Ім'я Забава: значення, походження, характер та доля

Ім'я Забава за останні роки почало користуватися небувалим попитом, але поки що, як і раніше, відноситься до категорії рідкісних і незвичайних. Ім'я асоціюється з чимось легким, веселим, тому здається, що такі характеристики будуть притаманні носійці імені. Проте дівчину не можна назвати легковажним простушкою. Вона цілеспрямована, досить прагматична, точно знає, чого хоче від життя.

Значення та походження

Лінгвісти стверджують, що рідкісне жіноче ім'я має слов'янське коріння і є похідним від прикметника «кумедна», тобто «весела». Відповідно до цієї інтерпретації, значення імені Забава – «втіха, веселощі, насолода». Ця іменоформа мала особливий попит на Русі в період язичництва, але з приходом християнства поступово вийшла з моди.

Інтерес до імені знову відродився кілька років тому, коли на екрани вийшли мультфільми «Добриня Микитович і Змій Горинич», «Три богатирі та спадкоємиця престолу», де одним із персонажів була билинна героїня Забава Путьятішна.

Ім'я Забава: значення, походження, характер та доля

Оскільки ім'я відсутнє у православних і католицьких святцях, при хрещенні малюків Забав нарікають іменами, схожими за значенням. Наприклад, Єфросинії чи Іларіями.

Дитинство

Забава – весела дитина, життєрадісна та комунікабельна. Малятко легко йде на контакт навіть з незнайомими людьми, відрізняється допитливістю та активністю. Ця маленька бешкетниця завдає батькам чимало клопоту своєю гіперактивністю. До того ж дівчинка досить цікава і любить дошкуляти складними питаннями. Вона не заспокоїться, поки не отримає необхідної інформації та не докопається до суті проблеми.

Ім'я Забава: значення, походження, характер та доля

Забава обожнює спілкування, тож друзів у неї багато. Одноліткам імпонує легка і весела вдача дівчинки. У колективі вона часто є лідером.

Юність

Юна Забава – життєрадісна та товариська дівчина, душа компанії. Вона ніколи не сидить на місці, охоче залучається до громадської діяльності. Їй вистачає енергії, щоб добре вчитися, відвідувати безліч гуртків і знаходити час для друзів. Приятелі та викладачі щиро захоплюються цілеспрямованістю та енергійністю дівчини. У Забави чимало шанувальників, але в цей період на першому місці для неї стоїть навчання та вибір майбутньої професії. Носителька імені – яскрава та харизматична особистість, яка не може не привертати увагу оточуючих, тому не дивно, що багато хто заздрить її успіху та популярності.

Характер та доля

Ім'я Забава наділяє свою дорослу володарку неймовірним оптимізмом. Жінка може знайти позитивні моменти навіть у найскладнішій ситуації. Зіткнувшись із труднощами, вона не сумує і не опускає руки, а повільно і впевнено йде до поставленої мети. Чи не терпить конкуренції, знає, чого хоче в житті. Вона винахідлива, легко пристосовується до нових обставин, любить зміни.

Забава завжди готова прийти на допомогу, за що її цінують друзі та близькі. Відносини з навколишніми часом псує відсутність дипломатичності. Жінка буває надміру впертою і не бажає шукати компромісних рішень. Нерідко страждає на зайвий перфекціонізм. Дуже переживає, якщо її старання та зусилля не оцінюють належним чином. Любить давати поради і буває надмірно нав'язлива і цікава, проте сама ніколи не прислухається до чужої думки. Якщо роблять не так, як вона б хотіла, жінка стає агресивною та дратівливою.

Кар'єра та робота

Значення імені Забава добре проявляється у професійній діяльності. Дівчина обожнює різні експерименти, нові ідеї, креативно підходить до вирішення будь-якої проблеми. Справлятися з труднощами їй допомагає весела вдача і оптимізм. Вона авантюрна, але у розумних межах. Якщо йдеться про ведення власного бізнесу, Забава ніколи не братиме участі у сумнівних угодах заради легкої наживи.

Найкраще жінці підходять творчі професії: актриса, сценарист, танцівниця, художник, співачка, музикант, дизайнер. Нерідко Забава пробує свої сили в модельному бізнесі, благо природа нагородила її стрункою фігурою та ефектною зовнішністю.

Ім'я Забава: значення, походження, характер та доля

Любов

У любовних відносинах володарка імені Забава зовсім не така романтична, як може здатися на перший погляд. До вибору обранця вона підходить серйозно та відповідально, не дозволяючи емоціям взяти гору над розумом. Дівчина ніколи не зверне увагу на бідного чоловіка, який не відбувся у професії. Не тому, що він не зможе забезпечити їй гідне життя, а тому, що вона просто не зможе його шанувати.

Другий критерій – обранець носій імені Забава повинен її обожнювати, пестити і плекати. Якщо чоловік не захоплюватиметься нею, він її не гідний. Так, ще кавалер повинен виконувати всі забаганки дівчини (треба зазначити, що вона досить вимоглива і примхлива). Тільки той кандидат, який пройде жорсткий відбір і відповідатиме всім параметрам, зможе побачити, якою ніжною, милою та зворушливою може бути Забава.

Ім'я Забава: значення, походження, характер та доля

На жаль, не всі чоловіки готові до таких випробувань, тож збігають після пари побачень. Розмінюватися на дрібниці дівчина теж не бажає, тому вирушає на пошуки ідеального партнера. Короткострокових відносин вона приймає.

Шлюб та сім'я

Власниця імені Забава вийде заміж лише за того чоловіка, в якому буде впевнена на всі сто відсотків. Вона не приймає двуличия, підлості, лицемірства, брехні, ніколи не простить обранцю зради. Чоловікові доведеться змиритися з тим, що чоловік стане главою сім'ї.

Незважаючи на лідерські задатки, жінку не можна назвати надто авторитарною та деспотичною. При ухваленні рішень вона враховує думку коханого, йде на компроміси. Найголовніше для неї – щоб чоловік її поважав і не порушував особистий простір. Іноді Забаві набридає бути головою в сім'ї, тоді настає низка сварок та скандалів. На щастя, через час все стає на круги свої.

Ім'я Забава: значення, походження, характер та доля

Власниця імені дуже любить дітей і практично їх обожнює, потураючи всім капризам. З малюками у неї тісний емоційний зв'язок. До речі, якщо парі не вдається завести дітей, Забава охоче йде на усиновлення.

Нумерологія

Характеристика імені Забава, згідно з нумерологічним аналізом, дозволяє скласти більш точний портрет особистості. Числом долі дівчини є вісімка, яка асоціюється із соціальною активністю. Така панночка дуже енергійна, заповзятлива, діяльна, ніколи не сидить на місці. Любить зміни, заряджає оточуючих своїм оптимізмом. У той же час, дівчина-вісімка є людиною настрою. Вона може бути дуже жорсткою та агресивною, якщо щось йде не за планом.

Ім'я Забава: значення, походження, характер та доля

На першому місці у жінки стоїть матеріальний добробут. Вона нерідко досягає кар'єрних висот, але тільки самотужки і своєю працею. Вміє заводити потрібні зв'язки і вважає за краще спілкуватися з впливовими людьми.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua