Ім'я Андрій: значення імені та доля, історія, характер. Відомі люди з ім'ям Андрій

Кожній людині при народженні дається ім'я, це його особиста назва. Людям було б важко спілкуватися між собою, якби кожен не мав свого відмінного імені. Імена не тільки звучать по-різному, вони ще й несуть різний зміст. Кожній людині з певним ім'ям властивий індивідуальний набір якостей. Давайте розглянемо ім'я Андрій, його значення та долю чоловіка, якого так назвали. Який у нього характер, які здібності, які слабкі та сильні сторони?

Ім'я Андрій. Значення імені та доля

Вчені стверджують, що ім'я Андрій перекладається як “людина” чи “чоловік”. Також вони кажуть, ніби ім'я звучить схоже на англійське слово “man”. Ім'я прийшло від греків, воно звучить як “андрос”, означає “мужній” та “хоробрий”. З цим ім'ям асоціюють мужність, харизму, почуття гумору, активність, радість та доброту.

Історія імені Андрій бере свій початок із часів Еллади. На той час ім'я було дуже популярним. Андріями називали дітей, які народжувалися у інтелігентних сім'ях. Вважалося, що вони будуть добрими та слухняні сини. Також вважається, що всі Андрії вірні друзі, зразкові учні, добрі сім'янини та працьовиті працівники. Також з цим ім'ям спадає на думку спогад про Андрія Первозванного, який залишив великий слід в історії людства.

Історія та походження імені Андрій. Значення імені та доля

Як вже було сказано, таємниця імені Андрій починає свою історію у Стародавній Греції. На територію Русі воно прийшло з Візантії після ухвалення державою християнства. На сьогоднішній день це одне із найпопулярніших імен серед мешканців колишнього Радянського Союзу. Найвідомішим і найшанованішим носієм цього імені був апостол Андрій Первозванний. Ісус першим покликав його до себе в учні, від цього і зветься він “первозваним”.

Ім'я Андрій: значення імені та доля, історія, характер. Відомі люди з ім'ям Андрій

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві хлопчики з ім'ям Андрій досить тихі, хоч і рухливі. Вони постійно шукають чим себе зайняти, не можуть всидіти без будь-якої справи. Значення імені Андрій з дитинства впливає на хлопця. Андрій не вимагає до себе особливої уваги, може грати на самоті годинами, йому головне бути чимось зайнятим.

Звісно, Андрій може закапризувати чи влаштувати істерику. Але зазвичай це відбувається лише від нудьги, потрібно дати йому якесь доручення і швидко заспокоїться. В основному хлопчики, яких назвали Андрієм, відрізняються безконфліктністю, терплячістю, впевненістю в собі, незалежністю та посидючістю. Андрії ніколи не шукають загального захоплення, вони чудово можуть довгий час перебувати на самоті і при цьому їм не буде нудно. Незначні відхилення характеристики імені Андрій можуть бути пов'язані тільки зі знаком зодіаку. Залежно від нього можуть трохи відрізнятись риси характеру і це потрібно обов'язково враховувати.

Характеристика імені Андрія. Підлітковий вік

Зазвичай підліток Андрій не завдає особливого клопоту своїм батькам. Він добре вчиться, завжди робить домашнє завдання, з однолітками він доброзичливий, а з учителями не конфліктує. Може навіть здатися, що він ідеальний хлопчик. Але незважаючи на всі позитивні сторони характеру, з ним не завжди можна порозумітися. Деякі однокласники можуть вважати його занудою і не захочуть спілкуватися з ним.

Багато залежить від того, як хлопчика виховують. Батькам варто звернути увагу на замкнутість Андрія та його не впевненість у собі. Потрібно розвивати в ньому силу духу та вміння спілкуватися. В іншому випадку у нього виникатимуть постійні проблеми, спочатку у школі, потім на роботі та в сім'ї.

Ім'я Андрій: значення імені та доля, історія, характер. Відомі люди з ім'ям Андрій

Дорослий чоловік

Плюси та мінуси імені Андрій відмінно виявляються у зрілому віці. Вважається, що такі чоловіки дуже загадкові особистості, швидше за все, через свою замкнутість. Дорослі Андрії мають такі якості характеру як волелюбність, незалежність, відповідальність і працьовитість. Залежно від знака зодіаку, вони переважає та чи інша риса характеру більшою чи меншою мірою. Андрії дуже закохані чоловіки, хоча вони й намагаються це приховати за маскою холодності та скромності.

Ім'я Андрій: значення імені та доля, історія, характер. Відомі люди з ім'ям Андрій

Ім'я Андрій, значення та доля у відносинах з жінками

Загалом відносини між Андрієм та жінками складаються не дуже гладко. Звичайно, є винятки, адже не все в житті залежить лише від імені, важливу роль відіграє виховання та знак зодіаку.

Більшість Андрєєв, на жаль, справжні бабці. Вони закохуються щоразу вірячи, що їхня нова кохана – це їхня доля на все життя. Але після зовсім недовгого часу їм набридає навіть найцікавіша і таємнича дівчина.

Андрій завжди обирає дівчину, судячи з її краси, вона для нього як прекрасна прикраса. Інтелект та розум його цікавлять в останню чергу. Його обраниця має стежити за собою, нею мають усі захоплюватися, тоді Андрій буде задоволений вибором. Природно, що і з цього правила є винятки, адже не можуть всі чоловіки Андрії бути повністю однаковими.

Ім'я Андрій: значення імені та доля, історія, характер. Відомі люди з ім'ям Андрій

Опис імені

Андрій поєднує в собі деякі риси характеру, що не поєднуються. Такі, як марнотратство і тверезий розрахунок, запальність і замкнутість, веселість та спокій. Але щоб опис імені був більш повним, треба враховувати, в яку пору року Андрій народжений:

 • Андрій, народжений узимку. Зимові Андрії дуже творчі натури. Їм підійдуть такі професії: актор, співак, режисер, художник чи поет. У них м'який характер, вони тонко відчувають справедливість і не переносять людської байдужості. Вони впевнено відстоюють свої переконання, тому в них буває багато ворогів. З дівчатами вони справжні романтики та джентльмени, у них від природи є чоловічий шарм та харизма.
 • Андрій, народжений навесні. Відмінна риса характеру у весняного Андрія – легковажність. Він часто надто безтурботно ставиться до життя. Зате у нього багато друзів, адже він не байдужий до чужих проблем і бід, а ще він щедрий і великодушний. У коханні весняний Андрій прагне нових пригод, йому важко розсудитись і взяти відповідальність за свою сім'ю.
 • Андрій, народжений улітку. Літній Андрій відрізняється чудовим почуттям гумору. У будь-якій компанії він стає загальним центром уваги. Завдяки своєму життєлюбству та легкому характеру він користується особливою популярністю серед представниць слабкої статі.
 • Андрій, народжений восени. Він відрізняється своїм раціональним способом мислення. У літнього Андрія є свій особистий розроблений план життя і він слідує йому, чітко його дотримуючись. Йому цікаві точні науки, може стати успішним підприємцем. Дружину він вибирає собі довго, постійно змінюючи партнерок. Зазвичай, такий чоловік має за плечима кілька шлюбів. Ім'я Андрій: значення імені та доля, історія, характер. Відомі люди з ім'ям Андрій

Камінь

У Андрія два камені-талісмани – це бурштин та аметист.

Бурштин. Цей камінь підходить творчим людям, він здатний дарувати натхнення та віру у свої сили. Його рекомендують носити людям, яким потрібно зміцнити внутрішній дух та покращити фізичний стан. Для Андрія слід виготовити амулет із бурштину, він приноситиме йому удачу та щастя. Бурштин червоного кольору захищатиме від злих духів та пристріту.

Аметист. Цей камінь допоможе підвищити всі духовні риси Андрія. Він дарує спокій, світ, відганяє злих духів і проганяє погані думки з голови. Аметист заспокоює нервову систему та перешкоджає негативному впливу з боку. Аметист можна обрамляти лише у срібло. Також вважається, що його не можна носити Рибам, Козерогам та Левам.

Колір та число

Ім'я Андрій відповідає жовтий, бузковий і коричневий кольори. Щасливе число – двійка. Цьому числу характерні гармонія, дружелюбність, дипломатичність і велелюбність. Двійка дарує Андрію рівновагу, він завжди може знайти вихід із будь-якої ситуації і здатний знайти компроміс із будь-ким.

Планета та стихія імені Андрій

Покровителями чоловіків з ім'ям Андрій є планети Уран та Сонце. Уран дарує Андрію розум і розважливість, завдяки цій планеті багато володарів цього імені стають вченими та великими мислителями. А Сонце несе із собою життєву енергію, впевненість у собі, незалежність та унікальність.

Стихія імені Андрій – це Вогонь. Люди, які ставляться до цієї стихії переважно імпульсивні і запальні, вони часто роблять необдумані вчинки. Завдяки стихії Вогню, Андрії люблять ризикувати всім, що мають. Їм слід навчитися контролювати свої пориви, інакше вони можуть втратити все, що мають.

Тварина та рослина імені Андрій

Тварина-символ імені Андрій – це очеретяний кіт. Він уособлює силу духу, хоробрість, мужність, хитрість, спритність та мудрість. Це дуже дорогий кіт, тому вважається, що він символізує владу та багатство.

Рослинами, які захищають і захищають Андрія, є анемон і ялиця. Анемон – це квітка самотності. Також він символізує страждання та смуток. Згідно з легендами, пляма червоного кольору, що знаходиться на квітці, символізує кров самого Ісуса, а потрійний лист анемони вважається символом Святої Трійці. Ялиця уособлює гордість, наполегливість і терпіння.

Ім'я Андрій різними мовами:

 • По-болгарськи – Андрій, Андро та Андрешко;
 • по-угорськи – András;
 • іспанською – Andrés;
 • по-італійськи – Andrea;
 • англійською – Andrew, скорочене ім'я Андрія – Drew;
 • німецькою – Andreas або Andie;
 • по-польськи – Andrzej;
 • французькою – André;
 • українською – Андрій;
 • по-чеськи – Ondrej;
 • китайською – 安德烈;
 • японською – Andrey.

Знак зодіаку

Найкраще називати хлопчиків Андрієм, якщо вони народилися під знаками зодіаку Рак чи Стрілець. Якщо Андрій народився під знаком Рака, він буде спокійним та врівноваженим, працьовитим співробітником та гарним сім'янином. Андрія, який народився під знаком Стрільця, відрізнятиме чудове почуття гумору та живий розум. Він завжди цікавиться всім новим, часто працює в інноваційних сферах, а може вибрати ризиковану професію. Як і всі стрільці, ці чоловіки велелюбні і дуже дорожать своєю свободою.

Метал

Сприятливим металом для носія імені Андрій вважається срібло. Воно відганяє злі сили та оберігає від магічних ударів. Срібло символізує надію, чистоту, мудрість, цнотливість та красномовство. Воно здатне вберегти від різних інфекційних захворювань, тому що має високий ступінь бактерицидності.

Таємниця імені Андрій

Основне значення імені – це мужність. Андрії дуже тонко відчувають справедливість і готові битися за правду навіть ціною власного життя. Андрій завжди захищатиме слабких, чи то люди, чи тварини. Незважаючи на легкість характеру, він все ж таки не змовчить. Він завжди щиро скаже, що думає, навіть якщо це не сподобається оточуючим.

Здоров'я чоловіків з ім'ям Андрій

Оскільки Андрій багато часу приділяє фізичному розвитку, проблем із здоров'ям він практично не має. Якщо він колись і хворіє, то переважно застуда. Однак із віком Андрій стає більш чуттєвою натурою, що призводить до численних стресів. А стрес, як відомо, є причиною безлічі захворювань. Близькі люди повинні постійно підживлювати його віру, тоді ризик виникнення хвороб дуже знизиться.

Любов

Андрій – особистість не постійна. Ця властивість характеру також поширюється з його любовні відносини. Він довго перебирає дівчат, може порвати будь-які стосунки, якщо щось засмутить чи розчарує. Сам Андрій пояснює таку непостійність тим, що шукає для себе найкращу партнерку. Через таку поведінку багато дівчат залишаються скривдженими на чоловіків на ім'я Андрій.

Чоловіки, названі цим ім'ям, вкрай вибіркові у виборі супутниці життя. У їхньому уявленні ідеальна жінка має бути красивою, розумною, ефектною, емоційною та турботливою. Внутрішнім світом своєї обраниці Андрій мало цікавиться, йому головне, щоб вона захоплювалася ним і створювала затишок і комфорт у їхньому будинку.

Подружжя

Собі за дружину Андрій завжди обирає красуню. Йому подобається, коли його друзі захоплюються його обраницею. Однак, потрібно уточнити, що він одружується тільки з любові, він завжди щирий у своїх почуттях. Але якщо його дружина раптом перестане дотягувати до планки, яку встановив для неї Андрій, він знайде собі жінку на боці. Він не любить скандалів, розлучення для нього як страшний сон, тому такий чоловік усіляко приховуватиме свої стосунки на стороні, далі граючи роль зразкового сім'янина.

Андрій навряд чи буде господарським чоловіком. Вся турбота про будинок неодмінно ляже на плечі його дружини. Але Андрій все одно вважатиме себе главою сім'ї, бо він уміє заробляти гроші. Матеріальне зміст він завжди перебирає, йому не сподобається, якщо його жінка захоче розділити з ним цю нішу. Андрію подобаються домашні жінки, які здатні подбати про будинок, а головне про тих, хто у ньому живе. Оскільки Андрії великі егоїсти, вони дуже ревниві чоловіки. Вони ревнують дружину всім, навіть власним дітям.

Ім'я Андрій: значення імені та доля, історія, характер. Відомі люди з ім'ям Андрій

Кар'єра

Андрій завжди користується повагою співробітників та начальства, оскільки він відповідальний, працьовитий та виконавчий. Він вміє знаходити мову з усіма оточуючими, йому легко ладнати і з начальством, і з підлеглими.

Найкращою сферою для Андрія буде творча професія. Він любить бути в центрі уваги, крім того, він обдарований акторськими здібностями. З Андріїв виходять чудові актори, художники, співаки та режисери. Також для них підійде професія рятувальника, пожежника та лікаря, бо вони дуже чуйні та добродушні.

Ще з Андрія вийде успішний бізнесмен, він уміє рахувати гроші і має раціональне мислення. Андрій не ризикуватиме, він краще буде повільно, але без ризику досягати успіхів у бізнесі.

Розшифровка імені Андрій

Чоловічі імена із шести літер означають сильну, харизматичну особистість. Такі чоловіки завжди виглядають красиво та доглянуто. Що означає кожна буква на ім'я Андрій:

 1. А. Перша буква практично будь-якого алфавіту світу, вона вказує на лідерські здібності.
 2. Н. Ця літера відповідає за критичне ставлення до оточуючих. Також літера Н вказує на працьовитість та старанність у роботі.
 3. Д. Ця літера на ім'я говорить про романтичність. Власники літери Д на ім'я незакомплексовані і привабливі.
 4. Р. Літера Р вказує на здатність до ремесел. Власники цієї літери на ім'я посидючі та терплячі, вони можуть робити довгу монотонну роботу.
 5. Є. Чоловіки, у яких присутня ця літера в імені, зовні відкриті та товариські, але це лише оболонка. Вони важко розкриваються і ніколи не розповідають про свої особисті внутрішні переживання. Через це вони довго залишаються одні і не можуть знайти свою супутницю життя.
 6. Й. Ця літера говорить про те, що її власники темпераментні, пристрасні та непостійні.

Як видно зі значення букв імені, Андрій – суперечлива особистість. Йому постійно доводиться боротися із собою: то він добрий і спокійний, то раптом розважливий і імпульсивний. У ньому завжди є щось від ангела і щось від демона, все життя він вибирає на чий бік перейти – добра чи зла.

Гороскоп імені Андрій

Характер Андрія також залежить від цього, під яким знаком зодіаку він народився. Кожен знак символізує особливі риси характеру:

 • Овен. Андрій, який народився навесні під знаком зодіаку Овен, вкрай неврівноважена особистість, він запальний і навіть агресивний. Але це лише захисна реакція, так він ховає свою ранимість і невпевненість у собі.
 • Тілець. Народжені під знаком Тельця Андрії замкнуті та антисоціальні чоловіки. Через свою невпевненість у собі в нього мало друзів. Для нього головне в житті – сім'я, вона дає йому натхнення та підтримку.
 • Близнюки. Андрій-Близнюк має бурхливу фантазію і легко може порозумітися з будь-якою людиною. Але він занадто залежний від думки оточуючих, це дуже заважає йому проявити себе на повну силу. Він любить свободу, але свою супутницю життя обмежуватиме практично у всьому та всіма способами.
 • Рак. Андрій, народжений під знаком Рак, має розвинений інтелект і гострий розум. Ще він цілеспрямований і може досягти високих результатів практично в будь-якій сфері бізнесу. За характером він власник, це стосується як його друзів, так і його другої половинки.
 • Лев. Якщо Андрій народився під знаком Лева, він точно буде лідером і обов'язково дійде до своєї заповітної мети. Він не обділений увагою жінок, але сам постійний у своєму виборі, вибирає одну жінку та живе з нею все життя.
 • Діва. Андрій-Дева – не впевнений у собі чоловік, він не довіряє нікому довкола, напевно навіть собі. Він боїться брати на себе відповідальність та приймати важливі рішення. Тому йому потрібна жінка, яка надаватиме йому сили, зможе підштовхнути його до дії.
 • Терези. Андрій, який народився під знаком Терези прагматичний та раціональний. Він відповідальний, завжди виконує те, що обіцяє. Як чоловік він відданий і добрий, лагідний, як батько.
 • Скорпіон. Андрій, народжений під знаком Скорпіона, романтична, зворушлива натура. Він приймає всі події занадто близько до серця і через це може бути примхливим і навіть агресивним. Його майбутній половинці потрібно бути готовою до різких перепадів настрою та думки Андрія.
 • Стрілець. Для Андрія, який народився під знаком зодіаку Стрілець, характерні влюбливість і непостійність. Він міняє партнерок як рукавички, хоча кожну свою нову дівчину він щиро любить і вірить, що вона та єдина, яка йому потрібна. Утримати такого бабника зможе лише оригінальна та екстравагантна жінка.
 • Козеріг. Андрій-Козеріг цілеспрямований і працьовитий, готовий працювати над своєю метою дні і ночі безперервно. Дружину він обов'язково вибере домашню та спокійну, ту, яка зможе створити затишок та тепло у їхньому будинку.
 • Водолій. Андрій, який народився під знаком зодіаку Водолій, м'який та добродушний чоловік. Йому потрібна смілива та впевнена у собі жінка, яка надасть йому внутрішню силу.
 • Риби. Андрій-Риби дуже чуттєвий та вразливий чоловік. Він вірний товариш, завжди готовий підтримати у скрутну хвилину. У його сім'ї панує любов та порозуміння. Ім'я Андрій: значення імені та доля, історія, характер. Відомі люди з ім'ям Андрій

Інтерпретація імені

Ласкательно-зменшувальні імена Андрія – Андрюша, Андрюха, Андрюшка, Андрійка, Андруня. Рідше можна почути, як Андрія називають Андрія, Дрончик, Андрео, Дрю та Дюша.

Люди з ім'ям Андрій

Відомі чоловіки, яких назвали Андрій: Андрій Миронов, Андрій Державін, Андрій Федьков, Андрій Мягков, Андрій Шевченко, Андрій Малахов, Андрій Ярмоленко, Андрій Головаш, Андрій Сметанін.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua