Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

Неслов'янська назва, знайома всім хіба що з уроків мистецтвознавства – Вінсент Ван Гог, великий художник. Його роботи так само не вписуються в стилі живопису, як незвично його ім'я.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

Чи могло воно сприяти його творчому шляху? Чи відоме місце та час походження імені Вінсент? На ці запитання є відповіді.

Де з'явилось ім'я?

Чоловіче ім'я Вінсент з наголосом на перший склад виникло в Стародавньому Римі, тому вважається латинським. Імена народжувалися з прізвиськ, шукане утворилося від римського імені Вінцентій.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

Це родове прізвисько походить від латинського vincens. Значення імені Вінсент – “переможець”, “переможний”. В епоху Римської імперії за національним принципом людей не ділили. Римлянин – місце проживання. Тому національності ім'я Вінсент немає.

В Україні ім'я перетворилося на Вікентія. У Європі їм називають чоловіків і жінок. Як вимовляють його у різних країнах:

 • Німеччина – Вінцент;
 • Франція – Венсан;
 • Іспанія – Вісенто;
 • Португалія – Вісенті;
 • В Італії зустрічається понад тридцять варіантів.

Іменини

У католицькому календарі багато мучеників із цим ім'ям. Найвідоміший – Вінсент де Поль.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

У православних Святцях – п'ять Вікентіїв, слов'янські переможці можуть відзначати іменини:

 • 16 листопада – Вікентій (Смирнов) протоієрей, новомученик;
 • 24 листопада – Вікентій (Сарагоський), священномученик, диякон;
 • 24 грудня, 18 серпня, 16 травня – Вікентій, мученик.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

Є привід сумніватися

Слово складається з окремих букв, кожне звучить по-своєму. Фонетика нібито синонімів Вінсент і Вікентій відрізняється, семантика, мабуть, теж. Тому далі до Вікентія звертатись не будемо. Венсан, Венсон, Вісент співзвучні з оригіналом.

Дитинство

Маленький хлопчик не любить компаній, друзів не заводить, воліє грати на самоті. Розмовляти не хоче, більше слухає, спостерігає. Він дуже цікава дитина, вбирає все як губка.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

У школі, де його розум і посидючість помічають та оцінюють позитивно, хлопчик стає більш комунікабельним, у нього з'являються друзі. Він концентрується на темі, питанні, інформацію краще сприймає на слух, не обділений талантами. Ким він хоче бути, підліток вирішує у початковій школі та цілеспрямовано накопичує знання. Обов'язково здобуде вищу освіту.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

Зрілість Вінсента

Носій звання «переможний» навчається постійно, у будь-якому віці. Він займається, піднімає планку, щоб бути розумнішими, сильнішими, талановитішими. Оскільки стати він може будь-ким, від художника до міністра, межі своїх можливостей він розширює постійно. Він яскравий, добре розвинена логіка, гострий розум можуть зробити з нього креативного керівника. Але до цього він має і відповідальність, розважливість. Розумного, талановитого, об'єктивного, невтішного керівника в колективі любитимуть.

Інше питання, чи це йому потрібно? Уміння керувати перекривається бажанням робити все самостійно. Він хоче особисто отримувати результат, не чекати, коли зроблять підлеглі. І ненавидить рутину. Однакові трудові будні можуть довести його до депресії.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

Власника елегантного імені Вінсент, надзвичайно доброго та дуже цікавого, поважають, цінують щирі поради, допомогу. До нього притягує людей, але друзів лише кілька, решта – знайомі. Сам у стосунках він вірний, надійний. Але дуже уразливий, довго пам'ятає, може помститися. З негативних рис йому властива самовпевненість, який завжди виправдана. І ще він схильний до емоційних сплесків, що лякають оточуючих.

З грошима ця людина обережна, витрачається тільки на найнеобхідніше. Але аж ніяк не скуповець – якщо потрібно допомогти друзям чи на цікаву справу, витрачає легко. Так само як на пригоди, без яких він не уявляє життя.

Кохання, шлюб

Жінкам подобаються талановиті, розумні, виховані чоловіки, з почуттям гідності, які вміють гарно говорити. Вінсент тут точно переможний – жінки його обожнюють. Але він дуже розбірливий не лише у друзях. З дитинства самодостатня одиначка, зруйнувати свій світ дозволить тільки дійсно кращою.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

Сексуальність у «перемагаючого» вище за середню, але гуляти праворуч-ліворуч він не буде. Знайшовши ідеальну жінку, стає найпалкішим закоханим, романтичним і ніжним чоловіком, який любить батько. Буде разом із дружиною виховувати дітей, приділяючи достатньо часу сім'ї. На навчання потомства, подарунки дружині та сімейні подорожі грошей не шкодує.

Нумерологія

Число імені – 7. Воно наділяє носія талантами у сферах, де потрібне красномовство. Вони стають відмінними вчителями, сильні у філософії, релігії. Сімки стримані, але є почуття гумору, навіть іронія. Грошові питання – це не його, він обирає духовно-творчий шлях.

Астрологічні знаки

 1. Меркурій.
 2. Стихія – холодне сухе повітря.
 3. Знак зодіаку – Близнюки, Діва.
 4. Колір – строкатий, меланж.
 5. День тижня середа.
 6. Метал – ртуть.
 7. Камінь – смарагд.

Літери говорять

Цікаве розшифрування імен за допомогою значень буквених знаків. Вони говорять про господаря таке:

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

 • В: творча особистість, комунікабельність, прагнення майбутнє;
 • І: романтична натура, духовність, доброта. Зовнішньо – суха, практична людина;
 • Н: протест, вибірковий підхід, критичний розум, старанний, серйозне ставлення до здоров'я;
 • З: здоровий глузд, пошук шляху, бажання твердо стояти на ногах. Роздратований – влада, капризи. Повинен знайти свій нестандартний шлях у житті;
 • Е: самовираження, балакучість, проникливість;
 • Н: (Значення вище);
 • Т: інтуїція, творчість, правдолюб. Т – символ хреста, що вимагає не відкладати справи завтра.

Знамениті Вінсенти

Українцям по-справжньому відомий лише один Вінсент – Ван Гог (Віллем – друге ім'я художника), новаторська творчість якого змінила уявлення про живопис.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

У США відомі спортсмени Вінсент Ламар Картер (баскетболіст), Норман Вінсент Піл (священик та письменник). Є кіноактори, режисери, музиканти.

Британець Обрі Вінсент Бердслей виявив себе одразу як художник, поет, музикант.

Ім'я Вінсент, Венсон, Вікентій

Чому таке романтичне ім'я не стало модним у Україні? Все-таки немає його у православних Святцях, ніхто не хоче залишитися без ангела-охоронця.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua