Дем'ян: значення імені, походження, характер, доля

Значення імені Дем'ян дає своєму власнику сильний характер та пристрасть до досліджень. Чоловік із непідробним інтересом вивчатиме суху наукову літературу. А ще ім'я наділяє практичністю та надійністю. На таку людину завжди і в усьому можна покластися. Таємницю імені Дем'ян розкриємо далі.

Дем'ян: значення імені, походження, характер, доля

Походження, історія імені

Походження імені Дем'ян пов'язують із давньогрецькою культурою. Воно перекладається як “приборкувач”, “король”. На територію України потрапило із поширенням християнської віри та користувалося популярністю. Сьогодні ім'я Дем'ян належать до рідкісних.

Характер

Характер імені Дем'ян за знаком зодіаку:

Знак зодіаку Опис характеру
Овен Добрий, привабливий відкритий, не схильний брехати, зраджувати та користуватися людьми у своїх інтересах. Значення імені Дем'ян для Овна дає йому довірливість, невміння розумітися на оточуючих, чим часто користуються. Згодом він розчаровується у людях.
Телець Дбайливий, чуйний. Оптиміст, мрійник, який вірить у те, що існує справжнє вічне кохання. Любить ласку та ніжність до себе.
Близнюки Чоловік із суперечливим характером, енергійний, активний, вразливий. Не любить самотності та рутинної роботи, постійно перебуває у пошуку гострих відчуттів та нових вражень.
Рак Значення імені Дем'ян для Рака робить чоловіка невпевненим у собі. Він не має власної точки зору, що змушує його постійно слухати чужі поради. Навколишні часто використовують його слабкість, обдурюють.
Лев Комунікабельний промовистий, впевнений у собі. Він активний, любить бути осередком загальної уваги. Дем'ян-Лев – яскрава особистість, що приваблює захоплення оточуючих. З нього виходить прекрасний чоловік і дбайливий батько.
Діва Може легко знайти спільну мову з багатьма людьми, але нікому не довіряє через страх бути відданим. Не терпить брехні, зради та лицемірства.
Терези Делікатний, тактовний, спокійний, розважливий. Знає, як привернути до себе інших, неконфліктних, проблеми звик вирішувати мирно. Заради вирішення спору готовий поступитися, навіть якщо знає, що має рацію. Дем'ян-Терези не схильний до обману і зради.
Скорпіон Не схожий на типових Скорпіонів. Значення імені Дем'ян дає чоловікові спокій, вразливість та емоційність характеру. Він потайливий, на людях може поводитися різко, що відштовхує оточуючих. Справжнім стане лише з коханою дівчиною. У неї має бути сильний характер, тому що цей чоловік потребує постійної підтримки через велику кількість комплексів.
Стрілець Активний, добродушний, з легким характером, що притягує до оточуючих. Легковажність і непостійність характеру заважають йому вибудовувати професійні та особисті стосунки.
Козеріг Цілеспрямований, упертий, наполегливий. Своє життя він повністю присвячує роботі, улюбленій справі. Не переносить брехні, оточуючи себе лише перевіреними людьми.
Водолій Практичний, передбачуваний, ґрунтовний. Розважливість уживається в ньому разом із бурхливою фантазією, але всі його рішення розплановані наперед. Навколишнім часто здається нудним, що ускладнює романтичні відносини.
Риби Значення імені Дем'ян для Риб робить його залежним від думки оточення. Вміє вибудовувати романтичні стосунки, стає люблячим, вірним чоловіком та дбайливим батьком

Дем'ян: значення імені, походження, характер, доля

Планета

Планета імені Дем'ян – Місяць. З давніх часів вона огорнута ореолом містики та таємниці. На неї виють вовки, а магічні здібності активуються у повній її фазі. Любовні обряди на посилення почуттів проводяться на місяць, що зростає, на згасання почуттів – на спадаючу. Люди, які перебувають під її заступництвом, мають живу уяву, екстрасенсорні здібності. Вони розвинене шосте почуття, але мінливість місячних фаз штовхає їх у непередбачувані вчинки.

Камінь-талісман

Камінь-талісман Дем'яна – селеніт. В Індії вірять у його здатність заспокоювати розум, очищаючи його від непотрібних думок та перевтоми. Підвищує концентрацію уваги та працездатність. Робить свого власника м'якшим, допомагає налаштуватися на приємні спогади, надає обережності в словах та діях, посилює прихильність до будинку.

Нумерологічне значення

Нумерологічне значення імені Дем'ян – 4. Це знак сталості, циклічності. У році чотири сезони, є чотири сторони світу. Квадрат є найстійкішою геометричною фігурою. Головні якості “четвірок” – рішучість, цілеспрямованість, здатність планомірно, крок за кроком, досягати поставленого завдання. Усього домагаються працею та завзятістю, не терплять обману і самі не здатні на зраду.

Дем'ян: значення імені, походження, характер, доля

Розбір імені за літерами

Значення кожної літери імені Дем'ян:

 1. Д — прагнення усвідомлювати, розмірковувати, будувати чіткий план дій, чуйність, розвинена інтуїція.
 2. Е — потреба у самовираженні, висловлюванні власної думки, проникливість.
 3. М – дбайливість, сором'язливість, чуйність.
 4. Ь – вміння розділяти на частини, об'єднувати у групи, класи.
 5. Я — літера дає впевненість у собі, завищену самооцінку, постійне прагнення поваги та визнання. Як правило, його виходить досягти.
 6. Н – виражає протест і розбірливість, людина з літерою “Н” в імені має критичний розум і вміє зробити правильний вибір.

Колір імені

Колір, що приносить успіх Дем'яну – білий. Виражає чистоту, невинність, щирість. “Біле” ім'я дає володарю релігійність. “Білі” можуть знайти себе в благодійності або присвятити життя якійсь духовній ідеї, вищому задуму, який слідуватиме.

Форми імені

Повне ім'я Дем'ян має такі скорочення:

 • Демка;
 • Дімочка;
 • Дімчик;
 • Дем'янчик. Дем'ян: значення імені, походження, характер, доля

Дитинство

Що приготувала людині на ім'я Дем'ян доля? У дитинстві це активний, рухливий пустун, якого часто звинувачують у брехні. Дема бреше не тому, що хоче зробити комусь погано, просто він створює власний світ. Батькам потрібно донести до малюка, в яких ситуаціях вигадки не завдадуть шкоди, а де від них потрібно відмовитися, інакше згодом маленька проблема переросте у велику. Він добрий, чутливий і гордий хлопчик, який ніколи ні під кого не підлаштовуватиметься. Метод “батога і пряника” з ним не працює, а лише погіршує стан справ. Дема бунтує, і дорослі втрачають авторитет у його очах.

Дем'ян: значення імені, походження, характер, доля

Дем'ян-підліток

Значення імені Дем'ян для хлопчика-підлітка виховує прагнення бути лідером завжди і в усьому. Він багато займається спортом, добре вчиться і знаходить собі хобі, в якому стає справжнім майстром. Таким чином хлопець відчуває власну важливість та значущість. Порівнює свої успіхи з досягненнями оточення та ревнує до їхніх обідів, болісно переживає. Почуття підтримки вбереже Дем'яна від поганого впливу, не найкращої компанії і допоможе знайти покликання, в якому він зможе реалізуватися. Бажання бути найкращим постійно штовхатиме його вперед на нові досягнення. Хлопець не терпить будь-якої брехні і відразу ж розриває стосунки, хоч би якими довгими раніше вони були. Він оточує себе лише вірними друзями.

Дорослий Дем'ян

Розглянемо, що означає ім'я Дем'яна для дорослого чоловіка. Дорослий Дем'ян намагається справити враження своїм зовнішнім виглядом, до того ж він чудовий співрозмовник, що вміє створити навколо себе комфортну обстановку. Вибирає свою мету, до якої швидко просувається. Не зупиняється перед труднощами та поразками, вірить у власний успіх та удачу. Марнославство та завзятість допомагають йому заробити високу посаду на робочому місці, та й сам Дем'ян любить керувати оточуючими. Колеги поважають його прагнення досягти лідерства.

Він зможе знайти себе у сфері продажу та управління персоналом, завзятість допоможе йому побудувати власний бізнес та успішно його розвивати, але чоловікові варто ретельно зважувати можливі ризики та не йти на поводу заздрості до успіхів конкурентів. Дем'ян не вміє накопичувати великі суми грошей і легко витрачає їх як на себе, так і на інших, охоче купуючи подарунки близьким та друзям.

Дем'ян: значення імені, походження, характер, доля

Захоплення

З юності Дем'ян захоплюється спортом і прагне виглядати добре. Бойові мистецтва, стрілянина, бокс та інший “чоловічий” спорт підійде йому найбільше. Дем'ян любить веселощі, компанії та місця, де він може проявити себе.

Любов

У любовних відносинах Дем'ян дуже мінливий і закоханий, особливо у молодості. Він оточує себе великою кількістю дівчат, щоб у такий спосіб відчути впевненість у собі. Серйозні стосунки його не цікавлять довгий час. Його дівчина обов'язково має бути красивою, стильною, популярною. Сексуальні стосунки для нього – ще одна нагода привести партнерку у стан захоплення його персоною. Заради цього він готовий піти на експерименти, але дівчина обов'язково має підкорятися.

Шлюб

Мінливість Дем'яна та постійні пошуки нових “жертв” для самоствердження призводять до пізнього шлюбу. Сімейні стосунки чоловік не завжди вибудовує за коханням, у них є елемент розрахунку. Обирає дівчину з високим статусом у суспільстві чи із забезпеченої родини. Дружина повинна охоче віддати роль лідера йому в руки. Заради міцної та дружної родини Дем'ян готовий докладати багато зусиль. Дуже ревнивий, не потерпить від своєї дружини навіть знаків уваги для стороннього чоловіка, а ось сам може зав'язати короткий роман, що ні до чого не зобов'язує. Чоловік любить приймати гостей у себе в будинку, намагається зробити житло комфортним та затишним. Рівне спілкування з дітьми призводить до того, що вони схильні більше бачити в ньому друга, ніж незаперечний авторитет.

Сумісність

Ім'я Дем'ян ідеально поєднується з

 • Галиною;
 • Анною;
 • Діною;
 • Євий;
 • Вірою;
 • Кохання;
 • Надією;
 • Ренатою.

Середня сумісність із:

 • Ольгою;
 • Іриною;
 • Оленою;
 • Анастасією;
 • Вікторією;
 • Людмилою;
 • Юлією;
 • Елеонорою.

Погана сумісність із:

 • Антоніною;
 • Варварою;
 • Лідією;
 • Таїсія;
 • Тетяною;
 • Адою.

Знаменитості

Відомі люди з ім'ям Дем'ян:

 • Дем'ян Бідний – поет, письменник;
 • Демієн Гарет Уолтерс – професійний британський каскадер;
 • Деміан Пакер – актор.

Дем'ян: значення імені, походження, характер, доля

Дем'ян – розумний, розважливий та турботливий для близьких друзів та сім'ї. Вміє підтримати розмову та привернути до себе. Його почуття справедливості викликає повагу оточуючих. З дитинства у чоловіка переважає завищена самооцінка, яке зовнішність висловлює зневага до оточуючих. Навіть близькі не ризикують жартувати з нього, влаштовувати розіграші або називати його смішними прізвиськами. У самого Дем'яна все життя розписане кілька років уперед. Для повнішої інформації про ім'я потрібно уточнити дату народження його власника.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua