Вадим: таємниця імені, походження, значення, сумісність, характер та доля

Багато людей цікавляться, що означає ім'я Вадима для хлопчика. Ім'я бере коріння у старослов'ян. Означає в перекладі “сперечатися” або “приручати”.

 • Вадя;
 • Діма;
 • Вадимка.

Вадим: таємниця імені, походження, значення, сумісність, характер та доля

Вадим: таємниця імені та його походження

На сьогоднішній день існує кілька версій походження. Порівняно з минулим (приблизно 50 років тому), нині ім'я Вадим зустрічається не так часто.

За старослов'янською версією освіти імені Вадим – це “вадити”, тобто “манити і залучати”. Таку версію можна трактувати двома образами: “звучий” і “який має привабливість”.

За іншою версією того, що з грецької означає ім'я Вадим – це “сперечатися”. Також трактування може бути таким: “сіяти смуту”.

Називаючи хлопчика Вадимом, батьки пророкують йому певні якості у майбутньому:

 • надійність;
 • чоловічу силу;
 • впевненість у собі, а й у оточуючих, й у справах.

Вадим: таємниця імені, походження, значення, сумісність, характер та доля

Характер носіїв імені

Ім'я Вадим для чоловіка означає, що протягом практично всього життя, починаючи з дитинства, носій буде дуже активним, життєрадісним. Його ніколи не можна побачити за ледарством.

З віком характер стає трохи спокійнішим. Це з здатністю стримування емоцій. У деяких ситуаціях може бути дуже запальним і імпульсивним, при цьому швидко остигаючи і заспокоюючись.

Характер особистості носія імені Вадим можна охарактеризувати двома словами – легкий та неконфліктний. Тому у хлопця з ім'ям Вадима доля складається вдало, він не зберігає тривалих образ, не є злопам'ятним. Йому нічого не варто просто налагодити будь-які стосунки в колективі, в сім'ї та в дружньому колі. Дуже приємний у розмовах, доброзичливий.

Вадим: таємниця імені, походження, значення, сумісність, характер та доля

Яскраві риси характеру

Ім'я Вадим з грецької означає, що людина прямолінійна. Він не приховуватиме і приховуватиме правду, а висловить її прямо в обличчя так, як є насправді. Робить це Вадим не з якихось поганих спонукань, просто він живе за таким принципом. Набагато легше бути правдивим, ніж вигадувати щось постійно та брехати.

Серед основних рис характеру можна назвати:

 • Вадим завжди доводить будь-яку розпочату справу до кінця, як справжній чоловік.
 • Таємниця імені Вадима полягає в тому, що в нього завжди горять очі на справу; його енергії вистачить, щоб стати лідером для однодумців, хоча він не завжди хоче і прагне цього.
 • Віддача на роботі чи будь-якому занятті, зазвичай, максимальна; єдине правильне рішення – зробити все на максимально якісному та високому рівні.
 • Ніколи Вадим не піде на невиправданий та необдуманий ризик, його вчинки завжди ретельно продумані.
 • Він завжди може добитися від будь-якої людини всього, чого захоче. У нього добре розвинений досвід переконання. А склад розуму дозволяє побудувати діалог так, що всі думки будуть донесені логічно та послідовно. Виявляє емоції не завжди, лише за потребою.
 • Найчастіше, яка доля у людини на ім'я Вадим, можна сказати по оточуючих її людей та атмосфері в сім'ї та колективі. Його особливістю є здатність бачити всіх людей наскрізь, а також їхню щирість.
 • Завдяки навичці, яка допомагає розумітися на людях, Вадим легко може маніпулювати оточуючими, домагаючись особистої вигоди.
 • Для друзів та близьких він щирий, відкритий та турботливий. Він живе за принципом, що близьким та друзям не можна брехати та лукавити.
 • Ніколи не залишить батьків, завжди допомагає їм, підтримує близькі та теплі стосунки.

Вадим: таємниця імені, походження, значення, сумісність, характер та доля

Чого чекати на Вадима від життя?

Відмінність хлопчика та чоловіка з ім'ям Вадим колосальне. Навчання для нього дуже важливе, тому ставиться до нього серйозно, приділяє багато часу вивченню предметів, що належать до вузької спеціальності. У момент становлення особистості часто приміряє він різні професії. Епітети: розумний, енергійний, діяльний – ось що означає ім'я Вадим. Значення імені має велику роль у тому, як складеться подальше його життя. Головне завдання – не закінчити виш з відмінним дипломом, а отримати всі необхідні навички для влаштування на роботу, яка приноситиме не лише задоволення, а й добрий дохід. Як правило, під час навчання може влаштуватися на стажування в різні компанії, набуваючи цим реального досвіду роботи.

Вадим: таємниця імені, походження, значення, сумісність, характер та доля

Кар'єра та робота Вадима

Вадим не має жодних проблем при виборі спеціальності. Ідеальним місцем роботи є те, що потребує наявності аналітичного складу розуму, розвиненої логіки, а також здатності швидкого прийняття рішень в умовах багатозадачності. Найбільш підходящі професії можуть бути такими:

 • Проектувальник.
 • Інженер-конструктор.
 • Фахівець із програмування або системного адміністрування.
 • Банкір.
 • Бухгалтер чи фінансист.

Таємниця імені Вадим полягає в тому, що чоловік з цим ім'ям повністю віддається своїй роботі на всі 100%, швидко рухаючись кар'єрними сходами. Чітко може проаналізувати та оцінити ситуацію, а потім ухвалити правильне рішення для виходу з неї. Завжди може взяти відповідальність на себе у будь-яких ситуаціях.

Якщо робота пов'язана з керівництвом та шефством над іншими людьми, то виконується вона завжди якісно та добре. Завдяки лідерським якостям Вадим здатний повести за собою команду до нових успіхів та вершин. Найголовніша умова, яка є ключовою для досягнення мети – високі вимоги не лише до себе, а й до всієї команди однодумців.

Не терпить лінощів, обману та дурості у своїх співробітників, тому іноді від Вадима можна почути емоційні промови, що переходять у крик.

Вадим: таємниця імені, походження, значення, сумісність, характер та доля

Кохання та родина Вадима

Таємниця сумісності імені Вадим зі своєю обраницею полягає в тому, що натура носія даного імені – пристрасна та захоплююча. Тому його друга половинка має розуміти та приймати будь-яке захоплення чоловіка. Серед захоплень можуть бути:

 • азартні ігри;
 • карточні ігри;
 • ризик та авантюри.

Може зайти в захоплення дуже далеко, він не знає меж, які переходити дуже небезпечно і не потрібно. Якщо Вадим відчуває адреналін та гострі емоції разом із дівчиною, то він зробить усе, щоб утримати та зберегти міцність стосунків для створення сім'ї. Таємниця імені Вадим у тому, що чоловік бере від життя все, насолоджуючись кожною її миттю. Як же поводиться з представницями протилежної статі Вадим?

 • З дівчатами він дуже пристрасний, але й непостійний. З одного боку швидко закохується, але з іншого ж швидко остигає до відносин, швидко знаходячи нові. Трапляються також пориви бажання швидкого весілля.
 • Може пошкодувати з часом зроблену пропозицію про створення сім'ї, будучи під впливом любовного імпульсу.
 • Для міцного шлюбу Вадиму підійде дівчина, яку він дійсно любить, не створюючи в уяві ідеальне кохання.
 • У вдалому шлюбі чоловік Вадим стає ідеальним чоловіком, а дружина для нього – і друг, і коханка, і друге “я”.
 • Дружина для нього – єдина жінка, яка цікавить його. Всі інші знайомства є недовгими та несерйозними. Адже дурити свою другу половинку вважає тим, що перебуває за межею його гідності.
 • У сім'ї головним є Вадим, інакше ніяк. Також він є здобувачем та годувальником. Це настільки очевидно, що навіть не виникає й думки про інше. Всю відповідальність за сім'ю бере на себе.
 • Дружина, навіть якщо є розумною та самостійною у плані фінансів – для нього лише господиня та хранителька домашнього вогнища. Головність її навіть не обговорюється.

Власним дітям починає приділяти увагу у більшій кількості, коли вони підростають. До зовсім маленьких, немовлят у нього немає схильності. Цікавиться у підлітків про їхнє життя та захоплення, а також про бажання, може подати хороші життєві уроки або дати пораду. Для сина стає суворим батьком, а для доньки – виконавцем її бажань.

Вадим: таємниця імені, походження, значення, сумісність, характер та доля

Якою буде дитина, якщо назвати Вадимом

Ім'я Вадим для хлопчика означає, що він дуже товариський і життєрадісний. До моменту вступу до школи він стає спокійнішим і врівноваженим, але тихим і старанним назвати його складно. Він дуже рідко вступає в бійку з однолітками, не задирає інших, але зайва активність псує все навчання: вчителі регулярно акцентують увагу батьків на поведінці, а також поганої успішності. Великих успіхів досягає в тих предметах, які найбільше подобаються або в тих, які зацікавили завдяки вчителю.

Риси дитячого характеру

 • Жвавість – на вулиці Вадим ніколи не йде просто так поряд із мамою. Він завжди бігає, вивчає навколишній світ, звертає увагу інших хлопчиків та дівчаток на себе.
 • Також, як і на вулиці, Вадим вдома поводиться дуже активно, займаючись чимось дуже цікавим для нього.
 • Батьки змушені постійно доглядати сина через його гіперактивність.
 • Вадиму чуже слово “обережність”, він може стрімко вибігти або виїхати велосипедом на дорогу, може спіткнутися, побігши до друзів, може лазити високими парканами.
 • Хорошою рисою є швидке знаходження та заклад знайомств та компанії друзів.
 • У будь-якому місці, яке відвідує хлопчик, він має друзів: і в парку, і у дворі, і в садочку, і на інших розважальних майданчиках. Навіть якщо короткі знайомства, то все одно це позбавляє батьків від постійних докучань і пильної стеження за дитиною.

Через те, що всю юність і молодість постійно знайомиться з новими людьми, заводить хороших приятелів, до певного віку Вадим має 2-3 найкращі друзі, з якими йому цікаво спілкуватися і весело проводити час. Найчастіше друзі хлопця схожі на характер: такі ж товариські, активні та життєрадісні.

Значення імені з медичної точки зору

Після досягнення 15-16 років Вадим може набути зайвої ваги, від якої можуть розвинутися хвороби серця або судин. Також небезпечно різке схуднення, спричинене розладом нервової системи, що сягає навіть паралічу.

У дитинстві дитина відрізняється міцністю, силою та відмінним здоров'ям. З віком характер стає м'якшим і навіть трохи ніжним. Його можна змусити виконати якесь прохання чи завдання за допомогою єдиного поцілунку чи обіймів.

Захоплення Вадима

У юності хлопець відрізняється швидкістю прийняття рішень, скритністю та водночас емоційністю. Одним із найулюбленіших захоплень Вадима є приготування смачних страв. Наступним важливим за значущістю захопленням йде їзда на автомобілі, що властиво для ризикової та наростаючої натури.

Ім'я Вадим в історії

Отже, ім'я Вадима. Характер, доля історія:

 • За стародавніми джерелами, Вадим – ватажок повсталих людей проти Рюрика в Новгороді. Вони були незадоволені єдиновладдям чужого імператора та його родичами, єдиноземцями. Під проводом Вадима сталося повстання на захист вільності, яка була втрачена.
 • “Вадим” – назва одного із незакінчених творів Лермонтова. Воно було присвячене бунту Пугачова. Вадим – це горбань, який видає сім'ю дворянина людям Пугачова, оскільки той убив батька. Але інше лихо: сестра Вадима, яка дуже сильно любить дворянина, втікає з ним від Вадима, який прагне помсти.
 • Літописи говорять, що на князя Рюрика, що прийшов на Русь, жителі Новгорода, незадоволені тим, що він встановив самовладдя, справили заколот, на чолі якого став Вадим Хоробрий. Вождь був убитий князем. Сюжет неодноразово брався основою творів багатьох знаменитих письменників.
 • Вадим Абдрашитов (нар. 1945) – кінорежисер в Україні та Радянському Союзі, був обраний народним артистом.
 • Делоне (1947-1983) – російський поет, письменник, дисидент, вчитель, відомий у СРСР своїми працями.
 • Синявський (1906-1972) – радянський журналіст, радіокоментатор, основоположник радянської школи спортивного радіорепортажу.
 • Тонков (1932-2001) – радянський та російський актор театру, а також кіно. Виступав на естраді, брав участь в естрадному дуеті Вероніки Маврикіївни та Авдотьї Микитівної. Є онуком архітектора Шехтеля.
 • Андрєєв (нар. 1958) – радянський та російський актор театру та кіно.
 • Самойлов (нар. 1964) – вокаліст, гітарист, музикант, композитор, поет, звукорежисер, аранжувальник, продюсер відомого гурту «Агата Крісті».
 • Євсєєв (нар. 1976) – футболіст російського походження, захисник національної збірної. Брав участь у чемпіонаті Європи у 2004 році. З грудня 2011 року обіймає посаду віце-президента футбольного агентства, яке представляє інтереси великої кількості російських футболістів.
 • Захарченко (1929-2007) – радянський та російський актор, заслужений артист України.
 • Дербенєв (нар. 1934) – режисер радянських та російських фільмів, кінооператор, творець сценаріїв, а також діяч мистецтв МРСР (1962), Народний артист РФ (1994), який працював на студії «Молдова-фільм» та на «Мосфільмі».
 • Казаченко (нар. 1963) – артист вітчизняної естради, виконавець пісень, а також заслужений артист Російської Федерації.
 • Перельман (нар. 1963) – кінорежисер українського походження, який працював у США.
 • Пальмов (нар. 1962) – заслужений піаніст РФ.
 • Набоков (нар. 1964) артист України та України, заслужений клоун, учасник тріо комічного шоу «Магазин Фу», «Маски-шоу». Найбільша його роль – Морячок в Селі Дурнів.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua