Ім'я Далер: значення, походження, історія та особливості

Ім'я Далер дають хлопчикам у мусульманських сім'ях. Інтерес до нього зберігається багато століть. Ім'я дарує своєму власнику найкращі чоловічі якості: хоробрість, відвагу, добродушність, чуйність. Є в нього і темні риси, які важливо враховувати під час спілкування з ним.

Історія

Якій національності ім'я Далер належить? Дослідники, які вивчають це питання, розділилися на два табори. Одні вважають, що в нього татарське коріння. У перекладі ім'я означає «мужній», «героїчний», «сміливий». Воно використовується багатьма мусульманськими народами.

Ім'я Далер: значення, походження, історія та особливості

Є й ті, хто вірить у скандинавську теорію походження імені Далера. Цим самим словом у минулому називалися великі монети, виготовлені зі срібла талерового типу. Вони були в ході у скандинавських країнах.

Особливості

Ім'я Далер відбиває велич і мужність свого власника, радує енергійністю та співучістю. Однак воно майже не використовується у християнських сім'ях. Це пов'язано насамперед з тим, що воно поєднується далеко не з усіма по батькові. Однак все ж таки деякі варіанти підходять: Олександрович, Олегович, Ігорович, Сергійович.

Стисло Далера можна назвати Алером або Далом. Використовуються і ласкаві форми імені: Дальчик, Далюша, Далерчик, Алька. Для обряду хрещення підходить будь-яке співзвучне ім'я, яке значиться у святцях.

Хлопчик на ім'я Далер

Дитина росте відважною і сміливою. Може здатися, що він не знає, що таке страх. Хлопчику на ім'я Далер властива цікавість. До активного пізнання світу він починає вже у перші місяці життя. Його небезпечно надовго залишати на самоті. Мама та тато повинні розуміти, що витівки сина можуть нашкодити його здоров'ю.

Ім'я Далер: значення, походження, історія та особливості

Вчиться Далер середньо, зірок із неба не вистачає. Однак у його щоденнику рідко з'являються двійки, він перебивається з трійок на четвірки. У хлопчика схильність до гуманітарних дисциплін, точні науки він вивчає важко. Маленький Далер може дарувати родичам свої малюнки та вироби, радувати їхню увагу віршами свого твору.

Отроцтво

Юний Далер – богемна особистість. Однолітки тягнуться до нього завдяки його дотепності, веселості, винахідливості. Він завжди оточений приятелями та дівчатами. Далер легко знайомиться з новими людьми, а потім намагається не втрачати їх з поля зору. Цей хлопець рано розуміє, що будь-яка людина може стати в нагоді їй на шляху до своєї мети.

Чесність не входить до списку кращих характеристик молодого Далера. Цей хлопчик легко піде на невелику брехню, якщо побачить у цьому якусь вигоду.

Дорослий чоловік

Значення імені Далера свідчить про силу його характеру. Ця людина може повести за собою людей, відрізняється завзятістю, стійкістю та витривалістю. Він комунікабельний, має високий інтелект. У Далера широке коло спілкування. Як і в юності, він продовжує використовувати інших у своїх цілях. Коло осіб, яким він готовий відкрити душу, обмежене. У оточуючих цей хлопець цінує порядність та щирість.

Ім'я Далер: значення, походження, історія та особливості

Які позитивні риси Далера? Насамперед це його рішучість, сміливість, цілеспрямованість та добродушність. Цей чоловік дивиться на життя філософськи, не надає їй великого значення. Однак він прагне досягти якнайбільшого.

Немає людини, якій притаманні лише позитивні якості. Негативні сторони Далера легко перерахувати. Цей хлопець важко пристосовується до нових умов. Він не любить переїжджати, міняти роботу. Далер відрізняється надмірною підозрілістю, готовий довіритися лише обраним. Він розважливий, вправно маніпулює людьми. Гординя, у владі якої перебуває Далер, часто шкодить йому.

Професійна сфера

Що означає ім'я Далер для кар'єри. Цей хлопець дуже вибірково ставиться до вибору місця роботи. Він не зможе працювати там, де почувається некомфортно. Йому потрібно, щоб його робота цінувалася керівництвом, високо оплачувалася. Розмінюватися на дрібниці він не стане, цінує свою працю.

Ім'я Далер: значення, походження, історія та особливості

Далер здатний проявити себе у таких професіях: адміністратор, геолог, лікар, льотчик. Організованість, здатність впливати на людей, цілеспрямованість – все це знадобиться йому на керівній посаді. Ці якості допоможуть Далеру досягти успіху і в бізнесі. Свою справу він часто починає за підтримки впливових знайомих, яких він дуже багато.

Захоплення

Маленький Далер захоплюється спортом. Батьки вчинять правильно, якщо дозволять синові самому вибрати секцію до душі. Якщо дитина ухвалить рішення самостійно, то не кине заняття. Любов до спорту Далер здатний зберегти на все життя.

Власник імені любить читати. На його книжковій полиці завжди знайдеться місце для захоплюючого історичного чи пригодницького роману. Також Далер може збирати книги про зброю. У дитинстві хлопчик може захоплюватися склеюванням автомобілів чи літаків.

Особисте життя

Ім'я Далер – символ чарівності, веселої вдачі, комунікабельності. Протилежна підлога тягнеться до цього хлопця. До своїх шанувальниць він ставиться шанобливо, дозволяє їм любити себе. Далер може навіть закрутити з особливо наполегливою дівчиною пристрасний роман, проте розраховувати на його кохання їй не варто.

Ім'я Далер: значення, походження, історія та особливості

Чоловік довго шукає свого ідеалу. У процесі пошуків він може міняти дівчат як рукавички. Зустрівши свою половинку, цей хлопець створює міцну та щасливу родину. Заради своєї обраниці Далер готовий знехтувати все, що раніше було йому дорого. Він легко відмовиться від бізнесу, кар'єри, друзів, якщо все це заважає йому бути поряд із коханою. Оберігати та цінувати свою жінку – таким стає сенс його життя.

Далер – ніжний та пристрасний коханець. Для нього важливі власні відчуття, а ще більше значення він надає задоволенню партнерки. Власника імені приваблюють розкуті жінки, які охоче йдуть на контакт, готові до сексуальних ігор і виявляють ініціативу.

Дітей, народжених у шлюбі, Далер любить. Однак найчастіше йому не вдається знайти зі спадкоємцями загальної мови. Їхнє виховання він з радістю довірить другій половині, сам же зосередиться на інших справах.

Пора року

Пора року також відбивається на характері Далера.

Ім'я Далер: значення, походження, історія та особливості

  • «Осінній» Далер рухатиметься до мети всупереч перешкодам. Підкоривши її, він іде далі. Слова «страх» немає у його лексиконі, він розважливий і дотепний. Далер – прониклива особистість, не варто намагатися обдурити його.
  • “Зимовий” Далер надає великого значення моді. Він готовий годинами блукати магазинами у пошуках ексклюзивних речей та новинок модної індустрії. Цей хлопець не тільки гарно одягається, а й уміє грамотно подати себе. Він має твердий характер, він не відмовляється від своєї думки.
  • “Літній” Далер існує у своєму світі. Цей хлопець складає вірші, пише романи, любить мріяти. Не можна виключати, що він якось прославиться, створивши якийсь шедевр.
  • «Весняний» Далер понад усе ставить розваги. Самотність вбиває його, він завжди оточений людьми. Обов'язковість не входить до списку його найкращих якостей. Однак коли він зустрічає своє кохання, то починає змінюватися на краще.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua