирушили до Івана Богослова, щоб вивчати слово Боже та нести віру в народ.

Марія померла в Малій Азії, в Ефесі, від невиліковної недуги. Святі мощі рівноапостольної святої дбайливо зберігаються християнами у храмах у всьому світі.

Характеристика імені Марія

Якщо ви спираючись на те, що 22 липня іменини у Марії хочете так назвати свою дочку, то маєте знати значення цього імені. З давньоєврейської вона перекладається як «пані». Також його інтерпретують як “уперта” та “бажана”. Друге значення – “надія”.

22 липня іменини у Кирила та Марії

Основні риси характеру особи з ім'ям Марія:

 • надійність;
 • доброта;
 • працьовитість;
 • порядність;
 • гуманність;
 • активність.

У дівчинки з дитинства спостерігатиметься любов і ніжність до оточуючих. Це маленька особа просто виткана з ласки. Світла, позитивна дитина тягтиметься до людей із широко відкритим серцем.

З віком стане зрозуміло, що вона досить впевнено стоїть на ногах та має внутрішній стрижень. У Марії дуже розвинене почуття емпатії. Вона вміє співпереживати та допомагати людям.

22 липня іменини у Кирила та Марії

Жінка, яка має іменини 22 липня, гостро сприймає критику. Їй характерна така риса як уразливість. Рідним потрібно бути обережнішим, пред'являючи претензії та роблячи зауваження. Марія все врахує і навіть намагатиметься виправитися, але може надовго замкнутися в собі. Маші схильні звинувачувати себе та займатися самобичуванням. Деякі з цих жінок можуть виявляти свою незгоду бурхливо, але при цьому завжди аргументуючи свою точку зору.

Маша дуже товариська, проте коло її друзів обмежене. Все це від того, що вона домашня та тиха людина. Вона всі свої сили спрямовуватиме на сім'ю та будинок. Не любить місць, де збирається багато людей. Якщо буде вибір піти на дискотеку або попити чай у родинному колі, то вибере друге.

Марія у професійній діяльності

Професії, які підходять дівчатам, з іменинами 22 липня:

 • педагог;
 • лікар;
 • філолог;
 • психолог.

Швидше за все Маша відбудеться як професіонал. Жінки із цим ім'ям дуже часто обіймають керівні посади. Все тому, що вона все робить на совість. Особи з ім'ям Маша помічає начальство, і їхня кар'єра швидко йде в гору.

Але це зовсім не означає, що ці жінки кар'єристки. Маші вдається тримати баланс між сім'єю та роботою, не завдаючи шкоди ні тому, ні іншому. І все-таки якщо постане гостре питання: сім'я чи кар'єра, більшість цих жінок оберуть перше.

Чоловічі іменини 22 липня – день священномученика Кирила

Якщо ви думаєте, як назвати хлопчика, який народився 22 липня, орієнтуючись на православний календар, то маєте знати, що це день священномученика Кирила. Далі поговоримо про значення цього милозвучного імені.

22 липня іменини у Кирила та Марії

З давньогрецької вона перекладається як «володар», «пан». Основні риси, які подарує дитині це ім'я:

 • оптимізм;
 • інтелектуальні здібності;
 • інтуїція;
 • життєрадісність;
 • доброта;
 • працьовитість;
 • самопожертву.

Якщо брати негативні риси, які є у більшості Кирилів, слід виділити:

 • зазнайство;
 • зайву самовпевненість;
 • егоїзм;
 • максималізм;
 • легковажність;
 • самолюбування.

Варто відзначити якусь злопам'ятність та цинічність, властиву таким людям. Будьте обережні з критикою на його адресу. Він може пригадати її вам у найнесподіваніший момент. Саме тоді, коли його кривдник беззахисний і потребує підтримки та розуміння.

22 липня іменини у Кирила та Марії

Більшість чоловіків, у яких іменини 22 липня, люблять компліменти та похвалу. Від них вони “розквітають” і прагнуть зробити ще більше та краще.

Також у Кирила яскраво виражений максималізм. Його девіз – «усі чи нічого». Ця характеристика може бути як позитивною, і негативною. Бо якщо Кирило не виходить зробити справу ідеально, то він може кинути його на півдорозі. Батькам підростаючої дитини з таким ім'ям потрібно звернути на це увагу. І м'яко пропонувати йому закінчити розпочате. Це має відбуватися без тиску, який він не переносить. Змусити його можна пестощами та вмовляннями, а також аргументами, чому саме справу потрібно завершити.

Сімейне життя Кирила

Дружину він вибиратиме за зовнішніми параметрами, а потім уже орієнтуватиметься на душевні якості. Для нього важливо, щоб дама серця вражала своєю красою наповал не лише його, а й оточуючих. Також для нього має значення амбітність та хороша освіта обраниці. Він всіляко підштовхуватиме її до просування кар'єрними сходами.

Висновок

Як ви могли самі помітити, люди, які святкують іменини 22 липня, мають спільні риси. Це доброта, якась жертовність, працьовитість і уразливість. Перш ніж вибрати ім'я для свого малюка, добре подумайте, адже воно позначиться на його характері та долі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua