Значення імені Ізольда, походження, характер та доля

Ім'я Ізольда зустрічається на вітчизняних теренах не дуже часто, а тому відноситься до категорії рідкісних імен. Усіх носительок цієї іменоформи об'єднує сталева сила волі, рішучість, упевненість у собі. Їм під силу впоратися з будь-якою проблемою поодинці. Головною мотивацією для дівчат є похвала та визнання заслуг. Якщо їх не спрямувати у потрібне русло, то вони навряд чи чогось досягнуть.

Походження та значення

Лінгвісти, які шукали відповідь на питання, що означає ім'я Ізольда, дійшли висновку, що воно має кельтське коріння і перекладається російською як «красуня, красива, прекрасна», «та, на яку дивляться». Це найбільш поширена та загальноприйнята версія, якої дотримуються у Європі. Деякі вчені стверджують, що ім'я прийшло з давньонімецької мови і означає холодне золото.

Ця іменоформа з'явилася на вітчизняних теренах в епоху освоєння Півночі. Тоді її розшифрували буквально, тобто «та, що з льоду».

Повне ім'я: Ізольда. Скорочені варіанти: Золечка, Золя, Зола, Ізя, Ізота, Іза.

Серед відомих носіїв імені:

 • німецька актриса російського походження Ізольда Дюшаук;
 • італійська гірськолижниця Ізольда Костнер;
 • російська співачка, екс-солістка гурту «Ліцей» Ізольда Ішханішвілі;
 • радянська кіноактриса Ізольда Ізвицька.

Значення імені Ізольда, походження, характер та доля

Талісмани та астрологічні характеристики

До талісманів та астрологічним символам відносяться:

 • планета-покровитель – Сонце;
 • стихія – Вогонь;
 • день тижня – неділя;
 • пора року – зима;
 • тотемна тварина – лев;
 • камінь-талісман – хризоліт.

Астрологи, ознайомившись з тлумаченням і походженням імені Ізольда, дійшли висновку, що цією іменоформою краще називати дітей, які народилися в період з 23 липня по 21 серпня. Саме знак зодіаку Лев найкраще відповідає внутрішньому світу дівчинки.

Значення імені Ізольда, походження, характер та доля

Аналіз за кількістю літер та їх інтерпретації

Оскільки повне жіноче ім'я складається з семи літер, це говорить про те, що його володарка – цілеспрямована дівчина, впевнена в собі. Вона має активну життєву позицію, має загострене почуття справедливості. Живе у системі цінностей, з оптимізмом дивиться на навколишній світ. Чоловіки її трохи побоюються.

Літерне розшифрування:

 • І – вразливість, тонке почуття прекрасного, поверховість, вишуканість, чутливість.
 • З – багата уява, гарна інтуїція.
 • О – глибокий внутрішній світ, фінансова грамотність.
 • Л – художні та артистичні таланти, тонке сприйняття краси.
 • Ь – вміння відокремлювати головне від другорядного, класифікувати, правильно розставляти пріоритети.
 • Д – гордість, почуття власної гідності, впертість, гордість.
 • А – активність, діяльність, прагнення до фізичного та духовного комфорту.

Вплив пори року

Отже, ми розібралися з походженням та значенням імені Ізольда. Тепер настав час дізнатися про особливості характеру дівчини в залежності від пори року, коли вона з'явилася на світ:

 • «Весняна» носійка імені відрізняється доброзичливістю, спокоєм, врівноваженістю. Вміє справляти на оточуючих сприятливе враження, проте насправді є не такою м'якою і поступливою, якою може здатися на перший погляд. Має складний норовливий характер. Сама не знає, чого хоче від життя, тому їй потрібно задавати вектор руху та спрямовувати її енергію у конструктивне русло.
 • «Літня» Ізольда – жінка важлива, наполеглива, цілеспрямована. Завжди домагається бажаного, не повертає з наміченого шляху. Єдиний мінус – дівчина не вміє насолоджуватися життям і цінувати те, що має зараз. Вона прораховує наперед кожен крок. Все її життя – суцільна рутина та одноманітність, тому оточуючим із нею нудно.
 • «Осіння» дівчина відрізняється боязкістю, сором'язливістю. Складно сходиться з людьми, вважає за краще спілкуватися тільки з тими, кого добре знає. Є надійною подругою: завжди виручить у біді, прийде на допомогу, допоможе слушною порадою. Не виносить самотності.
 • «Зимова» Ізольда – чесна, працьовита, порядна жінка, яка заради створення сім'ї готова пожертвувати своїми амбіціями. В міру егоїстична, вміє йти на компроміс. Зовні справляє враження замкнутої та стриманої людини. Має глибокий внутрішній світ, багату уяву, любить помріяти.

Значення імені Ізольда для дівчинки

Значення імені Ізольда, походження, характер та доля

Маленька Ізольда росте спокійною та тихою дитиною. Іграм з хлопцями вона віддає перевагу домашньому відпочинку. Найчастіше дитина знаходиться на самоті, але не тому, що не вміє сходитися з людьми. Просто їй комфортніше наодинці зі своїми думками та почуттями.

Слабохарактерність, нерішучість – характерні риси маленької Ізольди. Вона може ужитися навіть із найагресивнішою і найскладнішою людиною, але постояти за себе в неї не вистачає сил. Батькам потрібно звернути увагу на цей недолік характеру та навчити дитину відстоювати власну думку.

Юність

У підлітковому віці Ізольда, значення імені якої ми з'ясували, з тихоні перетворюється на рішучу, цілеспрямовану дівчину. Вона ніби «скидає» із себе захисний панцир і стає відкритою для нових знайомств та спілкування. В Ізольди дуже багато друзів та приятелів, які цінують та люблять її за відповідальність, надійність, старанність, вміння тримати слово. Дівчина не стає лідером у компаніях, але її думку завжди прислухається. Вона має авторитет і повагу у однолітків.

Значення імені Ізольда, походження, характер та доля

Характер та доля

Яким є значення імені Ізольда для дорослої жінки? Носителька імені – натура цілеспрямована, незалежна, самовпевнена та дуже енергійна. Об'єктивно оцінює навколишню дійсність, не спрощуючи, а й не ускладнюючи життя. Є надійною та вірною подругою, любить давати поради та брати на себе відповідальність за інших людей.

Справляє враження холодної та зарозумілої особи, але насправді такої не є. Просто Ізольді складно сходитися з новими людьми, тому вона тримається особняком. Тільки у знайомій компанії жінка може повністю розкріпачитися.

З недоліків характеру можна виділити гіпертрофоване почуття власної гідності, егоїзм, іноді самозакоханість. Якщо Ізольда не навчиться простіше ставитися до людських слабкостей, пред'являти менше претензій до оточуючих, то доля може скластися так, що в результаті жінка залишиться на самоті.

Любов

Знаючи значення імені Ізольда, неважко зрозуміти, що дівчина користується підвищеною увагою протилежної статі. Вона пристрасна та закохана жінка, яку приваблюють статні та красиві чоловіки. Сама Ізольда заміж не поспішає, оскільки хоче збудувати успішну кар'єру. Матеріальний достаток обранця не відіграє для неї жодної ролі. Найголовніше для носительки імені – це щоб коханий буквально носив її на руках, обдаровував компліментами та не переставав нею захоплюватися.

Значення імені Ізольда, походження, характер та доля

Шлюб та сім'я

Зазвичай Ізольда виходить заміж у зрілому віці з великої любові. З неї виходить чудова дружина, мати та господиня. Жінка вміє господарювати. У її будинку завжди чистота та порядок. Вона вміє розпоряджатися сімейним бюджетом, але главою сім'ї є чоловік. На його думку, Ізольда прислухається, дає можливість приймати відповідальні рішення.

Для носійки дуже важливо підтримувати теплі дружні стосунки з усіма родичами. Вона з глибокою повагою ставиться і до батьків, і до батьків чоловіка. Часто ходить і до них у гості, і запрошує до себе додому на обід чи вечерю.

Ізольда дуже любить своїх дітей, підтримує у всіх починаннях, стежить за захопленнями. Часто хвалить і балує їх. Проте її не можна назвати надто поступливою і слабохарактерною мамою. Жінка досить вимоглива до синів, але завжди справедлива.

Кар'єра та робота

Значення імені Ізольда, походження, характер та доля

Незалежно від національності, Ізольда, чиє ім'я означає холодне золото, прагне реалізуватися у професійній діяльності. Вона ніколи не пожертвує роботою заради сім'ї, а знайде спосіб поєднувати ці дві сфери. Жінка стрімко просувається кар'єрними сходами, тому до зрілого віку зазвичай займає високу посаду. Може бути і добрим підлеглим, і відмінним керівником. Легко знаходить спільну мову з колегами та діловими партнерами. Тактовна, працьовита, відповідальна. Найкраще реалізується у сфері фінансів чи міжнародних відносин.

Нумерологія

Яка характеристика імені Ізольда згідно з нумерологічним аналізом? Числом долі носіїв цієї іменоформи є трійка. Дівчина-«трійка» має гарну уяву, творчі задатки, тому може знайти себе у сфері мистецтва. Для неї важлива самореалізація та самовираження. Завдяки завзятості, старанності та відповідальності може стати гарним фахівцем у будь-якій галузі.

Дівчина-«трійка» контактна та комунікабельна, має багато друзів та приятелів. Дуже любить веселі та галасливі компанії. Вміє надихати та мотивувати оточуючих. Приділяє своїй зовнішності та іміджу особливу увагу: завжди виглядає стильно та доглянуто.

Значення імені Ізольда, походження, характер та доля

З недоліків характеру можна назвати необов'язковість, вітряність. Дівчина часом береться за виконання кількох завдань, а потім кидає на півдорозі всі справи. Їй просто ліньки довести почате до кінця. Іноді любить пліткувати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua