Ім'я Байрам: значення, походження та таємниця імені, характер та доля

Чоловіче ім'я Байрам є досить незвичним і незвичайним для слов'ян. Але це не робить його менш цікавим. Напевно, хочеться знати, звідки походить це ім'я, що воно означає, а також якими особливостями наділяє свого власника. Завдяки антропоніміці все перераховане з'ясувати реально. Саме про це зараз і піде.

Походження

Про нього треба розповісти насамперед. Національність імені Байрам тюркська. Воно широко поширене серед татар, турків, казахів та загалом у мусульман. А в перекладі означає свято. Раніше його давали хлопчикам, які з'явилися на світ у якийсь знаменний день, або довгоочікуваним бажаним синам.

Цікаво, що воно є основою багатьох інших тюркських імен. Це Байрамдурди, Байрамалі, Байрамбіка (жіноча) і т.д. Походження та переклади аналогічні.

Ім'я Байрам: значення, походження та таємниця імені, характер та доля

Особистісні характеристики

Вище було розглянуто переклад імені Байрам та його походження. Тепер слід розповісти про те, якими ж рисами воно наділяє молоду людину, яку так вирішили назвати батьки.

Ось лише деякі особливості, що заслуговують на увагу:

 • Прихована і звичка бути відокремленим. Байрам – людина комунікабельна, що легко знаходить мову з іншими людьми, але вона рідко з ким йде на зближення. Особливо у юності.
 • Звичка перебувати в гущавині подій.
 • Вміння цінувати людей. Має трохи близьких, але кожен є особливим. А у дружині, коли вона з'являється, він бачить не просто гарну жінку, а особистість.
 • Спокій. Конфліктів та скандалів ця людина не допускає.
 • Раціональне мислення, звичка продумувати свої вчинки. Але не всі, так як і деяка ризикованість і гарячість Байрам властиві.
 • Емоційність. Цей чоловік може несподівано спалахнути через якусь нісенітницю або випадково кинуте опонентом слова.
 • Впертість і цілеспрямованість, вміння доводити до кінця навіть складну справу.
 • Ділова хватка, стриманість, зібраність.
 • Вміння заробляти гроші та розпоряджатися ними.
 • Нестандартне мислення.
 • Готовність йти проти всього світу, якщо нав'язані стандарти не відповідають його поглядам.

Найголовніше – це вміння підтримувати. Але Байрам, вміючи підбадьорити одним словом, хоче того ж від близьких. Вони повинні бути на його боці, навіть якщо він неправий (хоча таке буває рідко).

Ім'я Байрам: значення, походження та таємниця імені, характер та доля

Життєві принципи

Чоловік, якому при народженні було надано ім'я Байрам, є ідеалістом. Його принцип такий: всі свої сили та прагнення спрямовувати на покращення світу, а також свого життя безпосередньо.

Ця людина мислить глобально. Він не розмінюватиметься на дрібниці. Байрам готовий розвинути та реалізувати будь-яку перспективну можливість, яка допоможе облагодіювати світ навколо нього.

У нього нестандартне мислення, а тому він вважає, що ніхто не може його по-справжньому зрозуміти та оцінити те, чого він прагне. Однак Байрама це не дуже засмучує. Його турбує дещо важливіше – великі цілі. І заради них він жертвує всім, часто навіть не дивлячись.

Іноді це допомагає йому. Але часто чоловік багато втрачає на шляху до цієї мети. З роками він стає менш імпульсивним і починає цінувати щастя, що криється у дрібницях.

Ім'я Байрам: значення, походження та таємниця імені, характер та доля

Відносини

Продовжуючи розповідати про те, що означає ім'я Байрам, треба торкнутися і теми відносин. У житті чоловік звик бути «другом для всіх». Він справді дуже приємний у спілкуванні. Однак йому треба зрозуміти, що сімейне життя зі збереженням цього статусу несумісне.

Спочатку Байрам це не розуміє. Він щиро закоханий і хоче проводити зі своєю обраницею якнайбільше часу, однак у той же час чоловік бажає вести колишнє активне соціальне життя. На жаль, ні в кого не вдається сісти одразу на два стільці. Якщо він це не усвідомлює, то може втратити щось із перерахованого.

Що робити? Прислухатись до себе. Якщо Байрам відчуває, що кохання для нього справді важливе, то він повинен їй віддатися повністю. Тоді він здобуде справжнє щастя.

Важливо також зазначити, що цей чоловік ніколи не відчуватиме браку жіночої уваги. Він елегантний, впевнений у собі, солідний, підтягнутий, чудово одягнений кавалер.

Для нього цей образ є «щитом», що обгороджує людей, з якими він не хоче спілкуватися. Але насправді такий вигляд ще й привертає увагу жінок. Вони вважають його колоритним і привабливим, а тому при першій нагоді відразу намагаються викликати симпатію.

Ім'я Байрам: значення, походження та таємниця імені, характер та доля

Астрологічні відповідності

Про них теж варто розповісти, коли йдеться про ім'я Байрам. Для його власника характерні такі астрологічні відповідності:

 • Небесний покровитель – Місяць та Сатурн.
 • Сприятливі відтінки – сіро-блакитний, білий, перловий, перламутровий.
 • Відповідний метал – титан.
 • Тотемне дерево – вишня.
 • Сприятлива стихія – вогонь.
 • Сузір'я, що приносить удачу – Фенікс.
 • Тотемна тварина – шуліка.
 • Камінь-талісман – рубін. Також підходять хризоколла, аквамарин, опал, амазоніт, місячний камінь, біломорит, кахолонг, берил, перли, гранат та жадеїт.

А число цього імені – вісімка. Якщо вірити фахівцям, які займаються антропонімікою, астрологією, містикою та нумерологією, воно сильно впливає на людину і долю. Тому про значення імені Байрам слід розповісти окремо.

Ім'я Байрам: значення, походження та таємниця імені, характер та доля

Трохи нумерології

Люди, яким властиве число 8, прагнуть матеріальних благ і влади. Не є винятком і Байрам, про значення якого вище було вже розказано. У нього навіть найшаленіші ідеї згодом перетворюються на цікаві життєздатні проекти, що приносять суттєвий прибуток.

Але «вісімки» не вміють йти на компроміси, без чого у реальному житті складно. Втім, Байрама рятують вроджені лідерські якості та розвинена пам'ять. Досягаючи кар'єрних висот, він стає справедливим керівником, який однаково шанобливо ставиться до всіх співробітників.

Також вісімки не бояться відповідальності. Тому Байрам не заспокоюється, доки його основна життєва мета залишається недосягнутою.

Якщо говорити про соціальну сферу, то всі близькі цього чоловіка – особи з високими моральними принципами, певною життєвою позицією та розвиненим інтелектом.

І останнє: «вісімка» наділяє Байрама чесністю, відданістю та ненавистю до брехунів та підлабузників. Тому він стає чудовим другом і вірним чоловіком.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua