Значення імені Аліса: походження, характер та доля

Аліса – це досить незвичайне та рідкісне ім'я. Коли воно з'являється на слуху, мимоволі згадується героїня всесвітньо відомої казки «Аліса в країні чудес». Однак щодо реального життя, то тут є свої особливості імені та його плюси та мінуси. Давайте з'ясуємо, яке значення, характер та долю приховує за собою ця казкова іменоформа.

Історія та походження

З давньонімецького значення жіночого імені Аліса – це «малятко», «шляхетна дівчина», «що належить до вищого чину». Але це єдина версія. Є кілька варіантів походження імені Аліса. Перша стверджує, що це похідна від імені Аделаїда. Згідно з другою версією прийнято вважати, що Аліса – сучасна форма давньоєврейського імені Ешілі. Якщо дотримуватись цього варіанта, то значення імені Аліса – «божественне спасіння». Таке значення обіцяє володарці іменної форми багато важливих рис характеру, які сильно допоможуть їй досягти успіху в житті.

Існує і третя, грецька версія позначення імені Аліса – «істина». Її дотримується мала частина сучасних вчених.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля

Існує також думка, що чоловіче ім'я Аліс є синонімом жіночого варіанта. А дехто навіть вважає, що жіноча іменоформа походить саме від чоловічої.

Значення імені

Якщо дотримуватися першої та головної версії значення імені Аліса – «малятко», то давньонімецьке походження робить дівчинку дуже відповідальною, справедливою, щирою у своїх висловлюваннях і діях, а також прямолінійною, вона ніколи не приховуватиме щось від співрозмовника, а висловить усе прямо в очі. Аліса завжди виступає на боці добра, а також захищає слабких.

У своєму оточенні Аліса тримає лише відданих і надійних людей, які ніколи не зрадять і залишаться поряд навіть у найважчу хвилину. Але й дівчинка не стоїть осторонь, вона завжди готова прийти на допомогу тому, хто цього потребує. Деколи навіть якщо її про це не просять. Однак, це не повна характеристика дівчинки. Слід враховувати, що великий вплив на склад характеру та особливості поведінки має пора року, знак зодіаку та багато інших аспектів.

Багато батьків запитують: як звати Алісу скорочено? Варіантів не так багато, але вони є Аля, Еліс, Алі.

Раннє дитинство

Дитинство Аліси буде повністю наповнене позитивними моментами, добрими враженнями. Дівчинка буде дуже рухливою та емоційною, вона багато веселитиметься, а також мріятиме. Аліса не знає, що таке сидіти на місці. Вона постійно перебуває у русі. Причому їй досконала не потрібна компанія, оскільки придумати собі веселу розвагу вона може і сама. Однак від цих розваг дівчинки батьки не страждатимуть, оскільки Аліса не заважатиме їм або відволікатиме від справ.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля

Нерідко можна почути, як інші батьки ставлять цю дівчинку на приклад своїх дітей. І дивуватися цьому не доводиться, оскільки ця дитина прагне розвиватися, впізнавати щось нове, опановувати додаткові навички та вміння. До всіх перерахованих переваг цієї дитини можна також віднести спокійний характер, що, здавалося б, зовсім не поєднується з енергійністю Аліси. Також дівчинка завжди слухається своїх батьків і не суперечить їм, якщо ті чогось від неї вимагають. Навіть у розпал веселощів Елліс може заспокоїтися в одну мить і стати найприблизнішою дитиною.

Але про мінуси забувати не варто, оскільки ними наділена кожна людина без винятку. Однак щодо Аліси, то у неї їх настільки мало, що згадувати про них доводиться рідко. Замість незначних мінусів краще буде згадати про гарну фантазію, якою наділена ця дитина від природи, а також чудова уява, що робить дівчинку творчою натурою. Ця дитина дарує всім оточуючим гарний настрій і заряджає позитивною енергетикою. Саме завдяки цим якостям Аліса обзаводиться великою кількістю друзів та товаришів, які із задоволенням проводять час у її компанії. Причому спостерігається це з раннього дитинства.

Підлітковий вік

Що ж несе у собі характер імені Аліса для дівчинки у цьому віковому періоді? У підлітковому віці в характері цієї мадемуазель мало що змінюється, вона залишається тим самим балованим і енергійним дитиною, але примудряється поєднувати це з слухняністю і спокоєм. Можна сміливо стверджувати, що цей підліток практично повністю позбавлений недоліків, а складається із суцільних переваг. Це насамперед обумовлено правильним вибором, який зробили батьки, називаючи в такий спосіб дочку.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля

Аліса не виносить щоденних нудних домашніх справ, монотонності, дотримання встановлених правил. У підлітковому віці, як і в дитинстві, Аліса не може всидіти на місці. Вона весь час кудись рухається, чимось зайнята. Вона може сама собі вигадати заняття, постійно занурюється в нову роботу. Їй важко знайти вільну хвилину для відпочинку. Взагалі слід зазначити, що значення імені Аліса робить цю дівчинку дуже талановитою, особливо вирізняється її яскрава уява та гарна фантазія. Єдине, на що варто звернути увагу батькам при виборі дочки: Аліса не знає, що таке відповідальність. Це особливо заважає їй у школі, коли треба зосередитись на навчанні. Незважаючи на це, вчителі рідко висловлюють невдоволення її поведінкою або успішністю, але таке все ж таки трапляється. Що стосується однокласників, то вони прагнуть потрапити до числа друзів цього дівчиська.

Зверніть увагу, що саме до кінця підліткового віку характер дитини починає більшою мірою впливати не ім'я, а знак зодіаку, енергетика різних талісманів і покровителів.

Період дорослішання

У зрілому віці Аліса трохи зміниться, проте не настільки сильно, щоб її неможливо було впізнати. Всю свою рухливість і веселу вдачу вона збереже протягом усього життя. Це буде жінка з гарною фантазією та чудовим почуттям гумору, що зробить її душею будь-якої компанії. І ось уже в цьому віці Аліса нарешті набуде тієї самої відповідальності, про яку забувала в дитинстві та юнацтві. У “компанії” з цією якістю також йтиме старанність та обов'язковість. Ці задатки допоможуть їй під час просування кар'єрними сходами. Також є ймовірність, що у Аліси з'являться організаторські здібності, проте говорити про наявність лідерських задатків не доводиться, але чудовим організатором вона цілком може стати.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля

У колективі така людина просто необхідна, оскільки вона завжди може налаштувати людей на позитивний лад, підняти настрій, адже Аліса – це джерело енергії та гарного настрою.

Відносини з протилежною статтю

У відносинах із чоловіками у Аліси теж все складається досить просто. Це весела та оптимістично налаштована жінка. Вона з дитинства випромінює таку енергетику, яка не дозволяє пройти повз жодного чоловіка. Однак у цьому питанні є одне але. Аліса – це перебірлива жінка, яка з особливою старанністю відбирає потенційних чоловіків. Вона не зустрічатиметься з першим-ліпшим чоловіком тільки тому, що він звернув на неї увагу. Тим більше, у Аліси цього добра достатньо. Сумісність імені Аліса знаходиться на високому рівні з чоловіками на ім'я Олексій, Давид, Максим, Михайло, Сергій, Ельдар. Невдалими вважаються союзи з Віталієм, Володимиром, Денисом, Костянтином, Петром, Русланом, Семеном.

Особливості характеру

На характер жінки ім'я Аліса має сильний вплив. Насамперед це відбивається у побудові взаємин із людьми. Раніше у статті практично не згадувалося про недоліки цієї жінки, проте вони є, і їх не можна залишати без уваги. У характері Аліси спостерігається нестримність, підвищена емоційність і уразливість, також вона дуже сприйнятлива і вразлива людина. Але варто відзначити, що оточуючим свою образу ця жінка не покаже і всі свої переживання триматиме в собі. Такий у неї склад характеру.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля

Ще одним недоліком дівчини вважається лінь, яка може завадити реалізації деяких планів. Однак інтенсивність та частота прояву цієї якості можуть залежати від багатьох додаткових факторів.

Весняна Аліса

Вплив цього сезону на характер дівчинки є досить серйозним. Народжена навесні дівчинка виростає поступливою і слухняною дитиною, вона товариська і доброзичлива. У неї можуть виникати деякі проблеми з особистим життям через нерішучість, проте очікує на великий успіх у кар'єрному зростанні. У зв'язку з цим у неї з'являється безліч заздрісників. Незважаючи на свою комунікабельність, може відчувати брак спілкування і від цього страждати. Але таке частіше виявляється вже у дорослому житті.

Осінній період

Аліса, народжена в цю пору року, буде дуже щедрою та розумною дівчинкою. У неї багато друзів, оскільки вона товариська людина, до того ж завжди готова прийти на допомогу нужденному. Варто відзначити, що допомагає вона абсолютно безоплатно, та й взагалі рідко в чомусь або в комусь шукає власну вигоду. Вона абсолютно не заздрісна, вона не має бажання займати лідируючі позиції в компанії або на роботі.

Зима

Тепер слід зупинитися на характері та долі імені Аліса для дівчинки, народженої у зимові місяці. Ось вже по-справжньому жива, емоційна та імпульсивна дама, друзі та знайомі якої можуть сказати лише добре про неї. Аліса, народжена взимку, вкрай цінує свою свободу, має високий рівень сміливості та самовпевненості. Від інших жінок відрізняється щедрістю та добротою. Що стосується особистого життя, то довго обирає, чекаючи на зустріч зі справжнім принцом. Характер має стриманий.

Аліса: значення та доля літнього імені

Це дуже позитивна жінка, яку можна сміливо назвати улюбленицею долі. Всі негаразди обходять її стороною, а якщо і зачіпають, то раптово віддаляються подалі від цієї веселої та доброї красуні. З нею завжди приємно спілкуватися, оскільки Аліса має м'який характер, завжди щира у своїх вчинках та висловлюваннях. Також варто відзначити, що це дуже яскрава особистість, яка в будь-якій компанії намагається розважити всіх, підняти настрій оточуючим.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля

Доля імені

Доля жінок із цим ім'ям складається таким чином, що жінка на ім'я Аліса чоловіка шукає досить довго. Так виходить, що більшість життя вона перебуває саме у пошуку свого ідеалу. Вимоги до чоловіків високі, і далеко не кожен підходить під її критерії.

Також варто відзначити, що в житті на Алісу чекає велика кількість розлучень, які будуть завдавати дівчині душевного болю. Однак винна в цих розлуках більшою мірою буде жінка. Вона енергійна і рухлива людина, завжди готова до рішучих дій, а це означає, що і її партнер має бути таким самим. Їй стане нудно зі спокійним домосідом, який проводить весь вільний час біля телевізора. Вкрай заважає будувати нормальні стосунки та прямолінійність дівчини. Вона ніколи не боїться висловлювати свою думку прямо чоловікові в очі, і багатьох це зачіпає. У результаті пара змушена розлучитися.

Щастя, швидше за все, настане ближче до зрілого віку, коли Аліса перегляне свою поведінку та виправить допущені помилки. Варто зазначити, що господиня з Аліси не найкраща, оскільки домівка здається їй нудною і досить швидко втомлює.

Астрологічні символи

Кожне ім'я має свої талісмани, які приносять щастя, а також тотемних тварин та рослини, які можуть принести удачу.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля

  • Каміння-талісманів у Аліси три: сердолік, турмалін, гірський кришталь.
  • Вона знаходиться під заступництвом таких планет, як Сатурн і Місяць.
  • Запобіжною стихією прийнято вважати повітря.
  • Серед тварин її символами вважаються короп та кішка.
  • Рослинний символ лише один – це верес.
  • Найбільш підходящі до імені знаки зодіаку: Водолій та Козеріг.
  • Дні, у які потрібно планувати найважливіші справи та зустрічі: субота, середа.

Висновок

Отже, ми з'ясували, що дівчинка з ім'ям Аліса характер має гарний. Причому користь від цього отримуватиме не лише сама володарка, а й оточуючі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua